Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Estleges terhesség estén ha emelgetnem kell a 2 éves lányomat, lehet gond belőle? fórum

Estleges terhesség estén ha emelgetnem kell a 2 éves lányomat, lehet gond belőle? (tudásbázis kérdés)


9. katerika (válaszként erre: 8. - 3a9f5bee37)
2011. febr. 1. 08:53
köszi szépen, ez még nem biztos csak mikor megemelem olyan mintha oda sugározna ki, lehet hogy csak be képzelem, te is ugy éreztede?
2011. febr. 1. 08:00

Szia!

Nekem 2 és fél éves volt a kislányom, amikor terhes lettem a öccsével. Végig emeltem, sokszor vittem is, ha kellett, mert elfáradt, stb. Még az utolsó napokban is vittem, pedig 18 kg volt már akkor. (Nagy növésű, magas lány, 99 cm.) Reméltem, ha viszem, talán beindul a szülés. Hát nem, be kellett vele is feküdnöm, mint a lányommal, mert lejárt az időm. Ráadásul még egy hetet bent voltunk, mert nem indult magától.


Ezt a kérdést én is feltettem a nőgyógyáaznak, hogy ott a nagyobbik és lehet-e baj a cipeléstől, emelgetéskor?! Azt mondta a doki: hogy ha az a baba beágyazódott és jó helye van, jó helyen van, akkor emelhetek, ugrálhatok, tologathatom a bútorokat, mindegy, akkor is megmarad. Ha elmegy a baba, az nem az emelés miatt lesz, esetleg rá fogják majd valamire, hogy a lelkiismeret megnyugodjon...


Nem lett semmi bajom és a babának sem. Azóta az Öcsi már fél éves! :)

Jó babavárást kívánok!

2011. jan. 31. 22:07
3hónapig dolgoztam a munkahelyemen ahol minden 2órában emelgetnem kellett a gyerekeket pelenkázni,semmi baja nem lett a babának.
6. katerika (válaszként erre: 5. - Gavrilo1)
2011. jan. 31. 18:42
köszi a megnyugtato válaszokat...
2011. jan. 31. 15:45
Ha egyébként minden rendben van miért lenne baj hogy emelgeted. Én mindig emelgettem , sőt cipeltem is terhesen a fiúkat.
4. katerika (válaszként erre: 2. - Norci10)
2011. jan. 31. 15:17
köszi szépen, már kezdtem aggodni, mert sokat kell emelgetnem öt és félek hogy ne legyen bajom belöle, én vagyok vele a legtöbbet
2011. jan. 31. 15:16

Ha amúgy egészséges terhesség,semmi baj nem lehet!

Pont valamelyik nap mondta egy nőgyógyász a tv-ben.

2011. jan. 31. 15:12
Szerintem nem. De próbálj meg inkább hozzá leguggolva,egyenes háttal emelni,semmiképp se hasizomból. Állítólag így kell. De ha elég erős a karod,akkor nem lehet gond úgy sem.
2011. jan. 31. 14:48
Estleges terhesség estén ha emelgetnem kell a 2 éves lányomat lehet gond belöle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook