Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvői helyszínek - szerződés fórum

Esküvői helyszínek - szerződés (beszélgetős fórum)


8. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Kovani1)
2010. ápr. 6. 19:11
Szó elszáll, írás megmarad!!
7. rekka85 (válaszként erre: 1. - Kovani1)
2010. jan. 29. 08:18

A mai világban sajnos szerződés nélkül nehéz az élet! Én a helyedben mindent beleírnák amit csak lehet, hogy később ebből ne legyen próbléma!

Sok boldogságot kívánok nektek és persze egészséges gyermekeket!!!!

2010. jan. 28. 20:16

Egy-két dologra tényleg nem ártana rákérdezni. Mifelénk nem szoktak szerződést írni. Vajon ebben a korlátlan italfogyasztásban benne van a rövidital is? Egyik ismimet akkor érte a meglepi,amikor külön hozták az úgynevezett "bár" számlát a rövidekről,csekélyke 260ezerért... De egyébként ilyenkor azért általában megvan,hogy kb. hány rekesz üdítő illetve hordó sör fér bele abba a 9900 Ft/főbe. Na és hogy milyen minőségű az az ital,az se mindegy.

Ne aggódj,a vendéglátós éppen annyira parázik mint te,hogy egyáltalán kifizetik-e az esküvősök majd a számlát. Ez lutri mindkét fél részéről.

Végülis ez a szerződés tényleg jó dolog,nem érhet meglepi senkit.Lehet bevezetjük nálunk is! :-)))

Sok boldogságot nektek!

2010. jan. 28. 18:25
Bármit bele írhatsz a szerződésbe.Mi még a terítő színét is beleírtuk, a fogások is benne voltak és az italok is.
2010. jan. 28. 16:09

Kedves Voltaire! Azt lehet tudni, hogy hol fáztatok rá ennyire?

Igen, én is így gondolom. Én mennyire diktálhatok vajon az étteremnek, hogy márpedig ezt és ezt is írjuk bele? Hallottam olyat pl., hogy akár az italok márkáját is lehet rögzíteni, mert spórolásból rossz minőségű üdítőt stb. adhatnak. Ha valami a végén nem úgy ment, akkor hivatkozom a szerződésre, és aztán? Azt mondom, hogy nem fizetem ki? Vagy milyen lehetőségeim vannak?

3. simple (válaszként erre: 1. - Kovani1)
2010. jan. 28. 15:03
Mindenképpen legyen szerződés, és minden kis részlet legyen benne. Ha bármi problémád lesz, csak ez alapján kérheted őket számon. Megbeszélheted velük, hogy írtok szerződést, és aztán ha rendben lezajlott minden, eltépitek. De mindenképp kell, mert különben nem véd titeket semmi.
2. b393c24117 (válaszként erre: 1. - Kovani1)
2010. jan. 28. 14:48

Mindenkép jó ha van írásos szerződés!

Nekünk nem volt, és jó ráfáztunk ( tavaly volt az esküvőnk)

2010. jan. 28. 14:44

Sziasztok!


Gödöllőn lesz az esküvőnk, auagusztus 14-én, a lagzi a Kiskastély Étteremben lesz. Vacsi 3 fogásos + éjféli menü + korlátlan italfogyasztás 9.900,- Ft/fő, a foglalót már befizettük. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mindeképpen szükséges- írásos szerződés az étteremmel, és ha igen, mi kerüljön bele. Várom mindenkinek a tapasztalatát, akinek már megvolt a lagzi, hogy minden úgy zajlott-e, ahogy megbeszélték vagy ha nem, mit tudtak tenniutólag. ÉS várom a most szervezkdők tapasztalait is, hogy ki hogyan oldja emg ezt a szerződést dolgot. Én őszintén szólva mindenképpen szeretnék szerződést.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook