Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fenistil csepp vagy calcimusc ampulla? fórum

Fenistil csepp vagy calcimusc ampulla? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 4. 21:25
Mindenképp Fenistil csepp,arra lehet mást adni,ha nagyobb a gond,de Calcimuscra már nem igazán adható semmi.Igaz,a Fenistil kicsit bálmosít
2011. okt. 4. 15:35

Sziasztok!

Mi ma mindkettőt kaptunk,mert a Törpének folyik az orra+ piszkosul be van rekedve!:)(Nagyon aranyos!:))

A kérdésem az lenne,hogy Ti hogy adjátok be a Calc.musk-t a kicsinek,és mennyit?! 10 hónapos a kisfiam!

2011. okt. 4. 15:25
Mi mindig calcimuscot kapunk...fenistil cseppet még sosem írtak fel nekünk...
2011. okt. 4. 14:04
Mi a fenistilt használjuk. Nagyon jó a megfázásra. Darázscsípésre, meg napégésre a fenistil GÉL való. Csak neve ugyanaz. Egyébként meg tudtommal calcimuscot is adnak darázscsípésre. Férjem allergiás rá és neki azt kell inni. Szerintem jó mindegyik, nekünk a fenistil jobban bevált.
2011. okt. 3. 19:03

A fenistil enyhíti az allergiás orrnyálkahártya-gyulladás tüneteit, mint például orrfolyást, tüsszögést, orr- és szemviszketést, könnyezést is.

A calcimusc rekedtséggel járó légúti betegségekben is hasznos.

6. Dominika33 (válaszként erre: 3. - 5d58fc17fc)
2011. okt. 3. 17:49
Megfázásra irja a fenistilt?
2011. okt. 3. 17:48
Hát ez az!!! Igy mégsem értem miért ugyanaz a kettő.
2011. okt. 3. 17:46

Calcimusc-ot adok.


Lányom légúti asztmás volt,sokat voltunk kórházban,ott is ezt használták.Fiamnak is ezt adom.Fenistil cseppet,mondjuk darázscsipésre adok.

3. 5d58fc17fc (válaszként erre: 1. - Dominika33)
2011. okt. 3. 17:46
Én fenistilt, calcimuskot nekünk sosem írtak még fel.
2011. okt. 3. 17:44
megfázásnál calcimuscot, viszketős allergiás kiütésekre FEnistil cseppet.
2011. okt. 3. 17:42
Amikor beteg a gyermek (2 éves) a házidoki minden alkalommal mást mond. Egyszer a calcimuscot,máskor a fenistil cseppet. Azt mondja ugyan az a kettő de én mégis mást olvastam a betegtájékoztatón. Mi erről a véleményetek? Ki melyiket adja a gyerkőcnek ha meg van fázva?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook