Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Férfi és Nő barátsága fórum

Férfi és Nő barátsága (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
71. 6c5f346e46 (válaszként erre: 69. - 1731424aa5)
2009. márc. 16. 18:30
nem feltétlen...
2009. márc. 16. 18:12

Nekem volt egy nagyon jó barátom,de egyszer volt egy gyenge pillanatunk és megtörtént a dolog,egy évig éltünk együtt,aztán szakitás lett a vége,elvette az unokatesómat,de legalább a a családban maradt....Akkor azt mondtam,hogy nem létezik barátság férfi és nő között...mert azt már szerelemnek hivják,egészen addig voltam ebben a hitben,amig nem kerültem a mostani munkahelymre,ahol már az első nap megismerkedtem egy nagyon inteligens,szimpatikus velem egykorú fickóval,akivel másfél év alatt olyan barátság alakúlt ki,hogy mindenki azt gondolta,van köztünk valami,pedig nem volt.Én párkapcsolatban élek és ő is,és soha sem gondoltunk egymásra úúúúgy...legalábbis én nem,ő pedig esetleg ha még is,ami elképzelhettelen számomra,soha sem mutatta,és én ezt soha sem bántam...

Aztán egyik nap jött a hidegzuhany,elmegy a cégtől...Egészen Angliáig...Teljessen összetörtem,el sem tudtam képzelni milyen lessz majd ha ő nem lessz a cégnél...Amikor bejött elbúcsúzni én nem voltam dolgozni,úgyhogy búcsú nélkül ment el,nagyon fáj/fájt a hiánya,a nagy röhögések,a bensőséges beszélgetések,a sokszor egymást vigasztaló szavak....Aztán megszoktam,hogy nincs,de mostanra már én sem vagyok a cégnél,mert időközben kismama lettem...Aztán gondoltam,nincs még veszve semmi,mert az én legkedvessebb barátom az intenet segitségével újra elérhetővé vált és gyakran kapok Emaileket Londonbúúúúúúúú,ahogy ő irja...Húsvétra haza jön és akkor meglátogat...nagyon várom,de félek,ez már nem lessz ugyanaz...Zsolti siess,várunk...


Mióta Őt ismerem,elhiszem,hogy létezik barátság férfi és nő között....

69. 1731424aa5 (válaszként erre: 68. - Ac1096844d)
2009. febr. 25. 06:17

És szerinted létezik, hogy egy férfi és egy nő között nincs "cekkcuális feszkó" ???


Mert akkor valamelyik vagy hülye, vagy meleg!

2009. febr. 22. 09:08
Szerintem létezik, főleg, ha nincs köztük cekkcuális feszkó...Me az mindent rombolni igyexik:D
67. Burkuska (válaszként erre: 66. - 1731424aa5)
2009. febr. 22. 08:53

Mint írtam,voltam hasonló helyzetben...ha az egyik fél többet akar,idővel eljut addig,hogy "lerendezi"magában ezt a dolgot,ha valóban fontos a másik barátsága!

Írtam privit!!!

66. 1731424aa5 (válaszként erre: 65. - Burkuska)
2009. febr. 22. 08:44

2. Hogyan lehet kizárni? Ahhoz mind a két fél szükséges, mert ha csak az egyik fejében is megmozdul valami akkor vége a semlegességnek.


A többivel egyetértek...részben:)

65. Burkuska (válaszként erre: 64. - 1731424aa5)
2009. febr. 22. 08:41

1,Azt gondolom,hogy IDŐ kell ahhoz,hogy ténylegesen kialakuljon az,hogy csak barátság legyen.

Pl.az életemben volt egy pasi akibe belezúgtam,aztán amikor jelezte,hogy ő bizony nem így érez,szenvedtem rendesen,de kb.2 év alatt elértem azt,hogy tényleg barátként nézek rá.Semmi hátsó szándék:)

2,Ki lehet zárni.

3,Kit érdekel,hogy ki mit mond és gondol???Elég a mindennapokban megfelelni(pl.munkahelyen).

4,Ha partnered/házastársad van,az már keményebb dió:)Ott tényleg kell a bizalom!

2009. febr. 22. 08:32

A pesszimista férfi azt gondolja, hogy minden nő rossz erkölcsű.

Én optimista vagyok:

Bízom benne hogy ez így is van:):)


De félre a tréfával!

Férfi és nő kapcsolatának története félreértések sorozata, s ebből mindig is jól megéltek a javasasszonyok, a bájital keverők, a házasságközvetítők és a magazinok.



1. Lehetetlenség meghatározni a feleknek, hogy mit is akarjanak.Azonos neműeknél nincs gond, mert nem kívánják egymást szájon csókolva üdvözölni( Hacsak nem egyes szovjet vagy NDK-s pártvezetőket vesszük alapul).De az ellenkező polaritásban ott lapul a szexuális töltet.Vagy csak bennem teng túl a tesztoszteron vagy mások vannak kőből.


2.Nem lehet kizárni a szexuális vonzalmat.Vagy igen?


3.Meg kell küzdeni a környezet gyanakvásával.

4.Meg kell küzdeni a házastárs, partner fenntartásaival- mert ha azt mondod a barátnődnek, hogy nincs abban semmi, hogy egy másik lánnyal mész moziba, és nem érted mit zokog ezen akkor ott gáz van.


Ti mit gondoltok erről?

63. katácskák (válaszként erre: 56. - 1731424aa5)
2009. febr. 22. 08:29

ha tényleg szereted a MÁSIKAT megtudod érteni, bocsájtani.. stb :)

Hiszen Ö A MÁSIK-FELED.

én a Páromat úgy is hívom, hogy Ö a Jobbik Felem, mert eltud fogadni amilyen vagyok.. és ezért tudom én is elfogadni.. hiszem, hogy tükrök vagyunk egymásnak "tanulhatunk egymástól".

Kiegészítjük egymást..

Egy mondás szerit azzal élj szoros kapcsolatban AKIT BARÁTKÉNT IS EL TUDSZ FOGADNI-nagyon régen olvastam.. és szerintem van benne Igazság..

?kérdés ki mennyire mer öszinte LENNI és úgy is ÉLNI

62. katácskák (válaszként erre: 61. - 1731424aa5)
2009. febr. 22. 08:21

1 kapcsolatban a vonzalom is sokat jelent persze, de van más is fontos:hiszem, hogy fontos az is, hogy meglehessen beszélni mindent öszintén és nem csak birtokolva.

A barátság csak 1 szerep 2 Ember kapcsolatában a Nöi-férfi kapcsolatban.. a Szeretö, ugyanúgy.. a szülö is.. stb :)-szerintem

bocsánat néha nincs hosszú ö,ü betüm

61. 1731424aa5 (válaszként erre: 59. - Claraking1)
2009. febr. 22. 08:14
Férfi jóbarátom nekem is van... :)
60. Burkuska (válaszként erre: 54. - 1731424aa5)
2009. febr. 22. 08:14

Szerintem létezik!

Ha eleve úgy "állsz hozzá a pasihoz"(vagy Ő hozzád),hogy mint férfi/nő,nem mozgat meg,azaz nem érzed azt a bizsergést,vonzalmat,simán működik a dolog.Szerintem!

2009. febr. 22. 08:13
Szerintem létezik. Nekem is van jó barátom, aki férfi.
58. katácskák (válaszként erre: 56. - 1731424aa5)
2009. febr. 22. 08:13

.. nem csak kisördög van hanem kis angyal is:)

Mindenkiben szerintem

57. Burkuska (válaszként erre: 56. - 1731424aa5)
2009. febr. 22. 08:12
....:)
2009. febr. 22. 08:11

Szerintem előbb-utóbb mindenkiből előbújik a kisördög.

Aztán ez vagy manifesztálódik, vagy csillapodnak a kedélyek...De a választ nem tudom!

2009. febr. 22. 08:09
Szerintem van barátság IS.. nálunk legalább remek 34 éve.. nemcsak Szerelem:) kivánom IS MINDENKINEK :)
2009. febr. 22. 08:06
Szerintetek?
2009. jan. 2. 16:00
Van,emellett van egy halom indokom és a nincs mellett is:DDDDD
2009. jan. 2. 15:59
olyan nincs!!!
51. Fiatal nő (válaszként erre: 50. - Fiatal nő)
2009. jan. 2. 15:53
Ááá, megint nem tudok helyesen írni... Bocsi. :-)
50. Fiatal nő (válaszként erre: 49. - Zsuzsa88)
2009. jan. 2. 15:52
Ez hülyeség. Lehet mély barátság is. Nekem is van olyan nagyon jó barátom, akinek komoly párkapcsolata van már jópár éve (és a lány még nálam is fiatalabb). Nekem is komoly kapcsolatom van, mégsem fordult meg egyikünk fejében sem soha ilyesmi. Nem mondom, hogy nem fordul elő, hogy az egyik fél többet akar, de kizárt, hogy ez mindig minden esetben így legyen. (Jó tudom, de is azt írtad, hogy "nagyon ritka". Csak a saját tapasztalataim alapján meg inkább az a ritka, ha a másik akar többet. :-)) Én igenis hiszek igaz barátságban férfi és nő között. :-)
2009. jan. 2. 15:48
Nagyon ritka... Haverság van, de barátság...? És ha a barátoddal lefexel, akkor oda a barátság. Nem jó móka.
2009. jan. 2. 15:42
na szerintetek beszéljek vele erről?mert msot uyg érzem annyira szertek vele beszélgetni és jó lenne végre vkinek elmondani
2009. jan. 2. 14:32
PERSZE, HOGY LEHET! Nekem is elsősorban fiú/férfi barátaim vannak. Sokkal őszintébbek, mint a lányok! És szó sem esett szerelemről...
2009. jan. 2. 14:25
sziasztok!én azt hiszem h még mindig szeretenm a volt pasimat de mér vagy fél éve nem is beszéltem vele szóval ő ezt nem tudja és eddig még senkinek se mondtam el mert nem merem.a napokban jóba lett az egyik expasimmal,vincével(akibe sosem voltam szerelmes) és mostnaában elég sokat dumálunk msn-en és ő ismeri azt a volt pasimat akibe most szerelmes vagyok régen jóban voltak de most annyira nem legalábbis azt mondta.ugy érzem h elakrom vincének mondani h én meg valszeg mindig szeretem a a volt pasimat de nem tudom mért egyszerűen azt érzem h elkell mondanom neki.pedig félek is mi van h elmondja neki h még mindig szertem. a szívem vmiért annyira azt súgja h mondjam el neki(lehetcsak azért mert csak msn-es kapcsolat?)de az eszem fél h elmondja neki. szerintetek mondjam el neki???most úgy érzem h annyira szerteném
2008. szept. 10. 10:49

Nem létezik.Tàvoli haversàg ok,de baràtsàg???????????

màr annyiszor probàltam,mindhiàba

2008. aug. 17. 19:21
Létezik csak tudni kell hol a határ, de ha az első csók elcsattan akkor már egy lépéssel továbbmentek mint a barátság.
2008. aug. 17. 17:51
Létezik. Nekem romlott már el barátságom azért, mert többet akartunk mindketten, de valamiért mégsem jött össze. Kellett 1-2 év, mire tisztáztuk az ügyet magunkban, és most ő a legjobb barátom.
2008. júl. 23. 09:20
Szerintem lehetséges ilyen barátság, mert nekem van olyan barátom, akitől abszolút nem akarok semmit és tudom jól, hogy ő sem tőlem, mert számunkra ez egyértelmű. Az lehetséges, hogy ritka, de létezhet.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook