Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fel lehet készülni egy középfokú angol nyelvvizsgára 2, 5 hónap alatt? fórum

Fel lehet készülni egy középfokú angol nyelvvizsgára 2, 5 hónap alatt? (tudásbázis kérdés)

1 2
10. Derya (válaszként erre: 9. - Kangaroo Island)
2015. máj. 13. 15:35

en nem voltam ott meg, de ezt meg nem hallottam roluk, eppen, hogy azt irjak, hogy jo hangminoseg vana nyelvi laborban, de nem tudok vele dezen vitatkozni,mert nem ott vizsgaztam. :-)

en mashol votlam angolon, de a szobelim nem sikerult eppen a magno miatt. :-(

9. Kangaroo Island (válaszként erre: 8. - Derya)
2015. máj. 13. 15:20

úgy emlékszem igen, nagyon régen volt, szóval lehet hogy csak szimplán be voltam kakálva :-D

de úgy emlékszem, hogy recsegett-ropogott

8. Derya (válaszként erre: 7. - Kangaroo Island)
2015. máj. 13. 15:15

jol van, hat te tudod. :-)


azt akarod mondani, hogy rossz volt a nyelvi labor?

nem lehetett erteni a szoveget?

7. Kangaroo Island (válaszként erre: 6. - Derya)
2015. máj. 13. 15:14

én ott nyelvvizsgáztam olaszból, hát...az rettenetes volt, nem is lett meg. :-D

én kifejezetten a nyelvvizsgahely előkészítőjére járok és amit bemutattak, hogy milyen lsz, annyira nem vész, inkább attól félek, hogy becsapós lesz én meg bedőlök neki :-D

6. Derya (válaszként erre: 5. - Kangaroo Island)
2015. máj. 13. 15:12

a Rigo utcaban labor van, ott nagyobbak mindenkinek az eselyei.

sajnos sporto uznek a nyelvvizsgakon a hallgatas feladatbol, hogy ki tud rosszabb minosegu hanganyagot prezentalni. :-(

persze csak idezojelben, de tenyleg nagyon rossz szokott lenni egybe helyeken a hangminoseg. :-(

A rigo utcabamn a laborban viszont szuper, ott nem lehet ilyen gond.

2015. máj. 13. 15:10

Én heti 2x2,5 órát járok angolra, nyelvvizsga felkészítőre.

Nagyon be vagyok szarva, pedig jó a nyelvérzékem és szeptember óta járok rendszeresen angolra.

Angolul nézem a filmeket és olvasni is angol könyveket olvasok és amikor lehetőségem van, angolul beszélő emberekkel beszélek, szerencsére van rá lehetőségem.

A szóbelitől nem félek, a magnóhallgatástól annál inkább...

4. Derya (válaszként erre: 2. - Zebra25)
2015. máj. 13. 15:09

fel lehet, kulonosen, ha ebbol erettsegiztel, az elvileg kozel van a kozepfokuhoz, ha kozepszintu volt.

vagy emeletszintu?

2015. máj. 13. 15:05
milyen alapokkal?
2015. máj. 13. 14:55

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy fel e lehet ennyi idő alatt készülni egy nyelvvizsgára, ha ebből érettségiztem, van egy alapfokú nyelvvizsgám belőle, és minden nap úgy gyakorolgatok 1 órácskát. Most hirtelen sürgőssé vált a nyelvvizsga, és a július végét tűztem ki célul. Nagyon ijesztgetnek, hogy nem fogok tudni felkészülni, én meg berosáltam. Pedig eléggé tele voltam önbizalommal ezen a téren, mármint, hogy sikerülni fog, de lehet, hogy mégsem.

Persze nyilván akkor bele húznék a tanulásba.

Origó nyelvvizsgára készülök.

2015. máj. 13. 14:52
Fel lehet készülni egy középfokú angol nyelvvizsgára 2, 5 hónap alatt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook