Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érezhet valamit az exe iránt? Nem én vagyok neki az "IGAZI"? fórum

Érezhet valamit az exe iránt? Nem én vagyok neki az "IGAZI"? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. szept. 15. 14:14
6 éve vagyunk együtt a párommal. Mimdig is jól megvoltunk, ritkán voltak komolyabb vitáink is. Egyszer kívancsiságból (tudom, hogy nagyon nem helyes) belenéztem az instájába, úgy hogy ő nem tudott róla és megláttam hogy az exe profilját megnézte. Ezzel nem is volna gond, hiszen még tinikorukban "jártak" szóval nem volt komoly az egész. Viszont engem ez nem hagyott nyugodni és azóta megnézegettem az instáját és engem nagyon lesokkolt, hogy heti rendszerességgel nézegeti a lányt és ez engem nagyon bánt. Sőt van még ezen kívül még egy két lány akit szintén nézeget bár nem olyan gyakran. Egyszerűen nem értem miért nézegeti állandóan. Én úgy érzem, hogy szeret meg jól is bánik velem tényleg, nem éreztem, hogy gond lenne. Viszont ez nagyon bánt, hogy renszeresen csekkolja a lányt. Bár a lánynál esélye sincs, hiszen el van jegyezve és amúgy is ez a tipikus penzes pasikra hajtó tipus (ezt a párom is tudja), és egy igazi bombanő (amilyen én nem vagyok). Jelentheti ez azt, hogy ő még nem biztos, hogy velem tervezi a jövőjét annak ellenére is, hogy már ennyi ideje együtt vagyunk? Szeret engem egyáltalán, vagy csak megjátsza magát? Normális, hogy ennyit nézegeti a csajt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook