Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Annyira cikire sikerült az esküvőnk. A gyerekek elkezdtek... fórum

Annyira cikire sikerült az esküvőnk. A gyerekek elkezdtek... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
66. tumbo2
2022. okt. 7. 09:56
a lányoméké nagyon jó volt,az anyakönyvvezető után mentünk a vendéglőbe.minden nagyon finom volt,a két kisgyerek utána vitte a tortát.nagyon jól neveltek voltak.másnap volt az ő bulijuk,testvérekkel,barátokkal,ott is volt egy két gyerek.de az csak tízig tartott,ki voltak,mint a liba.
65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Pteri)
2022. okt. 7. 09:09

Kb. Igen, hasonló volt a szitu. Nem vontak bele minket, csak maguk között "szórakoztak".

Szerintem a szülők azért nem szóltak, hogy maradandóvá tegyék a bulit? 🤔

64. VendrinerPiroska (válaszként erre: 53. - Semleges)
2022. okt. 6. 17:23
Vigasság, vidám hangulat, örömünneplés tökéletesen kivitelezhető vonító aprónép nélkül is, akivel állandóan foglalkozni kell. Mondjuk nekem az a család furcsa, ahol a két oldal az esküvőn kívül nem találkozik.
63. pteri
2022. okt. 6. 15:35
Szerintem így kívülállóként vicces lehetett, mint a vígjátékok tortadobálós jelenetei. Ha nem a többiek között csinálták, hanem egymás közt hülyéskedtek, akkor jól szórakoztak. Azért ha az én gyerekeim lettek volna leállítom őket, mert másnál vendégségben nem illik rendetlenséget és mocskot csinálni.
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Semleges)
2022. okt. 6. 13:36
Köszönöm szépen :)
61. PöttyösPanka (válaszként erre: 49. - Violet18)
2022. okt. 6. 13:20
Nem tudom. Nem látom értelmét a hatalmas lagzinak.
60. semleges (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 12:30
Nem bántottál meg:)
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Semleges)
2022. okt. 6. 12:12

Elnézést, ha megbántottalak, nem állt szándékomban. 🙁

De ezek szerint akkor elnézed.:))

58. tumbo2 (válaszként erre: 47. - VendrinerPiroska)
2022. okt. 6. 12:11
talán 8évesek lehettünk,mikor az asztal alatt esztelenkedtünk.a lányom esküvőjén két kisgyerek volt,ők vitték ki a tortát mindenkinek.a másnapi bulin talán három volt.de mindegyik kedves,jól nevelt volt.
57. semleges (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 11:59

Te az a család vagy akiről én beszélek? Ismerjük egymást?

Olvass és értelmezz! Ne vedd magadra. Egy hsz-ra sem válaszoltam. A fórum témájához szóltam hozzá és írtam véleményt. Tudod egy fórumon egymás írásaira is szoktunk reagálni nem csak a fórumindítóéra. És elnézem természetesen:)

56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Semleges)
2022. okt. 6. 11:50
Megkérdezhetem, hogy jön ide a rongyrázás, meg a színjátszás? Ezt, hogy sikerült kikövetkeztetned? Valakinek elég, ha 2 tanú jelenlétében "összeiratkoznak", elnézést, hogy én nem így gondoltam!!
55. semleges (válaszként erre: 49. - Violet18)
2022. okt. 6. 11:39
Pontosan. Ennél a családnál a rongyrázás, a kifelé megmutatás és a színjáték játszott nagy szerepet.
54. semleges (válaszként erre: 37. - PöttyösPanka)
2022. okt. 6. 11:37
Sok minden eszembe jut, az önzőség nem:)
53. semleges (válaszként erre: 47. - VendrinerPiroska)
2022. okt. 6. 11:36
Nálam az esküvő egyenlő a vígsággal, örömünnepléssel, a két család rokonai akkor találkoznak először többnyire utoljára is. Nekem az fura, hogy a gyerekeket offolják egy ilyen ünnepről. Ilyen régen, főleg a nagy sátoros lagzikban eszébe nem jutott volna senkinek. De igen, az ő napjuk, csinálja mindenki, ahogy neki jó.
52. semleges (válaszként erre: 37. - PöttyösPanka)
2022. okt. 6. 11:32
Olyan volt, már ők is bánják.
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Mimóza07)
2022. okt. 6. 09:08

Ó,de kis aranyosak lehettek. 🙂

Háát igen, Őket én is megnéztem volna.:)

2022. okt. 5. 22:25
Pedig a gyerekek fel is tudjak dobni az ilyen alkalmakat. A tesómék lagzijában a rokon kislányok, kisfiúk kártyáztak. Nem tudom honnan került elő a kártya..de nagyon cukik voltak, látni kellett volna azokat a cinkos pillantásokat. Unóztak, de mintha egy pókerasztalnál ültek voltak, aztan élesbe ment volna a játék. :)
49. Violet18 (válaszként erre: 37. - PöttyösPanka)
2022. okt. 5. 21:53
Elvileg.... de akkor minek oda annyi ember?! Csak ő meg én akkor nem kell nézőtér. Ráadásul az a sok kidobott pénz semmire... 🤦‍♀️
2022. okt. 5. 21:13
Gondolom, ő sem rendfenntartónak szegődött a saját lagzijára. Furcsa, hogy a szülőket nem zavarta.
47. VendrinerPiroska (válaszként erre: 15. - Semleges)
2022. okt. 5. 21:10
Nekem szép emlék 4 éves koromból az egyik bácsikám esküvője, ahol jól szórakoztunk az unokatesómmal, de az a 70's években volt, és akkor még a szülők neveltek és letolták a porontyot, ha borzasztóan viselkedett, így mi is kordában voltunk tartva. Ez manapság már nem jellemző, legalábbis ritkán látni ilyet. Meg tudom érteni, hogy valaki nem akar gyereket látni az esküvőjén vagy a lagziban.
46. LBO
2022. okt. 5. 18:51
Se a szülők, de a gyerekek sem normálisak azt gondolom.
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Napsugár8)
2022. okt. 5. 11:53

Igen, mindenhol a torták maradványai voltak. Az asztalon, a padlón, de ott nem táncoltunk, mert különterem volt. A gyerekek a földön hancúroztak, és meglehetősen élvezték a dolgot.

Először azt hittem, hogy ezt biztos, hogy a hátunk mögött szervezték le direkt a szülők. 😮

Mert ilyen nincs.

44. Napsugár8 (válaszként erre: 42. - Léna123)
2022. okt. 5. 11:47
Ha ennyire eldurvult, hogy még a vőlegény ruháján is landolt, szerintem is nagyon durva. Akkor mi lehetett ott a padlón, kövezeten, ahol közlekedni, táncolni stb. kellett. Kész mocsok lehetett az egész, és még ott a balesetveszély. Nem lehetett valami könnyen feledhető történet.
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Léna123)
2022. okt. 5. 11:39

Ezt én sem értem. Először azt hittem, hogy ez a Kész Átverés... Volt anyuka, aki azt mondta, hogy hiszen csak gyerekek!!

Ezen kicsit meglepődtem, de most már tényleg mindegy is.

Csak mivel a ruhánk kölcsönzős volt, reméltem, hogy soha nem jön el az az idő, amikor vissza kell vinnem. :)

42. Léna123 (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 11:33
Azt nem értem, hogy amikor a buli "elszabadult" miért nem szóltak a szülők a saját gyerekeiknek. Már mindegy is, így, hogy a férjeden is landolt egy torta, elhiszem, hogy mérgesek voltatok, de később, ha visszaemlékeztek jókat fogtok nevetni rajta. :))
2022. okt. 5. 11:30

Mondhatjuk, hogy naív voltam ezen a téren. Egy darabig nem is volt ebből baj, csak aztán a nevetésre, meg a hangoskodásra figyeltünk fel.

De akkor már késő volt ugye.

Nem volt hagyományos, ebben igazad van... 🙂

2022. okt. 5. 11:27

Mi rugalmasan kezeltük a dolgot, nem voltak "szabályok", meg "elvárások". Nem szabtuk meg, hogy ki milyen ruhában jöhet.

Úgy voltunk vele, hogy mindenki érezze jól magát. "Csak a buli elszabadult..." 🙂

2022. okt. 5. 11:24

Mondjuk tényleg kicsit elhibázott gondolat, hogy a gyerekek egy külön teremben, felügyelet nélkül példásan fognak viselkedni. Meg az is, hogy a szülők tartsák szemmel a másik helyiségben lévő lurkóikat. Nem praktikus minden fogás közt átszaladni leellenőrizni őket.


De mindegy, már megtörtént. Legalább nem egy szokványos, unalmas esküvő volt. Gondolj a jól sikerült részekre, és a lényegre, a férjedre :)

38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - F7f780f355)
2022. okt. 5. 11:20
Háát, ez is egy magvas vélemény volt😂
37. PöttyösPanka (válaszként erre: 15. - Semleges)
2022. okt. 5. 11:19
Elvileg az esküvő a menyasszonyról és a vőlegényről szól. Elvileg annak a napnak olyannak kellene lennie, amilyet ők szeretnének. Ezzel szemben a valóságban az összes rokon, barát, meghívott, mindenki benyújtja az igényeit, és megsértődik, ha az nem teljesül. Szerintem aki emiatt megharagszik az ifjú párra, az önző.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook