Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit jelent az a hormonszint nézés? fórum

Mit jelent az a hormonszint nézés? (tudásbázis kérdés)

13. Guruljka (válaszként erre: 12. - Nati45)
2018. júl. 13. 22:22
A prolaktin a tejtermeléssel kapcsolatos hormon, a TSH pedig pajzsmirigyet serkentő hormon.
12. Nati45 (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2018. júl. 13. 22:18
Rendben màr ki irta a papìrt is jövő héten megyek erre a vervetelell történő hormon szint nézésre prolaktin és tsh,t kell nézetni ezek pontosan mit jelentenek?tudod e?
11. Guruljka (válaszként erre: 10. - Nati45)
2018. júl. 13. 19:07
Hát csak rendelje, te meg akkor menj is el.
10. Nati45 (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2018. júl. 13. 14:52
az a baj hogy ő próbált már mintát venni de hiába pint akkor nem akart jönni ez a váladék és így nem bírt mintát venni.És ez így akkor annyiban is maradt.Most hormon vizsgálatot akar el rendelni.
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Nati45)
2018. júl. 13. 09:49

Már miért lenne rosszindulatú az elváltozás? Ha valami csomó lenne a melledben és amiatt lenne a váladékozás, akkor az látszott volna az UH-n.


Most a hormonvizsgálat majd megint kiderít valamit.

Lehetne a váladékról is beszélni, mert valamikor régebben írtad, hogy talán a szaga kellemetlen? Már nem tudom. Ezt is tudja az orvos? Mert esetleg ebből a váladékból is tudnak mintát venni (egy vattás pálcikával kentet vesznek abból, ami kifolyt) és akkor ki tudják deríteni, hogy bakteriális fertőzés-e. Akkor meg van rá tabletta.

8. Nati45 (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2018. júl. 12. 17:51
Hát igen.És ha nem rosszindulatú az el vàltozàs akkor például mi àllhat a hàttérben?
7. Guruljka (válaszként erre: 4. - Nati45)
2018. júl. 12. 15:33

Látom, hogy tájékozatlan vagy, de legalább megkérdezed, amit nem tudsz. Én ezt nagyra értékelem, mert sokan csak félnek magukban az ismeretlen dolgoktól, kérdezni nem akarnak, és ennek sosincs jó vége.


A saját gyerekeimnek is azt szoktam mindeni: hülyeséget kérdezni nem szégyen. Az a szégyen, ha hülyeséget csinálsz ahelyett, hogy inkább megkérdezted volna.


Most ebben az esetben, Nati, addig kell keresni a szivárgás okát, míg meg nem találják. Hogy a melledben nincs elváltozás, az csak jó, de ezzel még nincs meg az ok. ☺

6. frauJost (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. júl. 12. 15:12
Mindenképp menj el!
5. 7cfde2cc62 (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. júl. 12. 14:44
Sima vérvételed lesz - valószínűleg a prolaktin szintet nézeti meg a dokid.
2018. júl. 12. 14:31
Köszi guruljka nagyon kedves a válaszod...
3. Nati45 (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2018. júl. 12. 14:30
Köszönöm.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. júl. 12. 14:29

Ha a szakorvos indokoltnak tart egy vizsgálatot, biztosan elmegyek, mert ez az alap. Még örülök is, hogy beutalt.


A hormonszintet vérvétellel nézik. A hormonok szintje alapján tudják megmondani, hogy a szervezetedben milyen folyamatok zajlanak. A terhességet is, a pajzsmirigy működését is bizonyos hormonszintek változása jelzi, de az inzulin is egyféle hormon.


[link]

2018. júl. 12. 14:20
Voltam mell, ultrahangon a mell szivárgásos problémám miatt.És ott azt mondták semmilyen eltérés nincs teljesen minden rendben ezek a tej mirigyek annyit mondtak.Ahol el készítették az ultrahangot ott kaptam egy papírt amin orvosi szak,nyelven ír ezt azt. Viszont ez a mell szivárgás még mindig időnként elő jön. Igy beszéltem az orvosommal hogy voltam mell ultrahangon szóval,akinél eredetileg voltam ezzel a mell szivárgásos problémával kapcsolatban és ő azt javasolta nézessünk hormon szintet az érdekelne hogy itt konkrétan mit néznek és hogyan zajlik ez a hormon szint nézés.És hogy ti el -e mennétek erre a vizsgára vagy ha az ultra hangon mindent, rendben találtak és semmilyen kórós eltérés nincs viszont amell szivárgása továbbra is néha,néha elő jön.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook