Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Olyan anyukákat keresek, akiknek a gyereke Debrecenben a Tanítóképző gyakorló iskolájába jár, vagy járt. fórum

Olyan anyukákat keresek, akiknek a gyereke Debrecenben a Tanítóképző gyakorló iskolájába jár, vagy járt. (beszélgetős fórum)


10. misz
2010. jún. 23. 19:20
Senkinek nem jár ide gyereke? :(
9. misz
2010. jún. 22. 17:11
Vándor: Itt vagyok!
8. misz (válaszként erre: 7. - 5befd1ebc8)
2010. jún. 21. 13:51

Most mennem kell sajnos.


A legrosszabbakat már leírtam, de ha hazajövök és a gyerkőcök engedik, kivesézhetjük a dolgot. :))

2010. jún. 21. 13:47

én ép felsőbe akarom átvinni...egyébként onnan sokan azért mennek el mert 6 és 8 osztályos gimikbe mennek át nem konkrétan a suli miatt szerintem.


Nem vagyok debreceni de a Szoboszlai útit ismerem az nem rossz suli.semmi extra de nem rossz.



irj már légyszi negatív dolgokat de komolyan!:)én még nem hallottam,rá akaok kérdezni az imserősnél bár ő nem tanár ott,de ép ezért,kicsit külsős szemmel nézi nem elfogultan de rosszat még nem mondott,ő ajánlja ép a fiamnak felsőben

6. misz
2010. jún. 21. 13:34

Köszönöm, hogy írtatok. :)


Nekünk a Benedek, a kis Fazekas és a Szoboszlói úti a körzetes. Az első kettőbe nem szeretném íratni. A 3. meg a város másik végén van. :(


A rosszakat főleg a felső tagozatról hallottam. Buktatás énekből, kivételezés, kifogás. Sokan elviszik felsőben a gyereküket másik suliba.


És nem tudom, mennyi ezeknek a valóságalapjuk. És vajon általános, vagy csak 1-2 tanár után általánosítanak.

2010. jún. 21. 12:54
érdekelnének engem is főleg a negatív dolgok ha vannak....
4. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Misz)
2010. jún. 21. 12:32
Nekem nem oda jár a lányom, de sok jót hallottam erről a suliról. Melyek még a körzetes iskolák nektek?
2010. jún. 21. 12:31
Nekem ismerősöm dolgozik ott,a nagyfianat felső tagozatra valószinüleg átiratom oda,nekem szimpatikus!
2. misz
2010. jún. 21. 06:40

Ma vendégeink lesznek, nem tudom hogy tudok jönni. De este mindenképp itt leszek.


Köszi még egyszer mindenkinek. :)

1. misz
2010. jún. 21. 06:18

Iskolaválasztás előtt állunk a kislányommal. Erről a suliról nagyon szélsőséges véleményeket hallottam negatív és pozitív irányban egyaránt.


Azt szeretném megtudni, nektek milyen tapasztalataitok vannak, mit gondoltok ti és a gyermeketek az iskoláról.


Előre is köszönöm mindenki segítségét. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook