Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felsőfokú ECL nyelvvizsgán a levélírás miben különbözik a középfokú nyelvvizsgán való levélírástól? fórum

Felsőfokú ECL nyelvvizsgán a levélírás miben különbözik a középfokú nyelvvizsgán való levélírástól? (tudásbázis kérdés)

10. Fru01
2012. ápr. 23. 12:46
Sziasztok.Kidolgozott német felsofokú nyelvvizsgához szeretnék tételeket vásásrolni!!Akinek van és szívesen eladná írjon!!
2012. febr. 8. 19:21
en megyek 2 nap mulva ECL felsofokra, jon meg valaki?
2011. júl. 3. 23:11
Köszi!Februárban fogok menni.
2011. júl. 3. 19:57
Készülj fel aktuális dolgokból (globalizáció, környezetszennyezés, válság, EU elnökség... stb)
2011. júl. 3. 18:45
Húúúú, ilyen témám nem volt. Én kint éltem Angliában, nem készültem különösebben. A kék English Grammar In Use-t csináltam végig nyelvtannak, a témákat meg netről próbáltam összeszedni. De nem volt olyan vészes, nem voltak idióta témák. Elég lazának éreztem a szóbelit, mert csak 3-an vizsgáztunk össz-vissz, és mind egyszerre mentünk be. A téma a környezetszennyezés volt, de a végén már Harry Potterről beszélgettünk. Figyelték a talpraesettséget. Nem kell konkrétan arra válaszolni, amit kérdez, jól el kell tudni terelni a témát másra. Tanárnak szerintem mindegy, hogy miről beszélsz (bizonyos határokon belül persze), csak beszélj szépen és folyamatosan.
5. ce850abb2c (válaszként erre: 4. - Lliinnddaa)
2011. júl. 3. 16:20
És milyen könyvekből készültél?Jártál különtanárhoz?És például a klónózás,eutanziához honnan szedtél anyagot,mert láttam,hogy ilyen témák is vannak?Előre is köszönöm.
2011. júl. 3. 13:35
Nekem ECL felső van. Azt vettem észre, hogy lényegében a szókincs az, amitől több és nehezebb, mint a középfokú.
2011. júl. 2. 22:36
Köszi
2011. júl. 2. 22:28

Van egy gyakorló könyv 5 db feladatsort tartalmaz, van hozzá megoldás is...

Azt nem tudom, miben különbözik a középtől, mert nekem nem ECL-es a közepem...

Ha jól emlékszem 300 szavas, és 4 kérdés van megadva, amiket bele kell foglalni.

2011. júl. 2. 21:54
Felsőfokú ECL nyelvvizsgán a levélírás miben különbözik a középfokú nylevvizsgán való levéélírástól? Ajánlana valaki olyan könyveket amikből

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook