Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatal anyukák 20-tól 23-ig fórum

Fiatal anyukák 20-tól 23-ig (beszélgetős fórum)


4. kiscsirke (válaszként erre: 3. - 6f773a273c)
2009. febr. 8. 22:00
Szerintem nem a koron múlik. Attól függ ki mikor érik meg az anyaságra. Én teljesen érettnek érzem magam hozzá, és abszolút nem érzem már magam fiatalnak...
2009. febr. 8. 21:58
Én is,majd 20-23 évesen szeretnék babát!Igaz még csak 17 vagyok,de úgy gondolom,hogy huszonévesen már eléggé benőtt a fejünk lágya egy babához!!Sok szerencsét Nektek!!
2. kiscsirke (válaszként erre: 1. - Nina89)
2009. febr. 8. 21:57

Ne haragudj, lehet kicsit kilógok a sorból, de azért merek írni.

Én 23 évesen lettem terhes. 3 éves párkapcsolat mellett, 2 év együttélés után. Terveztük a babát, de csak kb mostanra. (Mármint most kezdenénk el próbálkozni.) De úgymond becsúszott a kötelező gyógyszerszünetem alatt. Nem volt kérdés, hogy megtartjuk.

Most voltam 25 éves, Kíra 10 hónapos már. És még így is gyakran találom szembe magam azzal, hogy húúú milyen fiatal vagyok. Az Apuka 1 évvel fiatalabb nálam! De én nem értem. Én sosem bántottam mondjuk azt, aki 35 évesen vállalta be, pedig szerintem részben az is felelőtlenség...

2009. febr. 8. 21:48
Fiatalon babát vállalni nem biztos, hogy egy felelőtlen éjszaka kényszerkövetkezménye. Véleményem szerint vagyunk páran, akik bizony biztos párkapcsolatban élünk, és vágytunk már egy közös kis porontyra :) ... Teljen boldogan a babavárás, osztjuk meg egymással a tapasztalatainkat...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook