Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez a ruha nem túl rövid esküvőre? fórum

Ez a ruha nem túl rövid esküvőre? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
213. M0ncsa (válaszként erre: 210. - Kilimcs)
2014. aug. 25. 23:17

kertitorpe :D hippi :DDD

Akkora vagy, mint anyukam, o normal szoknyat hord, kb. terdig, terd felettig erot a munkaba. Mondjuk nagyon fugg attol is, szelteben mekkora vagy, hogy mi all jol :)


En nem csak mas eskuvojere, hanem SEHOVA nem veszek fel olyat, amibol az also vagy a felso felem kilog. Nevezzetek maradinak, nem erzem jol magam benne... egy no lehet nyakig begombolkozva noies es csinos. ASAP megdugatni meg nem ohajtom magam, oreg vagyok en mar ezekhez a mokakhoz :))

212. M0ncsa (válaszként erre: 209. - Egypt)
2014. aug. 25. 23:13
Lyaly. Kar, hogy nincs katolikuseknal kidoboember :D
211. M0ncsa (válaszként erre: 208. - Kilimcs)
2014. aug. 25. 23:11

Broker :DDD Baratnom tanarno, es nadragkosztumben jar tanitani. Csak peldakepp :)

Igaz, angelic altal linkelt ruhak mar szamomra is tul elegansak, fuggetlenul a cicivillantosagtol :)

Amugy Mo-n jobban divik a miniszoknya, mint itt, Szloveniaban. Igaz, helyette meg azokat a borzalmas farmernadragokat hordjak, az se jobb.

Most elgondolkodtam, es eskuszom, nem emlekszem, ki miben volt az altalam latogatott eskuvokon :D Sot, arra sem emlekszem, en miben voltam. Kb. ennyire szamit a dolog.

210. Kilimcs (válaszként erre: 207. - M0ncsa)
2014. aug. 25. 23:09

na igen. a bóvli anyag, az problémás. ez tény.


Mini szerintem nem kell, van akinek más hossz áll jól. de van akinek a mini.

Én pl csak 152 vagyok, szóval hosszabb cuccokban úgy nézek ki mint egy kertitörpe kb, vagy jobbesetben mint egy hippi :D inkább mini...


De az tuti hogy sose vennék fel más esküvőjére olyat, hogy dekoltzs meg láb együtt... az szerintem nem túl illendő kidobni a húst amikor ms a középpont.

209. egypt (válaszként erre: 207. - M0ncsa)
2014. aug. 25. 23:06
Az esküvőn, ahol voltam, egy csajszi p.csagatyában jelent meg, és a templomban abban vonult ki áldozni vagy hogy hívják katolikuséknál... Hát az elég érdekes volt.
208. Kilimcs (válaszként erre: 200. - M0ncsa)
2014. aug. 25. 23:05

egyipt leírta... kb dolgozni emnék ilyenben ha kosztüm kéne. Esküvőre nem, mert még azthinnék valami bróker vagyok aki csak úgy odatévedt :)


Amúgy tényleg ízlések és pofonok. szerencsére esküvőkön nincs dress code általában. midnenki ismeri többnyire a menyasszonyt, meg a vendégsereget, így nem fog valszeg melléöltözni.


amiken én voltam, se kosztümöt, se cicivillantósat nem lttam sehol. minit rengeteget.


de gondolom van olyan esküvő is, ahol angelic féle ruhk dominlnak, meg olyan is, ami kiskosztümüs.

207. M0ncsa (válaszként erre: 202. - Egypt)
2014. aug. 25. 23:03

Gondolom, az is kozrejatszik, ki miben erzi jol magat. Egy eskuvore vegulis szorakozni, oromkodni megyunk, nem? En speciel meghalnek, ha miniben kellene buliznom :D

Amugy kep alapjan eleg nehez megitelni egy ruhat. Eloben latszik igazan, hogy milyen anyagu, minosegu. Tobbfele ruha is "illik" eskuvore, kiveve, amenyikrol leri, hogy bovli. Na az olyanoktol kivagyok :)

2014. aug. 25. 23:01

Bakter, olyan maradi vagyok, én direkt olyan ruhát néztem esküvőre amiben nyugodtan ehetek, mivel nincs feszes hasizmom....


De ha ezt tudom, hogy három fogást betolhattam volna még a pocaktakaró ruciba... Hát én vissza is mennék most rögtön zabázni. Pláne ha esküvő után szakitunk, akkor aztán tojnek is mindenre!

205. egypt (válaszként erre: 203. - M0ncsa)
2014. aug. 25. 23:01
A lényegen nem változtat. Abszolút ízlés dolga.
204. Kilimcs (válaszként erre: 197. - Angelic smile)
2014. aug. 25. 23:00

az első és a harmadik jó mellekkel kinyirja szegény férfiakat, csak annyit :)


Miniben megállapítják, hogy ez egy csinos, nő, kitett dekoltzsal meg sokan egyszerűen agyblokkot kapnak.


De lehet csak én szeretek beszélgetni is a társasgi eseméyneken, amiylen egy esküvő ;)


A második nem kicsit szexis.. kifejezetten bunkósg egy esküvőre szerintem. (most abból indulok ki, hogy aki felveszi az csinos nagyon)

203. M0ncsa (válaszként erre: 201. - Egypt)
2014. aug. 25. 23:00

"Nem való esküvőre, mert más színű a csipke meg a ruha?"


Nem ezt irta. Azt irta, hogy nem eleg elegans, azert nem valo eskuvore. Zavarja tovabba, hogy mas szinu a csipke, mint a ruha anyaga. Amugy engem is zavar, de most nem ez a tema. Neked meg pont ezert tetszik. Ennyi :)

202. egypt
2014. aug. 25. 22:59

Na megnéztem a linkeket, hát jól szórakoztam némelyiken!:))))

Egyik-másik max. valami éjszakai lokálba való szerintem, a kosztümök meg hivatalba, de nem egy esküvőre. Semmiképp nem mennék nadrágkosztümben oda.

Hát tényleg tanulságos, hogy kinek mi számít odaillőnek.

201. egypt (válaszként erre: 187. - Angelic smile)
2014. aug. 25. 22:56
Na ez már röhejes. Nem való esküvőre, mert más színű a csipke meg a ruha? Van valami ilyen illemszabály talán? Ez csak egyéni ízlés kérdése! Szerintem direkt jól nézett ki.
200. M0ncsa (válaszként erre: 195. - Kilimcs)
2014. aug. 25. 22:54

Igen, nagyon mas... Amugy egyik kep sem az igazi, csak probaltam hasonlot talalni, mint az enyemek (a "piros" helyett egy bordo szaten apro fekete viragokkal, azt szoktam pl. lapos cipovel, az egy sportosabb szabasu), meg egy fekete-feher bo hasitott szaru nadraggal es apro bolero felsovel, az is jol nez ki lapos cipovel. Sajnos ilyen kiraly dizajnokat manapasag nem talalok, kenytelen leszek varratni, mar latom sanyaru sorsomat :)


Nade, meg mindig inkabb ezek, harsany szin meg egyeb ellenere, mint egy mini. Amugy dzsonsz altal linkelt ruha borzalmas szerintem, a cipo meg egyenesen kritikan aluli :D De ez is izles kerdese.


"a msodik túl utcai nekem egy esküvőre pl." - mit ertesz az alatt, hogy utcai? Tul kozonseges, vagy mit?

199. Cucicsillag (válaszként erre: 189. - Pakung)
2014. aug. 25. 22:50

Annyit, hgy meg mindig ugyanazon a velemenyen vok, hgy az adottsgaidhoz valaszthattal vna sokkal-sokkal elonyosebb szerelest. Szinben es fazonban egyarant :)

Mielott barki azt hinne, belolem sem az irigyseg beszel :D

2014. aug. 25. 22:47

Mar tul vannak az eskuvon, sztem edes szazas..

Ha vki meg an arrol gyozodve, hgy remekul fest egy cuccban, akkor linkelhetunk, tanacsolhatunk, javallhatunk, lokukit sem er.

Most olvastam Szalai Vivi konyveit es ott is dominal az onbizalom erosen, de azt nemtom sajnos,ki is a szereplo... :) igy mas...

A foruminditoval abban egyetertek, hgy legyen inkabb szexi, egyertelmu :)

197. angelic smile (válaszként erre: 194. - Kilimcs)
2014. aug. 25. 22:37
A második egy kicsit szexis, de az elsőben és a harmadikban nem látok kivetnivalót. Ha te igen, a túl rövid szoknyában miért nem? :DDD
196. Kilimcs (válaszként erre: 193. - Caec98f8ea)
2014. aug. 25. 22:27
hja, evvel nehéz mellélőni az biztos :)
195. Kilimcs (válaszként erre: 192. - M0ncsa)
2014. aug. 25. 22:27

. a kosztümöt is tudni kell viselni. az eslő túl harsny anyagban, a msodik túl utcai nekem egy esküvőre pl.


köszi neked is:)


Na érdekes amúgy látni emnyire totál mást jelent embereknek az esküvőre való cucc.


Mondjuk adott esküvőtől is függ az tuti.

194. Kilimcs (válaszként erre: 190. - Angelic smile)
2014. aug. 25. 22:22

köszi :)


na szerintem pl az első 3 kizárt... olyan dekoltlt, és kihívó, hogy ha nem a menyasszony, majd annak a jó édes anyja csapja agyon a vendéget ha olyanban megy :D


A lila, meg a zöld, az hja, abban egyetértünk esküvőre való ;)

2014. aug. 25. 22:14

én "elegáns" alatt ezt értem:

(színben lehet variálni)


[link]

192. M0ncsa (válaszként erre: 188. - Kilimcs)
2014. aug. 25. 21:55

Bar nem engem kerdeztel, en azert leirom :) En lapos cipohoz nadragkosztumot vettem volna fel.


Pl.: [link]

[link]

Vmi ilyesmit.

191. angelic smile (válaszként erre: 189. - Pakung)
2014. aug. 25. 21:46

Dehogy veszem magamra! :DDD Én megírtam, hogy csinos nőnek tartalak. Az is nagyon tetszett, hogy veszed a kritikát. Nagyon kevesen képesek erre - ezt is megírtam, de talán ez utóbbi kijelentésemet elhamarkodtam.

Az az igazság, hogy amikor kiírunk valamit egy fórumon, akkor azzal bevállaljuk a véleményünket és azt, hogy valaki negatív kritikát fog írni. Nem azért, mert irigy, hanem mert más. :)

190. angelic smile (válaszként erre: 188. - Kilimcs)
2014. aug. 25. 21:41
189. pakung (válaszként erre: 184. - Angelic smile)
2014. aug. 25. 21:21
Nem személyeskedtem arra hogy ki irigy . Nem is kell hogy magadra vedd :-) ellegge provokativ ruhat viseltem es teljesen jogos hogy mas a velemenyed rola mint nekem. De leírtam hogy egyébb viseletekbe a lapos vipő miatt trampinak hatok . Az sem szül kevesebb rosz vélemenyt. Úgy döntöttem inkabb legyek tul szexi mint tul trampli
188. Kilimcs
2014. aug. 25. 21:20
nem vitatkozni akarok, hanem kiváncsi vagyok MI AZ AMI SZERINTED MEGFELELŐ kívncsi vagyok, na
187. angelic smile (válaszként erre: 186. - Kilimcs)
2014. aug. 25. 21:10

Nekem ez a ruha nem elég elegáns egy esküvőre, de ezt meg is írtam. Ami nagyon zavaró számomra benne, hogy más színű a ruha és más a csipke.

A férjem is azt mondta, hogy ebben tuti nem engedne el egy olyan jellegű eseményre, mint pl. egy esküvő. Mondjuk fel sem venném.

Természetesen nem lehet egyforma az ízlésünk, és ez így van jól. Mekkora gáz lenne, ha bármilyen rendezvényen mindenki egyforma ruhában jelenne meg? :D

Tudnék mutatni ruhákat, de azt hiszem értelmetlen belemenni egy meddő vitába, tekintve, hogy a hölgy felvette és jól érezte magát benne. :)

186. Kilimcs (válaszként erre: 184. - Angelic smile)
2014. aug. 25. 19:15

de mi valkó esküvőre?? mert amit oldalt betettél, ott pont ugynailyen szűk, rövid ruhák voltak javarészt...


Komolyan, akik szerint ez nem konkretizálja micsoda?


(én személyszerint minit hordok.. hosszúban röhejesen festek.. és lehet még megyek életemben esküvőre, ezért érdeklődöm ennyire. A topikindító ruhja tök ok, ha nincs nagyestélyis dress code..)

185. angelic smile (válaszként erre: 184. - Angelic smile)
2014. aug. 25. 18:30
*Nagyon csinos vagy
184. angelic smile (válaszként erre: 183. - Pakung)
2014. aug. 25. 18:30

Ne haragudj, nincs igazad!

Nagyon csinos a ruhában, de -továbbra is tartom a véleményemet,- ez a ruha nem esküvőre való. Szerintem többen is hasonlóképpen gondolkoznak.

Én személy szerint nem vagyok irigy rád, miért lennék? Miből következtettél erre? Azért, mert a ruhát nem esküvőre valónak gondoljuk? Ugyan már! :D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook