Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fiam elettarsa a kisgyerekkel tavasszal elkoltozott. Most mikor mar nincs munka visszamenne. Legyen a haz atjarohaz? A munka nem tetszik. fórum

Fiam elettarsa a kisgyerekkel tavasszal elkoltozott. Most mikor mar nincs munka visszamenne. Legyen a haz atjarohaz? A munka nem tetszik. (tudásbázis kérdés)

2009. szept. 1. 15:39
Ha a nő ennyire megbízhatatlan, és munkakerülő a kisgyereknek most még talán könnyebb lenne feldolgozni az elszakadást.Nem tudom milyen messze lakik a fiadtól az " anyós"? Lehet, hogy a gyereket mindennap látni is tudja.Mindenesetre itt úgy is csak a fiad tud dönteni,elvégre ő él vele, ő tudja mennyire szereti még a nőt.
13. 274c9996b8 (válaszként erre: 11. - D4a2436008)
2009. szept. 1. 15:27
Persze hogy , a fiadra bizod mit kezd a nöszemelyel ! De a haz a tied es ott Te parancsolsz , hogy ki lakhat ott es ki nem , nem ?
12. liki28
2009. aug. 31. 20:40
szerintem is mindenképp a fiad fogja eldönteni hogy visszaveszi -e vagy nem mert ha szereti akkor ugy is fisszafogadja függetlenül attol hogy milyen a nö,,és az is lehet hogy csak a gyerek miatt,,és te csak szo nélkül fogyod végignézni mert szereted a fiad és azt nézed hogy neki mi a jo és hogy boldog legyen,,tudom tapasztalat mert a bátyám is volt már igy sajnos csak itt a sogornöm megcsalta és a bátyámnak mégis kell mert szereti és mi fejre is állhatnánk akkor sem tudunk semmit tenni..szerintem ez még rosszabb..
11. d4a2436008 (válaszként erre: 10. - Df2a740c00)
2009. aug. 31. 20:36
En is a fiamra bizom, en nem avatkozom bele,nehogy en legyek a hibas.
2009. aug. 31. 20:28
Mi lenne, ha a fiad döntené el, hogy szeretne-e még valamit tőle?
2009. aug. 31. 20:14

Döntse el a fiad, Ő tudja, hogy megér-e még egy misét az újrakezdés.

De azt mindenképpen ki kell kötni, hogy dolgoznia kell és a ház körül is és a háztartásban is vadul részt kell vennie!!!

8. era06 (válaszként erre: 7. - D4a2436008)
2009. aug. 31. 19:25
A kisgyerek érdeke az, hogy szerető család vegye körűl. Később jobbam megviseli, ha mégis vállásra kerűl a sor.
7. d4a2436008 (válaszként erre: 5. - 223cf40dc0)
2009. aug. 31. 18:08
Szerintem mar kiabrandult a nobol. Neki tolhatjak a penzt talicskaval, az sem lenne eleg. En sokat segitek anyagilag, de nincs az a penz, ami ki ne menne a keze kozul. O is az anyukajaval az utcat jarjak, az uzleteket. Ha nyaranta otthon vagyok, en vagyok a bevasarlo, fozo, minden egyszemelyben. A lanyaim, azt mondtak, ha visszamegy a no, ok nem lepik at a kuszobot. En azt gondolom, a kisgyerek erdekeben megkellene probalni, mert imadja mind a ket szulojet.
6. asszonyka (válaszként erre: 3. - D4a2436008)
2009. aug. 31. 18:00
Ugy gondolom ez szamodra nagyon bosszanto lehet,de ha a fiad nem tesz semmit sajnos te nemsokat tehetsz.Ismerek olyan asszonyt akinek mar ket gyermeke van de eleteben meg egy jot nem dolgozott, pedig jobbnal jobb munkakat ajanlottak neki, de o semmit nemtud elvegezni.{igaz 8 altalanossal nem is lehet}Bezzeg csavarogni a faluban az nagyon jolmegy neki!!!
2009. aug. 31. 17:56
a kérdés, hogy apuka mit szeretne? csak a gyereket, vagy anyucit is??
4. 274c9996b8 (válaszként erre: 3. - D4a2436008)
2009. aug. 31. 17:55

Praktikus menyed van !

Szerintem menjen szepen vissza a anyjahoz , maskulönben eltarthatod amig csak elsz.

A fiadnak mindenkeppen van/lessz lathatasi engedelye.

2009. aug. 31. 17:49
Igen, az en hazamban, de en kulfoldon elek.Mult heten elvitte a fiam, a kisgyereket, es tegnap azzal, az uruggyel, hogy meleg ruhat visz, elment hozzank reggel, es estig ott maradt. Nyitogatta a hutot, mintha meg ott lakna. O az anyjahoz koltozott, soha eleteben nem dolgozott. Most, amikor a nagy haz kilett festve, minden rendbe van, biztos vissza menne. Mit csinaljak? Imadom,a ket es feleves unokamat, mind a ket szulore szuksege van, de igy nem mehet tovabb. Mit javasoltok?
2009. aug. 31. 17:42
Nálad laknak?
2009. aug. 31. 17:38
Fiam elettarsa a kisgyerekkel tavasszal elkoltozott. Most mikor mar nincs munka visszamenne. Legyen a haz atjarohaz? A munka nem tetszik, .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook