Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez a ruha nem túl rövid esküvőre? fórum

Ez a ruha nem túl rövid esküvőre? (beszélgetős fórum)


153. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 151. - Egypt)
2014. aug. 23. 17:08

Es nem velemenyeztetted a nagykozonseggel?!?!?!

Nagy hiba!! :D

152. 6b006fc769 (válaszként erre: 25. - Pakung)
2014. aug. 23. 16:49
Nem nagy:)
151. egypt (válaszként erre: 145. - Nyamitörp)
2014. aug. 23. 15:45

Teljesen mindegy, milyen ruha lenne, a többség leszólná. Sok hasonló fórumot olvastam már, mikor ruháról, cipőről, frizuráról kérdeztek, és mindenhol túlnyomó többségben voltak a negatívak.

Fogadok, ha az én lagzis ruhámat tettem volna fel (amit egyébként turiban vettem kemény 1000 Ft-ért, vadi új Atmosphere alkalmi ruha), hasonló kommenteket kaptam volna, csak engem egyáltalán nem érdekelt, ki mit szól hozzá, nekem meg a férjemnek tetszett és kész.

150. pakung (válaszként erre: 148. - Cbf970c832)
2014. aug. 23. 14:25
épp készülök :) pl eddig hajformázás közbe írtam most fogat mosok
149. Nyamitörp (válaszként erre: 147. - Pakung)
2014. aug. 23. 14:04
Megnéztem jobban az anyagát, nem a legjobb. Én pont ezért nem is nagyon szeretek rendelgetni ruhát, nem ismerem névről az anyagokat és nem mindig veszem észre, hogy nem a legelőnyösebb, csak mikor már kézhez kapom. Meg azért jobb felpróbálni előtte, jártam már úgyis, hogy valami nagyon tetszett, de rajtam szörnyen állt, meg úgyis, hogy nem igazán tetszett egy ruha, felvettem és olyan jól nézett ki rajtam, hogy aztán egyik kedvencem lett.
148. cbf970c832 (válaszként erre: 147. - Pakung)
2014. aug. 23. 14:02

Nem fogsz elkésni?

Miért nem készülődsz már?

147. pakung (válaszként erre: 146. - Nyamitörp)
2014. aug. 23. 13:43
:) az anyaga miatt inkább szabadidő szerintem
146. Nyamitörp (válaszként erre: 143. - Pakung)
2014. aug. 23. 13:38

Miért haragudnék? :) Sörözéshez nem tudom hogy kell öltözködni, sosem iszom és nem is járok sörözőkbe, kocsmákba, meg bulizni sem nagyon. Megöregedtem már, lehet az ízlésem is.

Az igaz, hogy nem kimondottan alkalmi ruha, a fazonja tetszett inkább, mint ahogy a másiknak is.

145. Nyamitörp (válaszként erre: 141. - Egypt)
2014. aug. 23. 13:34

Ez tényleg így van. Bárki, bármilyen képet tehet föl magáról, nem lesz olyan, hogy egyöntetűen azt mondja mindenki, hogy ez így tökéletes. Mint ahogy az esküvőn is biztos lesznek olyanok, akik azzal lesznek elfoglalva, hogy ki, hogy öltözött fel és biztos akad köztük olyan is, aki a többségben fog valami kritizálni valót találni. (Bár azért itt, ezen a fórumon elgondolkodtató, hogy milyen arányban érkeztek a negatív és pozitív vélemények a RUHÁRÓL.)

Amúgy a ruha, a testalkat, haj, smink egy dolog. A legfontosabb talán az, hogy az illető tudja viselni azt a ruhát és érezze jól magát benne. Azért írtam már az elején, hogy én pl. nem tudom normálisan hordani az ilyen mini ruhákat, én a folyton húzogatós fajta vagyok, ráadásul leüléskor is feszélyez, táncolni meg végképp nem tudnék benne. De ez az én sutaságom. :)

2014. aug. 23. 13:26
egyaltalan nem vagyok irigy senkire - sem alakra, sem korra;
143. pakung (válaszként erre: 142. - Nyamitörp)
2014. aug. 23. 13:26
ez a ruha, ne haragudj de ez a bugyi anyag a kinai övvel , hát esetleg sörözni
142. Nyamitörp (válaszként erre: 97. - Angelic smile)
2014. aug. 23. 13:18

Na ezek közül rögtön az első, kis fekete ruci szerintem jól állna a fórumindítón. Ez pont poci tájékon ilyen húzott vagy hogy mondják ezt szaknyelven. Szóval nem adja ki annyira a hasat, főleg, azt a kicsit, ami a fórumindítón van.

Meg alulról a második sor első ruhája is jó fazonú. Ez:

[link]

141. egypt (válaszként erre: 107. - Pakung)
2014. aug. 23. 12:56

Semmi gond a ruhával, nagyon csini, vedd fel egész nyugodtan! Most voltunk lagziban, na ott aztán voltak nem oda való ruhák bőven. Te a visszafogottabbak között lettél volna ebben. Szerintem pont ilyen alkalomra való a ruhád, és mivel vékony és csinos vagy, simán felvehetsz ilyen rövidet.

Ha a negatív kommentelők feltennének magukról fotót egy esküvőre menős ruhában, ugyanezt kapnák, a többség leszólná, mivel az ízlések eléggé különböznek, sok nő meg alapból irigy is., ha a másik fiatal, csinos és jó alakú.

140. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 127. - Pakung)
2014. aug. 23. 12:40
ha a ruha mondjuk turkizszinu lenne, akkor ervenyesulne a hajad is; a sotet csipke + sotet hosszu haj... elnyomja egymast, igy egyik sem ervenyesul;
2014. aug. 23. 12:28

Hát, rövidnek elég rövid, de mivel nem te vagy a menyasszony... :-)))

Komolyan: akinek tetszik ez a ruha, és fiatal, jóalakú, formás lábú, annak mikor kellene ezt felvennie?!

Csinos vagy benne, jól is áll, jól is érzed magad benne - nyugodtan felveheted, de fogadd meg az itt valakitől már elhangzott jó tanácsot: vigyél magaddal egy másik ruhát is, hátha menet közben derül ki, hogy mégis-mégis...

Az ilyen rövid, szűk kis sztrecsruhák becsapósak: pont rokon kislánnyal történt meg, hogy az esküvői videót visszanézve látta meg, hogy tánc közben mennyire felcsúszott a kis ruha! Szegényke teljesen elszörnyedt, hogy "miért nem szóltatok?!".

138. Kilimcs (válaszként erre: 137. - Pakung)
2014. aug. 23. 12:25
biza. És amúgy is zárt ruha.. De megjegyzem, én is, ha nem egyedül mentem valahova, mindig a végső döntést az ltalam megfelelőnek ítéltekből a pasi vlaszthatta :) Mondjuk én bírom ha büszke rám a párom :) (mióta férjnél vagyok, nyílvn hagyom a férjemet beleszólni ha van két ruha is pl ami tetszik. )
137. pakung
2014. aug. 23. 12:22
amugy az sem mindegy hogy egy ilyen ruhába milyen haj, smik van az emberen , ha az visszafogott akkor miért ne ?
136. andi6020 (válaszként erre: 134. - Pakung)
2014. aug. 23. 12:21
Csak mert pl itt felénk igencsak hideg van.
135. pakung (válaszként erre: 129. - Kilimcs)
2014. aug. 23. 12:20
van még két ruhám , majd a párom dönt mikor eljön értem , neki jobb izlése van mint nekem , ezt nem is tagadom
134. pakung (válaszként erre: 132. - Andi6020)
2014. aug. 23. 12:19
ma délután háromra megyünk
2014. aug. 23. 12:10
Semmi sem tetszhet mindenkinek. Tök logikus.
2014. aug. 23. 12:08
Mikor lesz az esküvő?
131. angelic smile (válaszként erre: 128. - Kilimcs)
2014. aug. 23. 12:08

Nem, nem tartom közönségesnek, de nem is egy esküvőre valónak. :)


A 96 % nem azt írta, hogy közönséges, hanem azt, hogy ez a ruha nem való esküvőre. :)

130. Zebra25
2014. aug. 23. 12:07

Ne már, ez hihetetlen. A csaj igen is csinos. Látok itt a hoxán sok fogyis naplóban sokkal tramplibbakat felöltözni mini ruhába, erről ennyit. Nekem a ruha kifejezetten tetszik. Nagyon csinos benne, formás lábai vannak, és semmi takargatnivalója nincs.

Én simán felvenném. Max visz a kocsiba magával egy váltót ha nagyon kényelmetlen, vagy nem tud benne táncolni.

129. Kilimcs (válaszként erre: 127. - Pakung)
2014. aug. 23. 12:07
végül ez lesz rajtad, vagy szereztél másikat? csak kívncsi vagyok :)
128. Kilimcs
2014. aug. 23. 12:06

lttam te mit írtl.. nem is azt írtam, te mit írtl, hanem a nőtársak. azért neked írtam, mert vigyorogva közölted a 96% ot... miért vetted magadra?? Én erre a 96% ra reagáltam, hogy bizony érdekesek a reakciót.


Vagy akrmiylen szépen fogalmaztl egyetértesz azokkal akik csak beírták, hogy közönséges stb??? :O akkor jogosan vetted magadra...

127. pakung
2014. aug. 23. 12:05
valaki írta hogy negatívum hogy a hajam egybeolvad a csipkével. Nekem meg az nagyon tetszik méghosszabnak látszik a hajam , fantasztikus :)
126. andi6020 (válaszként erre: 123. - Kilimcs)
2014. aug. 23. 12:05

A hölgy csinos, fiatal, jó az alakja. (Mondjuk az első képen nem, de mindegy) Elhiheted, nem az irigység beszél belőlem.

A ruha szerintem nem esküvőre való. Én legalábbis nem venném fel, az biztos.


A fórum meg azért indult, hogy vélemények hangozzanak el, nem azért, hogy csordába verődve dicsérjük a fórumindítót.

125. angelic smile (válaszként erre: 123. - Kilimcs)
2014. aug. 23. 12:00

Erre még válaszolok! Kérlek, nézd meg, hogy én mit írtam! Látod? Én nagyon csinosnak tartom a hölgyet, ezt pár mondatban ki is fejtettem. De ez a ruha nem esküvőre való.

Véleményem szerint nem elég elegáns, túl rövid (harmadszor is elismétlem: főleg, ha templomi esküvő is lesz) és pár falat után feszülni fog, ami egy buliban nem zavaró, de ahová ki szoktak öltözni az emberek (pl. esküvő) ott az.

Mindezek ellenére a fórumindító hölgy azt csinál, amit akar, hiszen ő csak a véleményünket kérdezte és itt azt hiszem szó sincs arról, hogy bárki is -teszem azt- irigykedne rá, csak őszintén elmondtuk, amit gondolunk.

Számtalan ruhát tudnék mutatni, ami 10 ezer alatt van és kitűnő lenne az esküvőre, de igaza van a hölgynek, a magassága miatt jobb, ha felpróbálja a ruhát.

124. Kilimcs (válaszként erre: 123. - Kilimcs)
2014. aug. 23. 11:55

ha prjával egy esküvőre ami vidám esemény, és valszeg nem nagyestélyi a dresskód, nem vehet fel egy ilyen csini ruht 24 évesen, akkor mikor?? pont jókor jóhelyen. nem hivalkodó, közönségestől messze. egyszerű ruha. Rövid. És? 24 éves, párral érkezik. nem lóg ki belőle semmije, felül zárt, minden extra kivánalomnak megfelel. ha hüvösebb rdob egy kiskabtkát, vagy egy szebb felsőt, és jónapot.


a közönséges az nem ilyen mint a topikindító ruhája... Persze mondom mindent viselni kell tudni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook