Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi női barátság? fórum

Férfi női barátság? (beszélgetős fórum)


26. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - 934dba4365)
2022. júl. 4. 09:34

Pontosan. Sőt, még ennyi sem kell.

Nekem is sok férfi haverom van. Ez teljesen rendben van. De akikkel közelebbi barátságba kerültünk, ott valaki mindig többet akart. Még akkor is, ha titkolni próbálta, mert tudta, hogy nekem ez tényleg csak barátság.

2022. júl. 3. 12:37
Nincs!
24. Érdekes73 (válaszként erre: 23. - Epresturmix)
2022. júl. 3. 09:27
Utoljára 19 évesen nem tudtam azóta inkább tartom a 3 lépést a ffinépekkel biztos ami biztos :)
23. Epresturmix (válaszként erre: 22. - Soufflet)
2022. júl. 3. 09:25
Soha! Mindig tudom kivel hányadán állunk! 😊
22. Soufflet (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
2022. júl. 3. 09:20
...es nem inditottal soha forumot, hogy vajon tetszel-e a kollegadnak, mert vissza szokott koszonni XD
2022. júl. 3. 00:15

Hmmmm... Érdekes a témafelvetés.

Valahogy mindig könnyebben sikerült megértetni magamat fiúkkal, mint lányokkal. Pedig mindig szerettem volna barátnőket is.

Akár akartam, akár nem, az érdekődési köreim, a preferenciáim valahogy mindig inkább "fiúsnak" minősültek - pedig van néhány "csajos" érdeklődésem is... Mégis. Valahogy tesz egy különbséget, hogy feszült helyzetekben hajlamos vagyok olyan "szépen" beszélni, mint a katonatiszt nagyapám; felismerek harci gépeket, katonai, ill. civil szállítógépeket; jobban érzem magamat csavarhúzóval a kezemben, semmint főzőkanállal a kezemben (vicces, de itthon, ha meg kell javítani valamit, akkor én leszek az, aki megcsinálja, Kedvesem inkább csak nézi); igen, tudok főzni, varrni, a lakást rendben tartani, csak épp borzalmasan unom az ilyesmit, és inkább számítógépet szerelek.

Az ilyen témákat pedig hapsikkal nagyobb valószínűséggel lehet megbeszélni - bár egyéni különbségek mindig és mindenhol akadnak, szerintem.


Néha azt gondolom, hogy probléma inkább abból adódik, hogy az emberek kicsit túl mereven alkalmazzák a nemi kliséket?

20. 71ddaa07fa (válaszként erre: 17. - Gyöngy:))
2022. júl. 2. 22:52
Szép lassan kialakulhat a vonzódás is.
19. gigi>
2022. júl. 2. 22:22
Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem? /Karinthy/
2022. júl. 2. 21:30

Ha megisztok néha egy kávét, az szerintem még nem barátság, inkább haverság. Sokszor akkor alakul ki a vonzalom, amikor bensőséges viszony lesz kettőtök között. Olyan, mint egy legjobb barátnővel (ha van).


Volt egy férfi barátom az egyetemen, akiről azt hittem, hogy nem vonz, de egy idő után beindult nálam a vonzódás. Pontosabban nem vonzódtam hozzá különösen, de amikor feljött köztünk a szex, mint téma, izzott a levegő. Nem történt semmi. Nem feküdtem le vele. Csak pár pillanat erejéig tudott lázba hozni, de ha akkor lépett volna felém, nem biztos, hogy nemet mondtam volna. Érdekes eset volt, mert semennyire sem tetszett a pasi.

17. gyöngy:) (válaszként erre: 15. - 71ddaa07fa)
2022. júl. 2. 21:10
Ha nem működik a kémia, nincs szexuális vonzódás tőlem meztelenül is flangálhat előttem egész nap, max. azt éri el vele, hogy barátként is hátrálni kezdek.
2022. júl. 2. 21:02
Szerintem csak abban az esetben létezik, ha szexuálisan nem vonzódnak egymáshoz Vagyis nem esetei egymásnak külsőre. Nekem van ilyen baráts@gom.
15. 71ddaa07fa (válaszként erre: 14. - Gyöngy:))
2022. júl. 2. 20:32

Nem tudom mi a neve, de ha valamelyik fél többet érez a másik iránt az nem barátság.

Illetve Srcrss, fogalmazta meg nagyon jól ezt a 10-es hozzászólásában. Töltsön el a két fél annyit egymás társaságában, mint az azonos nemű barátjával, és majd elválik meddig bírja egyik vagy másik fél.

14. gyöngy:) (válaszként erre: 8. - 71ddaa07fa)
2022. júl. 2. 20:11

Akkor ezt minek neveznéd amiről írsz?

Egyik fél részéről barátság, másik részéről barátnak tűnő viszony, de nem férfi-női barátság...ennek mi a neve?:)

13. Érdekes73 (válaszként erre: 10. - 934dba4365)
2022. júl. 2. 16:07
:D
2022. júl. 2. 13:07

Szélsőséges esetben elképzelhető.

Pl aszexualitás.

Valamelyik meleg...

11. Scherlock (válaszként erre: 8. - 71ddaa07fa)
2022. júl. 2. 12:56
Ezt én is így gondolom.
10. 934dba4365 (válaszként erre: 1. - Wukovics25)
2022. júl. 2. 11:43
Néha összefuttok egy kávéra? Én ezt nem nevezném barátságnak. Találkozzatok gyakran, kerüljetek nagyon közel egymáshoz, rúgjatok be együtt, aludjatok együtt, flangálj előttük hiányos öltözetben. Meglátjuk, meddig tart a barátság. (Egy barátnővel mindezt megtehetnéd.)
2022. júl. 2. 11:09
Nincs csak más nemi érdeklődésnél :)
2022. júl. 2. 08:07
Továbbra sem létezik szerintem ilyen. Aki azt mondja nála működik, az azért van, mert ő valószínű nem vonzódik a másik félhez. De a másik fél fejébe gondolom nem lát bele. Lehet a barát csak azért nem lép, mert tudja, hogy ha elkezdene közeledni azzal mindent elrontana. Inkább marad a barátnak tűnő viszonynál, mint soha ne találkozzon egy elhibázott lépés után a másik féllel.
7. LBO
2022. júl. 2. 07:45
Megint ez a mit fognak szólni mások...🤦‍♀️ Szoktak mondani. Meg azt is, hogy a lőtéri kutyát sem érdekli! 😉
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Wukovics25)
2022. júl. 2. 06:23
Mi a kérdés? Nálad működik, többeknél működik, akkor milyen válaszokat vársz? Ha nem szeretnéd, hogy ennél több legyen, nem mindegy ki, mit gondol?
5. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Wukovics25)
2022. júl. 2. 06:16
Világéletemben voltak férfi barátaim. Egyikkel sem dugtam soha és nem is közeledtek. Vagy én, vagy ők voltak mindig szerelmesek valakibe, akiket jól esett kibeszélni, tanácsot kérni! Nem is voltunk egymás esetei soha! Így meg nem volt nehéz! 😊
2022. júl. 2. 00:09
Mūkõdhet, de ritka.
3. Soufflet (válaszként erre: 1. - Wukovics25)
2022. júl. 2. 00:03
Ha 25 eve megvannak csak baratkent miert kerdes ez szamodra?
2022. júl. 1. 23:39
Az egyik egyszer csak mindig többet akar...
2022. júl. 1. 23:23

Beszéljük ki

Èn hiszek benne és van legalább 3 férfi ismerősöm akikkel barátok vagyunk ...Már kB 25 éve ...nagyon sokaknak furcsa,h ha úgy van össze futunk egy kávéra esetleg jön hozzánk..3 jó képű férfiról beszélünk.. ha egy nő és férfi barátok az hihetetlen? Több ismerősöm szerint furcsa az ilyen .ti mit gondoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook