Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Férfi és Nő barátsága fórum

Férfi és Nő barátsága (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2008. jan. 26. 18:03
Én még mindig úgy gondolom, hogy nem létezik!
2008. jan. 26. 18:01

Úgyhogy úgy döntöttem én sem szakítom meg az összes "barát" kapcsolatomat attól független hogy TUDOM,ők többre vágynak mint én.

És majd én is találkozgatok a régi barátokkal,exekkel nyugodtan,hisz csak BARÁT és ugyan miért is szakítanék meg minden baráti kapcsolatot a fiúm miatt nem?!

2008. jan. 26. 17:59
És én vagyok a gonosz mumus aki bántja az ő kis védtelen exnőjét.Hát nekem ebből a gonosz mumus szerepből naon elegem van már de őszintén.
2008. jan. 26. 17:58
És mindezt telefonban,pont mikor vezetek és együtt kacarásznak a dolgon telefonban!Én meg majdnem a villanyoszlopnak mentem az autóval,ilyen sosem volt még velem vezetés közben.Legszívesebben kiszálltam volna és rábactam volna az ajtót hogy akkor kacarássz és csevizz csak tovább az exnőddel!Nektek nem lenne rossz érzés ez vazzeg?Tényleg én vagyok agyhibás hogy nekem ez xarul esik???!!
2008. jan. 26. 17:55

Kizárt.

Vagy a nő vagy a hapi többet akar titokban.

Annyira rühellem mikor ezzel jön a barátom hogy az exnője csak barát és semmi több.Azt az meg mástól terhes már,és még mindig a barátomat hívogatja ilyen olyan ürüggyel.Tök gáz a csajra nézve.A barátomra nézve meg azért,mert most akkor titokban vagy ő is többet akar,vagy még érez valamit vagy tudjafene mi van,mert nem koptatja le a csajt.Hogy lene már az barátság mikor egy exnő beszámol a rémálmairól(rólam!) az exbarátjának?Ez minden csak nem barátság.

2008. jan. 26. 17:43
szerintem nincs - nálam egyik ilyen sem működött, valaki mindig többet/mást akart egy idő után
2008. jan. 15. 05:55
létezik, de ha nem is a szerelem... a szex vágy bekavar! általában..
4. zbeka (válaszként erre: 2. - Szabotimi)
2008. jan. 14. 20:56
Szerelmes lehet egy férfi is , de barátság szintjén szerintem kézben lehet tartani az érzéseket.
2008. jan. 14. 20:51
Mindenkinek a hozzászólásait várom,akár elképzelhetőnek tarja,esetleg részese van,volt benne vagy bármi más.
2008. jan. 14. 20:51
Szerintem nincs. Az eggyik mindig többet akar. A férjem elött akadtak fiú "" barátaim" én legalább is azt hittem azok. Aztán azon romlott el, hogy mind szerelmet vallott. Az már nem barátság
2008. jan. 14. 20:46
Szerintem elképzelhető és létezik!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook