Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Évszaknak megfelelő cipő! ..de ebben is vannak eltérő vélemények. Te hogyan gondolod? fórum

Évszaknak megfelelő cipő! ..de ebben is vannak eltérő vélemények. Te hogyan gondolod? (tudásbázis kérdés)


10. M_Marcsa (válaszként erre: 4. - Vikucka)
2009. okt. 22. 08:00
- 2o ban azért nem nagyon járunk ki... meg nem is igazán van errefele...:)
2009. okt. 21. 21:05

Én ebben a trutymós időben bizony ráadtam a bunda csizmát. Inkább húztam rá egy vékony zoknit, mint hogy vesződjünk a harisnya+zoknival. A magas szár miatt meg nem folyt be a víz, mert a pocsolyákat kikerülni egyenesen szentségtörés egy két és fél évesnél:-)


De ez a kérdés attól is függ, hogy kinek mennyire fázós a lába.

2009. okt. 21. 20:08

Az én lányom farmerban,sportcipőben vagy váltónak egy másik bőr cipőben jár.Teljesen felesleges még a bundás cipő.Sőt most azon gondolkodom hogy mivel iskolás(elsős) télen sem fogok ráadni vastag bundás csizmát mert bent belepállik a lába a melegben.Úgyis kocsival megyünk és nincsenek kint órákat.

Én iskolában dolgozom figyelem a gyerekek lábát, nagyon eltérő.Van aki most is torna cipőben jár;na őt sajnálom.

2009. okt. 21. 20:05
És hány fokban kerül elő a bundás cipő...? és az annál is bundásabb?:D
2009. okt. 21. 19:59

A kisfiam 2 és fél éves, bélelet nadrágban és magasszárú bőr cipőben jár bölcsibe. A sapkája meleg, de van ennél melegebb a minusz 20 fokra.


A lányom farmerben és edzőcipőbn jár elsőbe, meleg sál és átmeneti sapka a fején + téli dszeki, de van melegebb is.

2009. okt. 21. 19:57

Én ebben az időben,harisnyát,zoknit adok az őszi magas szárú cipője alá.pamut béléses tehát nem bundás cipő...szerintem se kell még bundás!


Ez az öltöztetés felülre is igaz,hogy mindenki másképp öltözteti a gyerekét!Míg én felülre h.ú.body+vastag pulcsi+béléses meleg őszi kabát...addig más éppen hogy csak egy mellényt ad a gyerekére egy kis pulcsira...szóval ez tényleg változó.

2009. okt. 21. 19:56
Ha már most bundáscipő, akkor mi lesz - 20 fokban? Csak egy kérdés...
2009. okt. 21. 19:47
Nálunk most egyenlőre harisnya, zokni, edző cipő van. Szerintem még felesleges a bunda cipő:)
2009. okt. 21. 19:45

Konkrétan arra gondolok, hogy van aki nulla fokig akár edzőcipőben is járatja a gyerekét, van aki ilyenkor már "bundabakancsot" ad a gyerekére. Mások egy sima, vastagabb bőrcipőt is télinek mondanak, max. adnak a gyerkőcre egy plussssz zoknit, és csak mínuszokban adnak bundabéléses csizmát.

...és még sorolhatnám.

És Te?

2009. okt. 21. 19:43
Évszaknak megfelelő cipő! ..de ebben is vannak eltérő vélemények. Te hogyan gondolod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook