Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatal anyukák, akiknek van kedve egy kicsit kimozdulni a pici nélkül...... fórum

Fiatal anyukák, akiknek van kedve egy kicsit kimozdulni a pici nélkül...... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
376. pemete
2009. márc. 3. 09:28
Édes:)
375. böbe83
2009. márc. 2. 20:05
nekem csak egy uszkárom volt lánykoromban, de ő is igyekezett vérmesnek mutatkozni, ha rosszarcú férfiak közeledtek , pedig egyébként nem ugatott senkire
374. pemete
2009. márc. 2. 19:53
Izgalmas sztori lehetett:DD Látod mire nem jó egy pit bull a háznál? Ne félj minket nem találnak meg az alkeszok, mert a Sefo nem szereti a piásokat!
373. böbe83 (válaszként erre: 372. - Pemete)
2009. márc. 2. 19:41

jaja

már 100x hallottam , hogy halt meg aki előttünk itt lakott, meg az anyja hogy halt meg.

aki itt lakott , ő is alkesz volt, nagy barátjuk... az alkohol miatt halt meg...

372. pemete
2009. márc. 2. 19:38
Milyen brátságosak a helyi alkeszek:DDDD
371. böbe83
2009. márc. 2. 19:01

A másik szomszédban bolt van

egy János nevű fazon a boltos, de az nagyon fura. Van egy száz éves törlőrongya azzal töröl mindent. Mindig kézzel forgatja meg a zsemléket, így frissíti. Nyáron szintén száz éves lógó izé van a boltajtón, ami össze van tűzve, ott ahol elszakadt :)

Csak időnként van nyitva, akkor se lehet kapni csak egy két dolgot...:) leginkább alkoholt ( de energiaital az nincs:S) Szóval hozzá nem mehetek... pedig sok helyi alkesz jár oda, akik mind akarnak beszélgetni velem :S

370. pemete
2009. márc. 2. 18:53

:DDD

Mi is voltunk már a szomszédban kétszer is!

369. böbe83 (válaszként erre: 368. - Pemete)
2009. márc. 2. 18:49

igen igen

már én is kikezdtem a 70 éves szomszédnénivel, aki mindig szeretne bercire vigyázni. bölcsisnéni volt:)

ma vettem neki virágot, holnap odaadom neki... mindennapra van program:DDD

368. pemete
2009. márc. 2. 18:33

Ez ismerős:DDD Teljesen együtt tudok érzeni veled!

Én is néha már be vagyok hülyülve, hogy embereket akarok.

367. böbe83
2009. márc. 2. 18:22

én most unom a fejem, a férjem ügyel

berci nézi a tvt, bori itt ül az ölemben. nem beszéltem ma két értelmes szót, csak itt:S

egyébként csak a dalok, meg mit ne csináljon épp berci:)

366. pemete
2009. márc. 2. 17:30
Sziasztok! Kivel mi újság? Nálunk minden rendben, végre itt a tavasz, és élvezzük:)
365. böbe83 (válaszként erre: 364. - Sztelenke)
2009. febr. 23. 18:29

üdv

:) jó, h. írtál

2009. febr. 23. 18:07

Sziasztok!


Remelem mindenki jol van.Nem tuntem el,csak most nincs netem es csak a konyvtarbol tudtam irni.

Mi jol vagyunk.Epp ma voltam eloszor dolgozni!!!!!

Borka is kezdi szokni a kornyezetet.Apja is ,hogy nem egyedul van mar.:-)

Remelem ,mindenki rendben van es sehol nem beteg senki.

Nekunk egy honapig volt arcureg gyulladasunk amire kaptunk paracetamolt,de meggyogyultunk,mert anyukam kuldott otthonrol gyogyszert.

Puszilok mindenkit.

Ha tudok jovok es teszek fel uj kepeket.

363. pemete
2009. jan. 21. 13:32

Szió mindenki!

Nagyon eltűntünk innen! Danus tegnap megkapta az MMR-t és a Prevenart is. Szegénykém hősies volt nagyon. Sokkal joban fájlalta a sztetoszkópot, meg a fognézést, mint magát a szurit:)

2009. jan. 16. 17:37

Sziasztok csajok!

Gabi!én is kíváncsi vagyok rád,mesélj nyugodtan hát ha tudunk neked segíteni.majd mi felvidítunk!:D

361. böbe83 (válaszként erre: 357. - Sztelenke)
2009. jan. 16. 17:27

Sajnálom az esetedet. Nem untatsz ám, kíváncsi vagyok mi van veletek kint. És most mi lesz a férjeddel?

Azért Borka megszokja az ovit?

Egyik barátom volt kint nővérééknél nyáron, de neki nem nagyon tetszett, ami kint van :S, hát itthon se jobb most, de legalább megértem a szomszédot :)

360. pemete
2009. jan. 16. 15:52

Szia Sztelenke!

Azért nincs gáz, mert az oroszok elzárták a csapot, mert az ukránok kevertek. Elég bonyolult a sztori... A szmogriadó is pont emiatt volt, mert a nagy gázfogyasztók áttértek a gázról a kőolajra amíg nem kapunk gázt.

Elmesélheted ám nyugodtan az anyósos, fényképes, mindenes sztorit. Hátha könnyebben túlteszed magad rajta:) Nekem is érdekes néha anyósom, tud olyan dolgokat mondani, hogy le tudnm lőni, de ő mindig az én pártomat fogja a fiával szemben, ha valami van. Ez is egy érdekes dolog. Náluk a férjem nővére az isten, ő tökéletes, a férjem meg mindig egy szar volt a szemében, rossz gyerek, tehetségtelen, stb... Szóval ő is elég érdekes egy nőszemély. Apósom meg nincs, nem is volt. Elhagyta őket már nagyon régen, tavaly februárban halt meg, hagyott is a férjemre jó másfél milliót. Persze adósságban... De szerencsére le tudott mondani az örökségről, így nem lett belőle minuszunk:) Na azon is összebalhéztak az anyjával. Szóval mi se vagyunk egy egyszerű familia:DDD Dehát azt szokták mondani, hogy úgy szép az élet, hogyha zajlik:)

359. Sztelenke (válaszként erre: 333. - 995261fe57)
2009. jan. 16. 15:31

Gabriellának hívnak ,egyébként Gabinak szoktak,mint minden Gabriellát.:-)

És téged?

Egyébként fenn vagyok iwiw-en is.

Németh Gabriella Worcesther Egyesült Királyság

2009. jan. 16. 15:28
Ja! És sajnálom,hogy olyan sok a betegeskedés otthon is.
2009. jan. 16. 15:27

Sziasztok!

Ma kicsit életet vertem magamba.Influenzás vagyok,de a Borka egészséges szerencsére.Az idő kezd alakulni,most süt a nap!:-)El sem hiszem.Egyébként itt is volt hó néhány napig.Anya mesélte,hogy otthon nagyon rossz az idő,tesómék sem voltak iskolában az idő miatt.Hogy-hogy nincs gáz?

Hallottam valami szmogriadóról is,stb.Illetve épp a napokban rúgnak ki egy csomó embert Pécsett az Elcoteqből.Apukámat és az öcsémet is kitették.Úgyhogy tudom,hogy nem rózsás a helyzet.

Alapjában véve jól lennénk a kicsivel,csak volt a férjemnek még otthon néhány igen rossz,házasságborzoló lépése(anyagiak),így most még ez a fénykép is,szóval nem épp rózsás a helyzet.Én a nyáron már válni akartam,csak olyan helyzetet teremtett,ami miatt nem tudtam,így az lett,hogy kijövök ide és megpróbálok itt rendben lenni.Erre kijövök,csinált mégtöbb "szart" és még ott a fénykép is.Szóval most nem a szívemcsücske.A szülők nem tudnak segíteni,anyósomék meg engem hibáztatnak,de ez egy hosszú sztori(nem untatlak vele titeket),aminek remélem,idén vége lesz.A kicsi egyébként haza akar menni,de azért jár az oviba,meg tudja az egyik kisfiú nevét,akit nem szeret,mert ő az otthoni ovistársát a Luigi-t szereti,de azért játszik a George-dzsal.:-)

A munka:most másodállásban vigyázok egy kisfiúra,aki ari.Egyébként keresek folyamatosan.

Hiányoznak az állatkáim is.A kutyám főleg,meg a cicám.Nekünk is volt egy csomó állatkánk otthon.Meg nemsokára jön a tavasz és lehetne kertészkedni,ott a családiház,stb.

Na megyek alszom egyet,mert nemsokára mennem kell a Borkáért az oviba.

356. pemete
2009. jan. 14. 19:14
Dejó! Ő is mesebeli öregnéne akkor:)
355. 995261fe57 (válaszként erre: 354. - Pemete)
2009. jan. 14. 17:36
Az én nagyimnak is volt gidája!:)
354. pemete
2009. jan. 14. 17:02
Mi mindig a nagyszülőkhöz mentünk kiélni az állatok utáni vágyunkat. Egyik mamámnak még őzgidája is volt, tudod mint a mesében. Csak neki nem eltörött a lába, hanem a vadász lelőtte az anyukáját, és őt meg a mamáék befogadták. Van is rólam olyan kép, mikor cumisüvegből etetem, kb 5-6 évesen:)
353. 995261fe57 (válaszként erre: 352. - Pemete)
2009. jan. 14. 16:59
Nálunk anyuéknál van állatfarm!:) kutya,cica,malac.liba,tyúk,csirke...,még pár éve kecske és bari is volt,de most azt hiszem már nincs nekik! én tanyasi leány voltam!:) de jó is volt gyereknek lenni annyi jó emlékem van róla... :D
352. pemete
2009. jan. 14. 16:55

Nekünk ha lesz kertesházunk akkor akarunk majd legalább mégegy kutyát, de lehet hogy kettőt is...

Nem vagyok kutyabuzi ááááá, dehogy! Meg a férjem szeretne kecskét, meg barit is, egyet-egyet:)

351. 995261fe57 (válaszként erre: 350. - Pemete)
2009. jan. 14. 16:53

2in1 :D

mondjuk én megmondom őszintén hogy nem szeretem a kutyákat a lakásban tartani,most pedig nincs mert panelban lakunk itt meg aztán végképp nem tudnám elképzelni!esetleg ha lesz egy kertes házunk...

350. pemete
2009. jan. 14. 16:48

Nekem már 5 éves koromtól egy kutya volt a szívem vágya. 23 éves koromig kellett rá várnom.

De legalább a gyerekemnek már nem lesz ilyen gondja:) És még hintalóként is tök jól funkcionál:DDD

349. 995261fe57 (válaszként erre: 348. - Pemete)
2009. jan. 14. 16:46

de jó! :-DDD

nekünk nincs kutyánk

348. pemete
2009. jan. 14. 16:43

Pit bull, és bullterrier keverék

És nem emberevő:) Imádja a gyerekeket, márcsak a fajtájából adódóan is, meg egyébként is egy mocskos k%urva, mindenkinek mindig hízeleg, meg hanyattvágja magát, pedig kan! :DDD

347. 995261fe57 (válaszként erre: 346. - Pemete)
2009. jan. 14. 16:41

már csak ismerik egymást! :D

milyen fajta amugy?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook