Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érezhet valamit az exe iránt? Nem én vagyok neki az "IGAZI"? fórum

Érezhet valamit az exe iránt? Nem én vagyok neki az "IGAZI"? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. szept. 16. 18:04
Ismerek olyan párkapcsolatot, ami teljesen jól működik, megvan minden, amire vágyhat a 2 fél. Egyikőjüknek sem a másik a nagy szerelme. Ismerem a nőt és a férfit is régebbről, be is vallották egymásnak régebben, hogy volt igaz szerelmük, de bizonyos okok miatt egyik félnél sem működött. Szeretik egymást szerelemmel, tisztelik egymást és komolyan terveznek. Nem hiszem, hogy ez akkora baj lenne. Szoktak is mondani, hogy az első szerelmét sose felejti el az ember. Talán neki is ez inkább emlékezés, nosztalgia stb.
30. michelle.r (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 19:09

Valóban te kattogsz ezen, vagy "bevetted" azt az álláspontot, hogy ez nem normális, és ha ezt teszi, téged nem szeret/tisztel?


Mi van, ha azért rejtegeti, mert tudja, hogy nem tudod kezelni? Mi van, ha azért viselkedik úgy, mert tényleg nem történik semmi?


Feltennéd magadnak ezeket a kérdéseket? 😇 És ne akarj válaszokat kicsikarni az elmédből, csak figyelj, hogy hogy érzed magad közben!

29. csikil4ny (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 18:34
Egyetlen egyszer ülj le vele erről beszélgetni. Elmondhatod, hogy téged zavar, hogy nézegeti. Viszont ha ezt megbeszélitek, akkor többet ne nézegesd a telefonját. Vagy eldöntöd, hogy bízol benne, vagy nem bízol, és nincs értelme ebben a kapcsolatban maradni. Ezt neked kell eldöntened. De ha csak nézegeti, lehet puszta kíváncsiság, lehet, hogy épp azzal taszítod el magadtól, amit csinálsz s megbillennek az érzelmei. Ezt kívülről senki nem tudja neked megmondani.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Csikil4ny)
2021. szept. 15. 18:25

Igazából ott kezdődött az egész mikor összefutottunk vele. Vagyis pontosabban csak láttuk, de nincsenek köszönőviszonyban sem, mert elég régi a dolog, sőt állítólag a lány nagyot változott azóta.

Szóval mikor összefutottunk vele akkor néztem meg először, szóval azt nem tudom, hogy előtte nézegette-e. Az viszont biztos, hogy egy ideje törölgeti a keresési előzményeit, szóval gondolom ez miatt. Meg ugye azóta, amióta összevesztünk egy hasonló dolog miatt.

2021. szept. 15. 18:15

Itt nem az a baj, hogy ő kit nézeget, hanem az, hogy részedről nincs meg a bizalom. Miért nincs? Hogy jutottál odáig, hogy rendszeresen nézegeted a telefonját?


Ha úgy gondolod, hogy ez neked nem fér bele, s ő nem akar változtatni a hozzáállásán, akkor neked kell változtatnod a tieden. Vagy így, vagy úgy... De azzal érdemes kezdeni, amit itt sokan írtak már: leülni vele nyugodtan átbeszélni a dolgaitokat, s eldöntened, hogy ha ezentúl is nézegeti az exét, akkor vele maradsz, vagy sem. Azzal nem leszel beljebb, ha folyamatosan szekálod ezzel, de tudja, hogy időnként csapsz egy kis hisztit, s minden marad a régiben, vagy ő elégeli meg az egyre gyakoribb hisztiket. Meg gondolom neked sem jó, hogy úgy kell élned, hogy folyton leselkedsz utána.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Michelle.r)
2021. szept. 15. 18:09

Teljesen igazad van. Csak egyszerűen nem tudok nem ezen kattogni. Alapból túlgondolok mindent sajnos, ilyen vagyok.

Engem viszont az is aggaszt, hogy ha ilyet rejteget előlem akkot bármi mást is tud rejtegetni, miközbe úgy viselkedik, mintha semmi sem történne.

25. michelle.r (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 18:03

Értem. És nem is kötözködöm, tényleg kíváncsi vagyok, miért gondolod, hogy ez esetben neki kellene ignorálnia a lányt, és nem neked nem kattogni ezen? Téged nem érdekel az exed, őt pedig igen. Valószínűleg nem mint nőt, ha veled tervez, de része volt az életének, csak szeretné tudni, hogy mi van vele.


Egyébként pedig mondhatunk mi itt bármit, ezt vele kellene megbeszélned.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Birebora)
2021. szept. 15. 17:54
Biztos nem az exeiket... :D
2021. szept. 15. 17:41
Amikor nem volt fészbuk ki mit nézegetett?:)
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Michelle.r)
2021. szept. 15. 17:39
Nincs is ezzel gond, ha ez valakinél oké. De tudja jól, hogy nálam ez nem oké. Engem sosem érdekelt, hogy mi van az exemmel, nézegetni se szoktam, főleg nem ennyi idő után.
21. michelle.r (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 16:19

Nem látok a fejébe. Tőle kellene megkérdezned. Én csak a kérdésedre válaszoltam, mert ezt reklamáltad 😝


Egyébként miért olyan ördögtől való, hogy megnézi, mi van az exével? Nehogy azt hidd, hogy más nem csinálja. Tudom, az emberek szerint nem normális, de az én exemmel még a férjem is jóban van. Nem egyszer voltak már focimeccset együtt, vagy egymás társaságával. Az exem jelenlegi párjával is jóban vagyunk, ő az optometristánk. És ha éppen elutaznak, néha nálunk parkolják le a 10 éves lányukat.


Nem érted, hogy ő miért nézegeti állandóan az exlány profilját? Azt érted, hogy te miért nézegeted állandóan, hogy ő mit csinál?


Amíg nem bízol magadban jobban, és abban, hogy elég jó vagy neki, ez nem is fog változni.

2021. szept. 15. 16:19
Most nem azért, hogy elrontsam a kedved, de az, hogy veled képzeli el a jövőjét, még nem jelenti azt, hogy hűséges lesz. Ez csak úgy eszembe jutott. Kár, hogy nem tudtok őszintén beszélni egymással.
19. andi6020 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 16:15

Minden kapcsolat alapja a kommunikáció.

El van bacva ez a világ. Az emberek képtelenek normálisan beszélgetni egymással.

Itt tárgyalod meg vad idegenekkel a bajod, de azzal, akire tartozna nem beszélsz.

18. 00dfb24292 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 16:15
Akkor talán feleslegesen aggódsz. De miért nem kérdezed már meg, hogy miért csinálja, ha ennyire zavar?
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - 00dfb24292)
2021. szept. 15. 16:12
Mert én szeretem őt nagyon és vele képzelem el az életemet. És annyiszor kérdeztem már, hogy ő el tudja-e velem képzelni az életét, de sosem mondta, hogy nem.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2021. szept. 15. 16:10
Nem kérdeztem még, mert egy ideig bíztam benne, hogy abbahagyja...
15. 00dfb24292 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 16:08
Miért vársz arra, hogy ő lépjen? Lépj te!
14. andi6020 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 16:04
Kérdezted már tőle, hogy miért nézegeti?
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2021. szept. 15. 16:02
Más, ha az ember megnézi időnként, de nem hetente, vagy van mikor egy hét sem telik el...
12. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 15:55

Érezhet valamit az exe iránt? Érezhet. Vagy nem.

Nem én vagyok neki az "IGAZI"? Lehet.


Amúgy majd mindenki nézegeti az exeit.

Ahogy feltalálták az áramot, meg az internetet, és lett IWIW, aztán a fcebookok, én is megkerestem az összes exemet. Legalábbis próbáltam. Nem mind él már. És azóta és rájuk nézek olykor. Esküszöm egyiktől sem akarok semmit. Lassan 50 leszek, 31 éves kapcsolatban.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Bichi)
2021. szept. 15. 15:54

Az sem helyes, amit én csinálok, viszont az sem amit ő.

Én pedig sosem tartottam vissza, vagy könyörögtem neki, mégis akkor miért nem lép? Vagy én vagyok ennyire maradi, hogy normális dolog az exeket nézegetni, meg titkolózni a másik előtt?

10. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 15:48

Ha csak az nyugtat meg, hogy nincs esélye, mert a lány el van jegyezve, hát de van...

Egyébként miért csinálod, ha saját bevallásod szerint sem helyes?

Egyébként meg még hűséget sem fogadott, nem hogy vakságot...

2021. szept. 15. 15:43
Ja és kifelejtettem, hogy persze törli a keresési előzmenyiet, hogy még csak véletlenül de lássam, hogy kire keres rá. Bár volt rá példa, hogy elfelejtette, szóval még csak kutakodnom se kellett.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2021. szept. 15. 15:42
De akkor miért húzza velem eddig, és miért viselkedik úgy, mint aki szeret engem és ha csak beszélünk is róla, de látja a közös jövőnket?
2021. szept. 15. 15:38
Igen, lehet, hogy nem te vagy neki az igazi. Igen, érezhet valamit az exe iránt.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Birebora)
2021. szept. 15. 15:37
Nem olvastam a hozzászólásodat és nem is tüntettem el. Esetleg le tudnád írni még egyszer, ha megkérhetlek?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. szept. 15. 15:35
Mert az teljesen normális, hogy az exét nézegeti. Amúgy sem az volt a kérdés, amire válaszoltál... És igen, tudom, hogy nem helyes amit csinálok, viszont nem erre voltam kíváncsi.
4. birebora (válaszként erre: 3. - Birebora)
2021. szept. 15. 14:55
Lehetne visszakapni a hozzászólásomat? Vagy legalábbis valami magyarázatot?:)
2021. szept. 15. 14:46
Nem értem miért tűnt el a hozzászólásom. Kérdezett, válaszoltam normálisan. Mi volt a baj vele?
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 14:46
Szerintem a te viselkedésed a nem normális. Bocs.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook