Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyi idő alatt lehet ledobni, 10-13kg-ot! (nem spártai módszerre gondolok:D) fórum

Mennyi idő alatt lehet ledobni, 10-13kg-ot! (nem spártai módszerre gondolok:D) (tudásbázis kérdés)


21. libikóka (válaszként erre: 20. - Nekedcsak01)
2021. jan. 7. 13:29
Óvakodnék tippelni és tippeket kérni is:))Mindenki más.DE az egészségesnek tartott fogyás kb.heti fél kg körül.
2021. jan. 7. 13:19
Sziasztok én be tartok mindent nem eszek édességet ,csipszet,és cukros italt . Megfelelő kajákat eszek tornázok is mellé menyi idő kell hozzá hogy 70 kg-ról le fogyak 55 kg-ra?
19. cecile27 (válaszként erre: 16. - Manilu)
2010. jan. 9. 09:06
Szia! 10kg-ot fogytam 35 nap alatt. Nekem is csak gyogyszerrel ment. Aki szerencsés és be tudja tartani a diétát annak könnyebb! Nem is értik hogy milyen nehéz ötödször ,hatodszor elkezdeni. Én például nem bírom megenni a salátákat .nyers zöldségeket. Egyszerüen visszajön!!! Próbáltam, de nem ment!!! Az hogy minden alkalommal hányak nem éri meg. Akkor bulémiás is lehetnék. Nekem azzel megy. És lehet hogy nem egészséges dolog de a túlsuly sem az. Volt olyan akinek magas volt a vérnyomása és mégis felírta neki az orvosa mert ha lefogy az is elmúlik. Nekem ez kell hogy egyszer majd egészségesen élhessek!
2010. jan. 6. 23:44
Én terhesség előtt 9 hónap alatt 75kg-ról fogytam le 64kg-ra, úgy, hogy elhagytam a nasikat, péksütiket, süteményeket. A húsokhoz nem ettem kenyeret, vagy pl. reggelire kenyér, kifli helyett abonettet ettem vmilyen felvágottal, sok salátát, főzeléket ettem, vagy "rendes" kajának a fele mennyiségét, mert azért azt is kell enni. Vagy ha volt vmilyen alkalom, azért ettem egy kis sütit, de azt jól megrágva, lassan, szabályozva a mennyiséget. Igazából semmit nem vontam meg magamtól, ha megkívántam, csak kevesebbet, mértékkel fogyasztottam. Lehet hogy furán hangzik, de esténként elalvás előtt végiggondoltam, hogy aznap mit, miből mennyit ettem, és nyugtáztam magamban, hogy nemigazán bűnöztem, stb. És úgy néz ki, hogy ez a módszer bevált, és egyenlőre nem jöttek még vissza a kilók, remélem, hogy nem is jönnek fel ismét.
17. svenik (válaszként erre: 8. - Jéghegy)
2010. jan. 6. 21:27
Jéghegynek van igaza. Odafigyelés a kajára, mozgás, minden nap, 3 hónap alatt látványos eredmény. Főleg ilyen fiatalon. És nem éhezés, hanem szerény étkezés. Csak az első hét nehéz, vagy nehezebb.
16. Manilu (válaszként erre: 15. - Cecile27)
2010. jan. 6. 11:48
Lehet,hogy sokan megköveznek,de nekem a "gyógyszer"nagyon sokat segített.Gratula a fogyásodhoz.Mennyit tudtál leadni?
15. cecile27 (válaszként erre: 14. - Manilu)
2010. jan. 6. 11:33
Szia! Gondolom neked sem ment másként csak gyógyszeres segédeszközzel? Én is olyant szedek mint te csak más a neve. Egyszerűen nem ment máshogy. És nekem is kell sok- sok akarat erő. Néha még most is! De megéri hiszen nagyon régóta nem voltam ilyen"könnyű" :D
14. Manilu
2010. jan. 4. 17:28
Én 1 hónap alatt fogytam 78-ról 67-re.Nekem a Red15 és rengeteg akaraterővel sikerült.
13. cecile27 (válaszként erre: 12. - Jéghegy)
2010. jan. 4. 16:03
Hát én és sokan mások nem bírtuk ki! Én is próbáltam márt mindent. Napi 5x ettem keveset de mindig éhes voltam. Annyira kívántam az édességet hogy fel-alá járkáltam a lakásban. Volt hogy a kajával is így voltam. Este 9 órakor jól bezabáltam mert nem bírtam. Én sem hittem el hogy nem bírom ki. De elfogadtam hogy ez van. Így tudok változtatni rajta. És ha van látszata akkor az önbizalom és a kitartás is könnyebb. Azért ennél is kell önuralom de sokkal könnyeb mint nélküle. Még a 15 mg-os hátra van és vége a kúrámnak. Összesen 4 hónap gyógyszerszedés. De megéri! Könnyebben mozgok és jobban érzem magam a bőrömben. Jó annak akinek enélkül is megy! Nekem ez az utolsó próbám, ami ugylátszik beválik! :D
12. Jéghegy (válaszként erre: 11. - Cecile27)
2010. jan. 4. 14:46

..ha mindezt megteszed, gyógyszer nem kell!

Éhség, hogy ne bírd ki???? Inkább falási roham, v. zabálhatnék!

Aki napi 4-5x eszik, minőségi kaját (nem szemetet) kizárt, hogy olyan éhes legyen, hogy ne bírja ki. Az egész csak önuralom, és akaraterő kérdése;)

11. cecile27 (válaszként erre: 9. - Burkuska)
2010. jan. 4. 14:02
Szia! Ezt a gyogyszert a háziorvos irja fel ha nagy a suly felesleg és egyedül nem tudsz életmódot váltani. Ez segít hogy ne legyenek falási rohamaid és ne legyél olyan éhes hogy ne bird ki. Persze az életmód váltás elengedhetetlen. Nem eszek kenyeret csak délelött és a cukrot is elhagytam. Tornázok és sokat sétálok. Ez csak segít hogy meg változtasd az életviteledet. Ezt fél évnél nem igen szedi senki mert adigra eléri a célját. Egyébként ha hozzászokik a szervezeted az csak annyi hogy megint éhes leszel. De adigra márt beálítottad magadnak a kaja adagokat. Aki márt abba hagyta az is csak 2kg-ot szedett vissza hónapokkal késöbb is.
10. jonzi (válaszként erre: 8. - Jéghegy)
2010. jan. 4. 13:55
én is kalóriát számolok, már egy hónapja, és mennek lefelék a kilók, heti 1kg. Igaz, hogy csak 5 kg ment le, de csak lassan lehet fogyni....
9. Burkuska (válaszként erre: 4. - Cecile27)
2010. jan. 4. 13:47

És szerinted ez jó a szervezetednek?

Én a mozgásra és az életmódváltásra szavazok.Sose szednék ilyeneket.Nézd meg az összetevőit,és annak hosszútávú hatásait...de ez az én véleményem,ne kioktatás volt:)

2010. jan. 4. 13:46
3 hónap alatt simán... egy kis kalóriaszámolgatás, és máris olvadnak a kg-ok...
2010. jan. 4. 13:40
Ez igaz hogy akinek nagyobb a súlyfeleslege annak könnyebben elindul. Az utolsó 5 kg-ot a legnehezebb leadni! Én 85-ről 75kg-ra mentem le és még 10 kiló van hátra hogy 178 cm és 65 kg legyek!
2010. jan. 4. 13:36

az attól függ, hogy hány kilóról indulsz, mert a nagyobb sújból elöbb lemegy a 10 kiló, mint a kisebbről.

pl: egy kb 110kg-ról diétéval 2 hónap alatt simán lemegy egy 10-es, de aki kb 80kg, annak szerintem több idő kell, talán 3 hónap is.


De ez az én véleményem.........

5. Ekka
2010. jan. 4. 13:35
Heti 0,5-1kg-al számolj!:)
2010. jan. 4. 13:35
Szia! 35 nap és -10kg. Eszek és csak néha vagyok éhes és kibírható módon. Ha érdekel hogy hogyan csináljuk nézz be a Reduktil tapasztalatok, vagy a minimectil tapasztalatok oldalra. A legtöbben 15-25kg-tól szabadultak meg. Csak olvasgass és kérdezz bátran!
2010. jan. 4. 13:34
1 hónap 1 kg.
2010. jan. 4. 13:33
én is akarok:))
2010. jan. 4. 13:32
Mennyi idő alatt lehet ledobni, 10-13kg-ot! (nem spártai módszerre gondolok:D)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook