Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi fenék izgatás szex közben? fórum

Férfi fenék izgatás szex közben? (beszélgetős fórum)


1 2
55. jennyvagyok (válaszként erre: 53. - Frank Slade)
2023. aug. 1. 16:30

Nem láttad a mondat végén ezt?

:D

Azaz 😂

54. Frank Slade (válaszként erre: 38. - Cupidus)
2023. júl. 31. 17:10
:-D Pacsi
53. Frank Slade (válaszként erre: 33. - Pteri)
2023. júl. 31. 17:00
Szerintem nagyon gáz hogy nem érzed a különbséget. Neked ugyan olyan egy nőgyógyászati vizsgálat mint amikor a párod ér hozzád?
52. ágica... (válaszként erre: 33. - Pteri)
2023. máj. 25. 19:57

Nem is értem miért nem szeretem a nőgyászom vizsgálatát, élveznem kellene ezek szerint. :D

Nagyon rossz hasonlat volt. :D

2023. máj. 25. 11:59

Egy igen csak belevaló csaj partnerem még anno mondta talán megelőzve a próbálkozásom (NEM VOLT TERVBE VÉVE!)

" a Seggbe dugás a kisfarkú férfiak sportja" :-))

50. libikóka (válaszként erre: 49. - 5d8fd6c5cb)
2023. máj. 25. 10:48
Fedezte a hátulját?😂
49. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 48. - 5d8fd6c5cb)
2023. máj. 25. 10:36
De jött Buga Jakab és fondorlatosan megmentette...)
48. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 45. - 5d8fd6c5cb)
2023. máj. 24. 16:35

jujjj, már a hatodik résznél tartok...

Eke Mátét elkapták a labancok....)

47. 71ddaa07fa (válaszként erre: 46. - Cupidus)
2023. máj. 24. 15:23

,,Meg valahogy a fujjogók is idevetődtek, pedig a címből egyértelműen kiderül, hogy mi a téma."


A fórum indítója egy kérdést tett fel ezzel a dologgal kapcsolatban, amit én úgy értelmezek, hogy elmondhatja az is a véleményét, aki azt mondja undorítónak tartja. Akkor lenne igazad, ha olyan címe lenne a fórumnak, hogy : Fenék izgatást kedvelő férfiak fóruma."


Biztos mindenkinek van némi ,,huncutsága", ami a szexualitást illeti. Hallottam már megkötözésről, fenekelésről, szerepjátékról, stb... De ezeket az intelligens emberek általában, ahogy már korábban leírtam a párjukkal beszéli meg, együtt élik meg ezen dolgok örömeit, hiszen senkire nem tartozik.

Bárhogy is, itt most te mész szembe a forgalommal azzal, hogy ecseteled, hogyan szereted, csak azért mert sok személynek ez visszataszító, és ezt nem tudod elfogadni.

46. Cupidus (válaszként erre: 44. - 71ddaa07fa)
2023. máj. 24. 14:54

Nincs nagy irodalmi múltam, így ez könnyen nyomonkövethető.

Ezekszerint ez a téma engem /is/ jobban érdekel mint pl. az említettek.

De a kérdést nem én tettem fel, tehát nem egyedül vagyok olyan beteges, hogy csak engem érdekeljen.

Meg valahogy a fujjogók is idevetődtek, pedig a címből egyértelműen kiderül, hogy mi a téma.

Én pedig más szokásairól nem tudok nyilatkozni, csak az enyémről, mienkről. Ez innentől pedig nyilván személyes.

Vagy csak az a követendő, ha egy ilyen fórumban mindegy mit gondol, tapasztal az ember, be kell állni a sorba és kiabálni, hogy "eretnek" akinek ez bejön?

Egyébként, úgyis utánam néztél, így láthatod, hogy a pelenka dolog engem nem érdekel, így meg sem nyitom az ilyen témájú fórumokat. Nem értem, hogy aki ezzel a foglalatossággal van így az miért nem ezt teszi?

Vagy ha már mégis belép miért annyi a mondanivalója, hogy : jelentettem a fórumot, meg kell szüntetni, vagy betegnek nevezi aki máshogy gondolja. Ezt az utolsó hozzáállást nem tudom máshogy jellemezni mint ahogy leírtam.

2023. máj. 24. 12:21

Itt mennyi malacság van...

Izgulok..

Sokkal jobb mint a Tenkes kapitánya..-))

44. 71ddaa07fa (válaszként erre: 42. - Cupidus)
2023. máj. 24. 12:18

,,A szex éppen úgy hozzátartozik az élethez, mint a pelenka méret, vagy, hogy mennyire segít a pasi a házimunkában stb."


Ez így igaz, azzal a különbséggel, hogy a szex az olyan téma, ami két emberre tartozik általában. Maximum az ember a barátjának, vagy a barátnőjének beszél róla. Nem pedig az egész világnak.

Ráadásul te az elmúlt három évben, mióta regisztráltál ide, egyéb témáról sem írtál.

43. Flóra76 (válaszként erre: 38. - Cupidus)
2023. máj. 24. 12:03

Hoppá.

Too much information.

2023. máj. 24. 11:55

Na, erről beszéltem! 😀

Ami nektek nem jön be, az beteges, ne is beszéljünk róla.

Mégis beléptek.

Egyébként szerintem az itt feldobott témák 80 %-hoz senkinek semmi köze.

Mégis fontosnak érzi, hogy megossza másokkal, hogy azok jól megmondják a tutit.

A szex éppen úgy hozzátartozik az élethez, mint a pelenka méret, vagy, hogy mennyire segít a pasi a házimunkában stb.

Csak ez mindenkit érdekel valamilyen szinten.

41. globus (válaszként erre: 37. - Cupidus)
2023. máj. 24. 11:32
Ajánlom a kukoricatorzsát. 30.
40. libikóka (válaszként erre: 38. - Cupidus)
2023. máj. 24. 10:44

Majdnem🤮

De jobban az arcoskodás miatt,,és a majd én megmondom a tutit stílus miatt.

Ha valaki a paplan alatt, hát úgy,,ha ki be ahol éri ,,akkor úgy.Ki ki ahogy véli.

39. 71ddaa07fa (válaszként erre: 38. - Cupidus)
2023. máj. 24. 10:36

Szerinted ehhez kinek mi köze?

Nem csak rátok tartozna szerinted?

2023. máj. 24. 10:13

Ja, fokoznám!

Azt is nagyon szeretem amikor nyalogatja!! 😋

Szerencsére Őt is izgatja.

Meg az is amikor én dugom meg a nyelvemmel az Ő popsiját, miközben az ujjammal benne vagyok, esetleg a csiklóját izgatom.


Remélem többen elhányjátok magatokat, ezt olvasva! 😀🤢

2023. máj. 24. 10:09

Olvasgatva a hsz-ket, megnéztem a naptárt, hogy nem kerültem-e vissza a középkorba...

Hihetetlen mennyi prűd, maradi, szemellenzős ostoba ember él köztünk.

Érdekes, hogy azért ők is belépnek egy ilyen fórumba, elolvassák aztán közlik, hogy ez mennyire pfujj, beteges, undorító... 😀

Gondolom velük csak ágyban, sötétben, paplan alatt, misszionárius pózban és csak gyermeknemzés céljából lehet szexelni.

Kívánom nekik, hogy ez minden alkalommal sikerüljön is! 😈

Nagyon remélem, hogy sem kézzel, szájjal, sem bármilyen eszközzel nem érintik a puncijukat, farkukat, nehogy véletlenül élvezzék is!

Meg milyen már, hogy ahol pisil, vérzik, izzadt... valaki hozzányúljon, megnyalja, szopogassa.

Én élvezem, ha a feleségem maszírozza, esetleg be is dugja egy ujját.

Ha egy sima élvezést számokban fejeznénk ki, akkor az 10, ha ott is ingerel, akkor 20!

De ti csak fujjogjatog, savanyú hülyék!

36. fe49a0cbef (válaszként erre: 23. - Joezai)
2022. okt. 8. 13:01

Le a kalappal a hsz-ed most olvastam.

nagyon korrekt szavak, gratula.


És egy jó hír: én szeretem a marzipánt..-))

35. Violet18 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 8. 01:37

Sztem engedd el. Sok a prűd.


Ujjat dugdosni csak óvatosan, de masszírozni, pláne egy fordított lovagló pózban, vagy belenyalni, sztem teljesen normális. De azért nem árt tisztázni a partnerrel sem, nehogy meglepi érjen bárkit is. 😜 ugyanez fordítva is igaz, kutyapózban, ujjal hátulról rásegítés csak nagyobb orgazmushoz vezet 🥰

34. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 07:47
Egyébként orális szex közben megujjazni egy férfit,és prosztatamasszázs szerintem két más történet.
33. pteri (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 22:40
Nem értem, ha urológus csinàlja, be vagytok sz...va, a szerelmetektől meg jó érzés? Egyébként te kérdezted: "mennyire elfogadott”, akkor miért baj,hogy itt többen vàlaszoltak a te kérdésedre?
2022. ápr. 15. 22:07
Szerintem kezdeményezzünk országos népszavazást a témában!
31. Görögtánc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 14:21
Magánügy. Egy pár szexuális élete nem tartozik idegenekre. Ha nekik megfelel, mindkét fél beleegyezik és jólesik nekik, akkor hadd csinálják. Nincs olyan, hogy elfogadott. Kivel kéne elfogadtatni az ilyet és egyéb más szexuális tevékenységet a párunkon kívűl? Senkivel!
30. globus (válaszként erre: 29. - 71ddaa07fa)
2022. ápr. 15. 13:58
Be van állva a derekam, ne röhögtess 🤣🤣🤣
2022. ápr. 15. 13:54
Annak a férfinak, aki ilyent szeretne, csinálnék savanyú tejből, káposztából, szilvalekvárból, turmixot, csak azéért, hogy egy életre megtanulja mire való valójában a fenék.
28. olajbogyo (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 10:16
Én nem szeretném, ha ilyesmire kérnének.Kiábrándító lenne...
27. 37e1ff8723 (válaszként erre: 21. - Bonanza Banzai)
2022. ápr. 15. 09:41
Egyetértek.
2022. ápr. 15. 09:32

Én teljes mértékben Joezai és Scherloch hozzászólásával értek egyet.

Szerintem teljesen elfogadott, de senkinek sem kötelező.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook