Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érez irántam valamit vagy csak barát vagyok ennek a férfinak? fórum

Érez irántam valamit vagy csak barát vagyok ennek a férfinak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. júl. 27. 14:39

Nem tartozik szorosan a témához,de miért ne mondjam el!? Huszon évesen nem tudtam elviselni a

korosztályom. Mindíg jóval idösebb barátokat,

barátnöket kerestem és nem "külalak" szerint!

Teljesen normális emberi kapcsolatok ,és senki sem

ítélte el...,akkor még nem müködött ez a mai,"nézd meg,hogy néz ki" és jó hangosan!:(

Szerencsémre sosem cikiztek,sött némi respekt volt

a "taknyosok" ábrázatán !

A mai napig nehezen viselem az azóta izületi bántalmakban szenvedö korosztályom,de ez már

valóban nem ide tartozik!

Azt hiszem "Anirata" ihletett meg a búsképü balfék lovagjával !

74. 76c87e32e1 (válaszként erre: 69. - Mothertiger)
2015. júl. 20. 09:51
Mégis mi mást mondanának? :) Nem hiszem, hogy egy húszéves srác elzavarna egy jó csajt. Nálam is sokan próbálkoztak, ha kicsit megnézed, megismered ezek a fiatal srácokat, rögtön láthatod, miért nem kellenek a fiatal csajoknak, vagy kellenek, csak mellette kalandoznak egy kis szexért. Persze vannak kivételek, de ott kölcsönös az érzés és érdeklődés.
73. 76c87e32e1 (válaszként erre: 68. - Anirata)
2015. júl. 20. 09:47
Sajnos ez egyértelmű jelzés, nem? Biztos megérezte, hogy te többet akarnál vagy többet érzel.
72. mothertiger (válaszként erre: 70. - Anirata)
2015. júl. 19. 22:05
A 63-as hozzászólásomban írtakat még mindig tartom! Ismerem ezt a játékot, volt már hozzá "szerencsém"... :P
71. bowie
2015. júl. 19. 21:50

Első hozzászólásodra válaszolok.

Tipikusan az van, hogy fenn akarja tartani az érdeklődésedet. Sose lehet tudni, mit hoz a jövő. Már, hogy lesz neki szexhiánya vagy sem, hogy akad e neki barátnő vagy sem.


Biztosan te is játszottál ilyet pasikkal. A cél az érdeklődés szinten tartása. Csak, mert jól jöhet még..

70. Anirata (válaszként erre: 69. - Mothertiger)
2015. júl. 19. 21:46
Nekem csak annyit írt,hogy a hülyékkel hozta össze a sors,de velem szeret beszélgetni,mert kedves vagyok vele...most már nem?
69. mothertiger (válaszként erre: 67. - 76c87e32e1)
2015. júl. 19. 21:44
Nekem azt mondták a huszonéves srácok, hogy a velük egyidős (pluszmínusz pár év) "éretlenek", vagy a jóval idősebb férfiak vonzzák őket (harmincasok).
68. Anirata (válaszként erre: 66. - 76c87e32e1)
2015. júl. 19. 19:42

Tudja,hogyan tartson távol...elkerül,és nem válaszol.

Ennyi volt az én sztorim.

67. 76c87e32e1 (válaszként erre: 63. - Mothertiger)
2015. júl. 19. 19:25
Attól, hogy fiatal srácok bepróbálkoznak, az nem jelenti azt, hogy az a normális. :) Ha minden téren rendben lenne egy ilyen bepróbálkozó srác, válogathatna a huszonéves lányok között, szerelembe esne és kapcsolatozna, nem idősebbekkel flörtölne, hátha lesz valami. :)
66. 76c87e32e1 (válaszként erre: 64. - Anirata)
2015. júl. 19. 19:23

Szerintem kétféle huszonéves srác van, aki nála jóval idősebb nőnél próbálkozik. Az egyik azért, mert könnyű szex elköteleződés nélkül, a másik, akinél nem a kor számít, mert két ember egymásba szeret.

Sajnos nálatok ez nincs. :( Ahogy írtad, flört volt, az is írásban, személyesen nem, most pedig szegény srác már nem tudja, kínjában hogy tartson távol magától anélkül, hogy megbántana. Szerintem hagyd békén, ha akart volna bármit, már kialakult volna. Inkább gondold át, minek vagy együtt egy férfival, ha mellette gyerekekkel flörtölsz. :) Akkor legyél inkább szingli, nyitott az ismerkedésre, randizásra, flörtökre.

65. Anirata (válaszként erre: 63. - Mothertiger)
2015. júl. 19. 18:42

Nem volt még komoly barátnője,csak ilyen-olyan csajok,akikkel pár hónapot járt.

Megilyedt az után,hogy kimondta,jobban mondva leirta,hogy tetszem neki de idősebb vagyok.

Jóviszony volt köztünk,jött ha egyedül voltam,puszit adott,hülyéskedtünk.Éreztem,hogy ez tetszés is nála.

De most már kerül,jó messzire,mert beszólogattak neki miattam,mert látták,hogy jó a viszony köztünk... ő igy hárit,hogy védje magát,ezt igy gondolom.

64. Anirata (válaszként erre: 61. - 76c87e32e1)
2015. júl. 19. 18:37

Ez nem kapcsolat volt,csak tetszés,és barátság.Jó fej a srác,van humora,kedves.Én hibáztam,hogy esetleg a humora miatt megtetszett.

De volt benne nála is tetszés,de igazad van teljes mértékben,mert a párom mellett nem kellene igy viselkedni.Nem haragszom ha ezt gondolod,mert jól gondolod.

2015. júl. 19. 17:36

Szerintem beszart a kis hülye.

Egy harmincas nővel csak olyan huszonéves fiú kezd, akinek van önbizalma. Ez a gyerek csak épített egy picit a saját egóján; biztos tetszett neki, hogy tetszik egy érettebb csajnak. Végül gondolatom szerint nem érezte magát elég tökösnek ahhoz, hogy továbblépjen, és így inkább visszatáncolt.


Kedves "Huszonöt": ha szerinted az a normális, hogy egy huszonéves fiú csak huszonéves lányoknál próbálkozik...akkor talán még nem tapasztaltál vagy éltél eleget. ;)

Én 37 vagyok...és tudnék mesélni. :)

62. Magnumpi (válaszként erre: 61. - 76c87e32e1)
2015. júl. 19. 17:13
Pontosan. Erről beszéltem én is tegnap.
61. 76c87e32e1 (válaszként erre: 60. - Anirata)
2015. júl. 19. 16:29

Ez a fiú nagyon éretlen. Biztos tetszel neki, de érthető módon nem akar többet. Ne haragudj, de az a normális, ha húszéves lányoknál próbálkozik, nem egy 36 éves nőnél, akinek párja van.

Téged sem értelek, 2 éve van párod, ilyenkor még nagy szerelemben kellene lenni, észre sem venni mást, vagy ha ennyire unalmas és nem illetek egymáshoz, szakítani. Nem arra várni, hogy egy pisis 24 éves majd komoly kapcsolatot akar veled, és csak akkor szakítani. Te ezt várnád tőle?

60. Anirata (válaszként erre: 58. - Mango94)
2015. júl. 19. 16:24

Hát van benne valami,csak amikor rákérdeztem,a srácnál,hogyha egyedül lennék,akkor mi lenne,azt válaszolta,hogy akkor sem akarna egyebet,csak barátságot.

Ez előtt nem volt ilyen...olyanokat irt,meg mondott,amiből az jött le,hogy tetszem neki...bár ezt be is vallotta,majd le is tagadta.

Most már ott tartunk,hogy nem köszön,elfordul,nem ír ha ráírok,és lassan nem merek hozzászólni sem,mert úgy jön megy a munkahelyen,hogy nehogy találkozzam vele,nehogy hozzászóljak...nem velem van baja ezt irta,de ha nem akkor szóba állna velem most is...olyan érzésem van,hogy egy másik csaj magához édesgette,mert csak azzal beszélget,pedig az már házasis két gyerekkel...tőlem a srác kétszer kérdezte meg házas vagyok-e?de mivel azut mondtam nem vagyok örült neki...

59. Magnumpi (válaszként erre: 57. - Anirata)
2015. júl. 18. 23:03

Gondolom zavarja, hogy van párod és nem akar közétek kerülni ami nagyon dicséretes. Ő gondolkodik HA tényleg ez az oka amit gondolok.


Viszont ha te már nem szereted a párod ami esélyes, mert különben nem mennél bele ilyenekbe, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy otthagyd. Aztán megpróbálhatod ezzel a sráccal. Ő is megérdemli, hogy egyenes légy vele, mármint a párod.

58. Mango94 (válaszként erre: 57. - Anirata)
2015. júl. 18. 22:27
A Te eseted sem könnyű. Ha ennyire bánt, nagyon úgy sejtem, hogy megszeretted.
2015. júl. 18. 21:21

Sziasztok!

Az én kis sztorim az,hogy elkezdtem dolgozni tavaly,és amikor engem vettek fel vettek fel 4 pasit is.Kettőt ismertem kettőt nem.Mint kiderült a két ismeretlen két munkatársamnak a fiai.Mind a kettő 24 éves.

Az egyikkel,aki magas, barna hajú,nagy barna szemei vannak egy pár hónap után egy baráti,vicelődő,csipkelődő viszony alakult.Decemberben már nagyon kedveltem.Még ebben a hónapban volt egy kis balesete,és otthon maradt...nekem hiányzott,de benézett egy nap,hát igen örültem neki.

Eltelt pár hónap neten sokat beszélgettünk,a munkahelyen is hülyéskedtünk,imádtuk egymást.

Azt tudni kell,nekem 2 éve van párom.Én 36 éves vagyok.

A neten elég bátor fiúcska ez a srác,de élőben is be-beszólt,de személyesen nem mondott soha olyasmit,amit a neten.

Kölcsönösen bevallottuk egymásnak,hogy tetszünk...addig nem is volt baj,hiszen ha egyedül voltunk,odajött,és futólag egy puszit adott,vagy én neki,vagy megölelgettem...nagyon szeretni való,kedves.

Elérkezett a szülinapja,vettem neki egy apróságot,és átadtam munka után.Ekkor is puszi de csak az egyik oldlara sikerült,a másikból szájra puszi lett,mert úgy fordult...kissé zavarba jöttem,de ő is...

Ez után lassan eltávolodott,nem értettem semmit,majd rákérdeztem,mi a baja de ő azt mondta semmi...majd egy alkalommal újra úgy köszöntem el tőle,hogy a szájára kapta a puszit,és újra viszonozta.

Este már azt írta,hogy a szájra puszit nem kellene,mert csak abrátok vagyunk.

Ezt megértettem,de egy idő után már arcra puszit sem kaptam tőle.

Kezdett elkerülni lassan,nems zólt semmit..ha ráírtam kikerült,nem válaszolt nekem...

Most ott tartunk,hogy elfordul,nem köszön,és nem beszél velem...chaten azt irja nem haragszik rám,de elkerül,ilyen lett,megváltozott,de ha kérdezem,miért nem felel...nagyon fáj,hiszen kedvelem,és nem értek semmit mi a baja.

2015. júl. 11. 14:50
Alapszabály: házinyúlra lőni tilos.
55. kriszta773 (válaszként erre: 54. - Mango94)
2015. máj. 23. 11:05
miről csevegtetek?
2015. máj. 22. 22:56
Ma ismét egy órás telefonos csevely.
2015. máj. 21. 17:50
Aranyos vagy, köszi!
52. kriszta773 (válaszként erre: 51. - Mango94)
2015. máj. 21. 14:52
ne legyél nagyon elkenődve, sose lehet tudni, hogyan alakul az élet :) ő most túl magabiztos, lehet, ha tartod a távolságot és elkezdesz randizgatni, más iránt érdeklődni, akkor fordul a kocka. de lehet, pont olyan férfit ismersz meg, aki mellett ez a hezitáló egy nagy nulla lesz :)
51. Mango94 (válaszként erre: 50. - Kriszta773)
2015. máj. 21. 12:45
Tudom.
50. kriszta773 (válaszként erre: 48. - Mango94)
2015. máj. 21. 12:36

a rossz az, hogy ha szerelmes vagy, úgysem tudsz nem reménykedni és várni, és valószínűleg neked sem felel majd meg egy másik munka sem, a jó pedig az, hogy nem maradsz mindig így, el fog múlni :)

persze a legjobb az lenne, ha a pasi is szerelembe esne, csak ez nem volt jó indulás ehhez :(

49. kriszta773 (válaszként erre: 47. - Mango94)
2015. máj. 21. 12:14
de pont azért keres, mert ez neki nem jelent semmit. ha jelentene, csak azért sem keresne, vagy eleve nem mondana ilyesmiket :( egy férfi nem nőből van, amit kimond, azt gondolja :) ha azt mondja, tudja, hogy érzel iránta, de nem tudna most kapcsolatot elképzelni, akkor csessze meg, az ő baja :) akkor neked sem egy olyan pali kell, aki nincs oda érted, találsz majd olyat, ő meg keresgéljen, ha annyira ráér :)
48. Mango94 (válaszként erre: 46. - Kriszta773)
2015. máj. 21. 12:09
Kriszta, ebben maximálisan igazad van. Nem mostani gondolat ez a váltás. Csak ez a dolog megerősített a döntésben.
47. Mango94 (válaszként erre: 45. - Kriszta773)
2015. máj. 21. 12:07

Igazad is van. Csak az nem az én reményem, amikor azt mondja nekem, " megígérem, hogy hagylak, nem kereslek"

Négy nappal később megkeres.

46. kriszta773 (válaszként erre: 43. - Mango94)
2015. máj. 21. 12:05
de én ilyesmiért nem váltanék melóhelyet, ha jó a munka. ezen is túlleszel egyszer, ha a pasi annyira nem akar, keressél mást, ismerkedjél. ha jön egy új pasi és kialakul szerelem, nem fog érdekelni :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook