Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felsőfokú nyelvvizsgára fel lehet készülni tankönyvekből és egyéb segédanyagokból? fórum

Felsőfokú nyelvvizsgára fel lehet készülni tankönyvekből és egyéb segédanyagokból? (tudásbázis kérdés)

2008. okt. 7. 13:46
Ja, hogy neked már van közép. Én arra gondotam aki a nulláról kezdi. De így természetesen van rá esély ha elég kitartó és szorgalmas vagy.
2008. okt. 7. 13:45
Csak abból szerintem nem.. Középfokúra is nagyon nehéz tanár nélkül, felsőfokúra pedig szerintem nem is lehet.
2008. okt. 7. 12:09
A középfokú jó alapozásnak, de a gyakorlás rendkívül fontos. Kívánatos egy hosszabb külföldi tartózkodás, de itthon is sikeres lehetsz, ha adott nyelvű napilapokat próbálsz olvaszni, fordítani. Főleg a story rovatokban !
2008. okt. 7. 12:06
Ha érvényesülni akarsz főiskolai, egyetemi végzettséggel - akkor e nélkül semmi sem megy '
2008. okt. 7. 12:06
Szerintetek akinek megvan már a középfokúja (angol), fel tud-e készülni a felsőfokúra anélkül h kimenne külföldre (azaz tankönyvekből és egyéb segédanyagokból)? Ha vkinek vannak felsőfokú vizsgás élményei azt is szívesen várom, illetve ha vkinek van ötlete milyen könyveket érdemes forgatni? Esetleg akinek már sikerült az hogyan, mi módon csinálta?
2008. okt. 7. 12:03
Felsőfokú nyelvvizsga

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook