Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez a TSH szint már alulműködést jelent? fórum

Ez a TSH szint már alulműködést jelent? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 12. 23:21
Ez a TSH normális. A T4-et kellene még megnézni, hogy az normális e.
2014. dec. 30. 15:09
Hivatalosan nem.
5. jeti
2014. dec. 30. 08:52
Nekem is 4, de nem kaptam rá semmit.Úgy tudom nézni kell tovább, T3,T4. Nekem az is eltért az egyik, de arra sem kaptam semmit, de mikor a helyettesítő háziorvosnak megmutattam, ő meg írt ki gyógyszert.Szval én sem tudom sajna.De nekem 4 már sok éve, és nem megy feljebb.
4. Vikyci (válaszként erre: 2. - Oliva00)
2014. dec. 30. 08:36
Nem vészes, de attól függ mi a cél. Én ennél kevesebbre is gyógyszert kaptam.
2014. dec. 29. 20:33
Nem.
2014. dec. 29. 19:58

Ez a TSH szint már alúlműködést jelent?


Majd csak januárban tudok visszamenni az orvoshoz, hogy megmutassam neki a TSH eredményem. Nincs nálam a vérvétel eredménye, de arra emlékszem, hogy a "pajzsmirigyes" papíron kettő érték volt. Az egyik: TSH -3,7 mU/L (azt hiszem ez a mértékegység). A másikra már nem emlékszem.


Illetve volt még egy másik papír is, amin nagyon sok eredmény volt, de azt nem adták ide nekem, hanem egyből elküldték az orvosomnak.


Tudom, hogy majd az orvos fogja a legmegfelelőbb választ adni, de addig még sok idő eltelik és jó lenne valamit tudni, hogy ez az érték most mit takar.

2014. dec. 29. 19:57
Ez a TSH szint már alúlműködést jelent? Majd csak januárban tudok visszamenni az orvoshoz, hogy megmutassam neki a TSH eredményem. Nincs ná

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook