Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb Loreal hajfesték, ami szőkítőpor nélkül világossá és hamvassá varázsolja az eredetileg sötétszőke-világosbarna hajamat? fórum

Melyik a legjobb Loreal hajfesték, ami szőkítőpor nélkül világossá és hamvassá varázsolja az eredetileg sötétszőke-világosbarna hajamat? (tudásbázis kérdés)


12. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 11. - Globus)
2009. dec. 28. 11:12

Akkor ne használjak oxit?? Az nem világosít?

:)

11. globus (válaszként erre: 10. - Babbbbaaa:D)
2009. dec. 27. 22:37

Szerintem ehhez semmit sem kell, de feketét biztosan nem fest szőkére...

Legrosszabb esetben nem fedi be teljesen, de elrontani nem tudja.

10. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 8. - Globus)
2009. dec. 27. 21:30

Köszi, nagyon sokat segítettél! :)

És oxit kell használni? Mert ehhez nem értek..

9. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 7. - Berniee)
2009. dec. 27. 21:29

Nem rosszból írtam, amit írtam...:D

Csak szeretném megadni a hajamnak legalább a lehetőséget...:D És a Loreal hajfestékről csak jókat hallottam, a neve is mond valamit.:)

2009. dec. 27. 21:12

A festékes dobozokon lévő fejek, hajszínek eléggé megtévesztőek!

Annyit megjegyeztem a fodrászomtól, hogy a rajta lévő azonosító szám 10, vagy ennél nagyobb legyen. Alacsonyabb szám sötétebb színt eredményez.

2009. dec. 27. 21:10

"Csak én eldöntöttem, hogy Loreallal fogom festeni, mert az drágább, ezért bizti jobb."

Ez azért nem teljesen igaz, hogy a drágább mindíg jobb,persze olcsó húsnak is híg a leve,de ne általánosítsunk!

Én ezért írtam,mert ezt a szőkítőt ismerem ami bevállt,Loreált nem próbáltam még,mert azóta a fogdrász bnőm kezeli a hajam és Matrixot használunk!

6. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 4. - 62cc0f78ae)
2009. dec. 27. 20:55
Aranyos vagy :)
5. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 3. - Berniee)
2009. dec. 27. 20:54

Köztudott, hogy a Loreal termékei jobb minőségűek, és ez az árban is meglátszik... :)

Egy ilyen festék kb 2-3szor drágább, mint a Palette vagy a Garnier.

Persze amit te irtál, bizti jó!! Csak én eldöntöttem, hogy Loreallal fogom festeni, mert az drágább, ezért bizti jobb. Egyszer már használtam és igaz, hogy előtte szőkítve volt a hajam, de csodás színe lett és nem is ez a lényeg, hanem hogy még előápoló is volt benne a hajhosszra, az utóápoló balzsam pedig több mosásig elég.:)

2009. dec. 27. 20:50
Szia! Próbáld meg a Fodrász vagyok, segíthetek? fórumot! ott tudnak neked tanácsot adni!
2009. dec. 27. 20:49

Szia!

Ezt ki mondta, hogy a Loreal nem annyira káros:D?Ilyen nincs,minden festés és szőkítő eljárás káros a hajnak!Sajnos:(

A Garnier Color naturels festéknek van az EO árnyalta aminek a neve "kiszőkítő"!Ez 4-6 árnyalatot is tud világosítani,ha világosbarna hajad van és igazi szőkét szeretnél,ezt próbáld meg,nekem ezzel szuper lett,mert csak 1x kellett befesetenem,és nem szivatgatni össze vissza többszőr!

2009. dec. 27. 20:34

Légyszi segítsetek, nagyon fontos lenne...:)

És a Loreal festék nem annyira káros, igaz?

Linkeljetek képet is, légyszi...:)

És ha oxit raknék a festékbe? Vagy az nem így működik??... :D

2009. dec. 27. 20:32
Melyik a legjobb Loreal hajfesték, ami szőkítőpor nélkül világossá és hamvassá varázsolja az eredetileg sötétszőke-világosbarna hajamat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook