Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol tudok venni esküvőre ruhát, a Hádában van? fórum

Hol tudok venni esküvőre ruhát, a Hádában van? (tudásbázis kérdés)


19. Channa* (válaszként erre: 14. - Fincsi5)
2019. aug. 30. 20:35

És ma arra jártam és megnéztem a mostani árakat. Nagyon szépeket árulnak, vannak ezek az egy színűek és vannak virágosak, stb. Azok is szépek, és egyik sem kerül többe, mint 7 ezer! Pontosabban a legtöbb ruha ára 6900Ft.

Simán megéri az árát mind.

18. delbuk (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. aug. 30. 09:41
Ha van a kozeledben Orsay, ott nezz korul, akciosan par ezerert nagyon csini eskuvos cuccokat lehet venni. Van webes rendeles is naluk, de jobb probalni, mert nekem naluk mindig kisebb kell egy merettel. En egyebkent nyaron egy bezs felsoben, es sotetkek magasdereku szoknyaban mentem egy kozepesen puccos eskuvore, es nem voltam aluloltozve. (Bezs csini cipom volt, es nekem nehezebb cipot talalni, mint ruhat, igy ahhoz igazitottam a szettet. 😉 )
17. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. aug. 30. 07:40
Méreted?
16. fincsi5 (válaszként erre: 9. - Grassi)
2019. aug. 30. 07:39

Nekem 3 olyan van, amit 1x vettem fel, kidobni sajnálom, de egyszerűen nincs hova felvennem.


Egyik egy nadrágos együttes, egy régi szilveszterről, az a csillogós anyag, egy sötétkék maxi bársonyruha boleróval, és egy sötétkék-fehér, esküvőre vett egyberuha, boleróval.


Sétára, sütizésre egyik sem jó, ott vannak a szekrényben.


HA valakinek kellene, szívesen odaadnám.:)

15. fincsi5 (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2019. aug. 30. 07:34
Egyetértek!
14. fincsi5 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2019. aug. 30. 07:33
Nagyon jó!
13. Channa* (válaszként erre: 12. - Grassi)
2019. aug. 29. 20:12
Igen, az.:D
12. grassi (válaszként erre: 11. - Channa*)
2019. aug. 29. 19:54

jaja

valami tök basic koktélruha, amit rommá lehet hordani, meg variálni.

2019. aug. 29. 19:46

Ha nincs extra méreted, akkor talán kapsz hádában olyan ruhát, amit felvehetsz esküvőre, de szerintem elég nehéz, mert ugye ott vagy tetszik és nem jó a méret, vagy jó a méret, de nem jó semmire.


Én a helyedben körül néznék és hátha van valami megfizethető áron.


Nekem 4 ilyesmi ruhám van:

[link]

Sötétkék, fekete, bordó és rózsaszín. Az áruk 5-6 eFt volt a duna pláza egyik boltjában a metró szinten.


Szerintem alkalmi viseletnek teljesen jók, kényelmesek, nem drágák és akár nyári ruhának is hordhatóak.

10. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. aug. 29. 19:21
10 ezer forint alatt lehet már nem turkálós ruhákat venni. Nem vagyok ellene a turinak csak mondom...
2019. aug. 29. 18:53

nem akarok okoskodni, meg nem konkrétan a kérdésedre válaszolok, de szerintem az a legdrágább, ha egy alkalomra veszel valami ruhát. én is voltam így, vettem valami göncöt olcsón egy alkalomra, aztán sajnáltam kiselejtezni mert ugye csak 1x volt rajtam, évekig megúszta a selejtezést, aztán végül bekerült az eladományozós kupacba persze. de valahogy rossz érzés volt. inkább rendesen körülnézek azóta, akár drágábban veszek ruhát, de akkor olyat, amit rendesen tudok hordani.

egy kivétel volt, egy olyan esküvőre hívtak meg, ami tematikus volt, rock and roll téma :) na akkor vettem egy vállalhatatlanul röhejes pöttyös ruhát, ilyen dolly roll feelingje volt :)

abszolút nem a stílusom, nem is vettem föl többet, de megérte :)

2019. aug. 29. 12:30

Ruhája válogatja, biztosan fel lehet dobni valamivel.

Én tegnap Bp-en jártam, a Ferenc körút egy kis üzletében, a járdára tett próbababákon láttamolyan jó kis ruhát, hogy csak na, de meg se mertem az árát nézni.

(A Pál utca és a Metró közötti rövid szakaszon.)

7. f8db0709b8 (válaszként erre: 6. - F8db0709b8)
2019. aug. 29. 12:15
Kínaiban pedig 4600-ért vettem alkalmi ruhát :)
2019. aug. 29. 12:13
Én fb-n egy licitálós oldalon vettem 10000-ért👍☺️
5. Guruljka (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2019. aug. 29. 12:12
Sőt, van HÁda webshop is.
4. grassi (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. aug. 29. 12:12

Helyileg mi jöhet szóba?

Miskolcot nem ismerem, de Bp-en van több Dorothy and Aby nevű üzlet, nem használt ruha, hanem ilyen factory outlet-szerűség, márkás ruhák. Pár napja voltam, és rengeteg tök extra ruhát láttam. Nem nagyon néztem végig, mert a vászongatyák érdekeltek, de olyan 4000-től fölfelé voltak az árak.

3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. aug. 29. 12:11

Konkrétan két Hádát tudok Miskolcon, az egyik az Avas lakótelepen van, a másik a belvárosban. Ahogy rákerestem, látom, több is van.


[link]

2. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. aug. 29. 12:00
Bp. környékén vannak alkalmi ruhák a Hádában.
2019. aug. 29. 11:45
Egy hét múlva esküvőre megyek, nem rég derült ki. Szeretnék különleges de olcsó ruhához jutni . Nem szeretném egy alkalomra több tízezer forintért megvenni. Ezért úgy gondoltam turiznék. Miskolcon vannak azthiszem háda boltok. Ötletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook