Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fényképezőgéphez keresek drivert, segit valaki? fórum

Fényképezőgéphez keresek drivert, segit valaki? (beszélgetős fórum)


5. 0e83a78045 (válaszként erre: 4. - Smumika)
2012. dec. 19. 14:30
ha végképp nem tudod megoldani,elszaladsz egy fotóshoz,általában tescoban van,elviszed a kártyádat meg egy pendrive-ot,szerintem 200-300ft ert athuzza neked fél perc alatt.
2012. dec. 19. 11:28
Az a gond hogy nagy kártya van banna nem ezek a microsd kártyák 256 mb os kárta van benne meg kártyaolvasóm sincs köszi eddigi válaszotok
3. 0e83a78045 (válaszként erre: 1. - Smumika)
2012. dec. 19. 10:34

gyanitom nincs a gépben kártyaolvasó:)


Nekem canon 600d-m van,ez egy tükörreflexes 18megapixeles.


ehez van gyári program,a neve,DigitalPhoto Professional V 3.10.2.0


szerintem ezzel áttudod másolni ha összekötöd kábellel.


Másik program hozzá az EOS Utility


és a Picture Style Editor


a CD neve:EOS Solution Disk v24.1

2012. dec. 19. 10:19

A memóriakártyát ki lehet venni a gépbőé és lehet egy kártya író/olvasóval is megcsinálni :)


[link]


ezen az oldalon a pontos tipusa szerint lehet találni :)

2012. dec. 19. 10:13
Egy ismerősömnek van egy canon fényképezője ixus v 2.1 megapixeles de kellene egy driver hogy gépre tudnánk tenni a képeket mert memoriakártyán vannak nem tudna valaki segiteni már keresgélem én is de nehezen találok hozzá pedig egyszer sikerült letöltenem kb 1éve hozzá a programot akkor mentettünk le képeket de most megint megkért segitsek de nem találom a programot sehol .Segit valaki köszönöm előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook