Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fenistil csepp, aluszékonyság fórum

Fenistil csepp, aluszékonyság (beszélgetős fórum)


2015. jún. 2. 21:21

10 csepptől nem kéne, szóval gyanús, hogy a betegségtől volt bágyadt.

jobbulást

2015. jún. 1. 21:48
Köszönöm. Időközben kiderült, hogy vírusos fertőzése van, belázasodott, és nagyon rosszul van :-( Természertesen orvost hívtam, persze abban a negyed órában míg itt volt az orvos nem volt olyan elesett, mint amivel a frászt hozta rám. Valószínű már tegnap este is ez lehetet a baj, én meg szinte átkot szórtam szegény görire.
2015. jún. 1. 19:49
A fenistil egyik mellékhatása az aluszékonyság, álmosság.
5. mkjudit (válaszként erre: 1. - 3ef6ed4df1)
2015. jún. 1. 19:04
igen , biztosan attól alszik, nekem a cetirizin csepptől illetve tablettától aludtak nagyon a gyerekek...és én is!
4. 3ef6ed4df1 (válaszként erre: 3. - 3ef6ed4df1)
2015. jún. 1. 13:51
Junior 1 mg-os. Ezt elfelejtettem az előbb.
2015. jún. 1. 13:49
10 cseppet
2015. jún. 1. 13:48
Mennyit adtál neki?
2015. jún. 1. 13:43

Fenistil cseppeket adtam a kislanyomnak este, de még ma is aluszékony. Lehet ez még a tegnap esti cseppek mellékhatása?

Este adnom kellett a 4 évesemnek fenistil cseppeket, mert valószínű állatszörre allergiás. Eddig nem volt az állatokkal gond, bár nem sűrűn találkozik velük. Tegnap viszont egy kertipartin egy erősen vedlő vadászgörényt abajgatott, estére bedugult az orra voros lett a szeme és köhögött. Adtam neki fenistilt, jobban is lett, átaludta az éjszakát. Reggelre ugy tünt semmi baja, viszont sokat alszik. Most megint elaludt. Kezdek aggódni, mert amugy régóta nem alszik nappal. Lehet ez az esti egyszeri adag mellékhatása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook