Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő - gyerek: igen vagy nem? fórum

Esküvő - gyerek: igen vagy nem? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Esküvő - gyerek: igen vagy nem?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2012. márc. 28. 09:20

Jó cikk!! Gratulálok!! Mi is már 6 éve vagyunk házasok, de még nincs gyerek, mert még rengeteg dolgunk van, építkezés, cipekedés azért én is kiveszem a részem és én nem szeretném veszélyeztetni a gyerekem élettét. remélem jól gondolom? ha készen leszünk az építkezéssel akkor majd jöhet a gyerek, de addig is még dolgozni is kell, mert fel kell nevelni valamiből, mert a gyes és a gyed nem valami sok. sajnos.


egyenlőre van két kutyánk nagyon szeretjük őket. és mi így ketten is tök jól el vagyunk.

2012. márc. 28. 09:19

Szép sztori... Szörnyűek anyósék, jó lenne valahova messze elköltözni tőlük, de sejtem, hogy ez nem megoldható.


A gyereket meg TI döntitek el, a TI életetek, nehogymár mások találják ki, hogy nektek mi jó!


Amúgy szerintem fiatal vagy, lehet, hogy eljön majd az idő amikor szeretnél gyermeket. De erőltetni nem szabad.

2012. márc. 28. 09:16

A sztori közben nekem is az ugrott be, hogy rövidre zárnám azzal, hogy inkább senkit nem hívnék meg. Ennél több kört én nem futnék a helyedben, már így is túl van gondolkodva az esküvő.

A gyermekvállalásról pedig az a véleményem, hogy mindenki élje a saját életét, ahogy neki jó.

2012. márc. 28. 09:08
Idén férjhez megyek, de sok a bonyodalom ekörül családon belül. És még mekkora lenne ha tudnák, hogy valószínűleg sohasem akarok majd gyereket szülni...
Mindig is szerettem szerelmes lenni, valószínűleg túl sokszor voltam szerelmes pusztán a szerelem gondolatába, de mindig is tudtam: egyszer megtalálom az Igazit és férjhez megyek!

Ugrás a teljes írásra: Esküvő - gyerek: igen vagy nem?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook