Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdemes venni a Teszveszről mobiltelefont? fórum

Érdemes venni a Teszveszről mobiltelefont? (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. MMMaya (válaszként erre: 12. - 3e0ba54fb8)
2009. nov. 4. 11:17

Van jobb oldalt egy görgető sáv és nem görgette lefele a neveket. Néha lement, néha nem, néha teljesen mást csinált. Telefonálni nem tudtunk vele, emiatt. Most a teló hiábaja, vagy csak mi voltunk bénák... Én egy órát próbálkoztam vele és akkor azt mondtam elég, mert kidobom a kutyának játszani.

De pl. ha nézel youtube-on videót akkor láthatod, hogy másnak megy. Ezért írtam, nem mindegy kitől veszed és csak magyar nyelvűt. Mert a klón iphonnak is van már klónja, ez nem magyarítható és sokkal gagyibb. (szerintem a mienk is ilyen volt, ezért lehetett a telefon könyve olyan, amilyen.)

De meg kell próbálni, ha személyesen veszed át, úgyis kipróbálod, akkor meglátod.

13. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 11. - 3e0ba54fb8)
2009. nov. 4. 11:15
Szerintem ne vegyél!Nagyon rossz!
12. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 10. - MMMaya)
2009. nov. 4. 11:00
Mit jelent, hogy a telefonkönyve kezelhetetlen? Nem túl jó hír, mert elég sok név van a telefonomban.
11. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - Zsanetta)
2009. nov. 4. 10:59
Én is most fogok venni :o))két sim kártyás Iphone klón bordóban :o)). nézegetem, elvileg van hozzá garancia. eddig még nem hallottam rosszat róla. de használtat nem vennék.
10. MMMaya (válaszként erre: 1. - Zsanetta)
2009. nov. 4. 10:50

Szia!

Ezek a klón mobilok ugye?

Mi vettünk már, szép, okos, csak éppen a telefonkönyve kezelhetetlen volt. El is adtuk.

Ha ilyet veszel, arra figyelj, hogy olyantól, akinek már több ilyen eladása volt és magyar nyelvű legyen, 3 vagy 10 lapos.

2009. nov. 4. 10:50

sziasztok!


Nekem is onnan van és tökéletes állapotban volt,minden rendben volt vele,és jóval olcsóbban sikerült megvennem mint a boltba:-))))

2009. nov. 4. 10:42
Szia! Mi már vettünk párszor mobilt ott, és adtam is el szintén ott. Soha nem volt semmi gond!!!
2009. nov. 4. 10:39
Kinéztem magamnak egyet még tavasszal, azt is árulták. Nagyon tetszett, de nem mertem megvenni! Így tényleges tapasztalatom - legalábbis telefonnal kapcsolatban - nincs, de többször is vásároltam már a Teszveszről, és eddig teljesen elégedett vagyok vele. :)
2009. nov. 4. 10:31
Én is onnan vettem magamnak telót, imádom. Szerintem érdemes, sokan onnan vesznek. Az a teló tényleg tök jól néz is ki, én is nézegettem :)))
2009. nov. 4. 10:29
Barátom is onnan akart venni,csak másképpen alakult.:) Szerintem nincs vele semmi probléma.Mondjuk barátom amúgy is telefon mániás,szal "rosszul" nem döntene.:D
4. 613846812b (válaszként erre: 3. - Zsanetta)
2009. nov. 4. 10:27
Nincsen mit, szívesen! :)
2009. nov. 4. 10:26
de jó köszönöm a válaszodat!
2009. nov. 4. 10:24
Nemrégen én is onnan vettem magamnak, és minden rendben van vele.
2009. nov. 4. 10:23

A teszveszen megtaláltam álmaim telefonját,régóta szeretnék ilyet,apple iphone és ehhez hasonló,a licitálás nem érdekel tehát licit nélkül szeretnék egyet magamnak.

kártyafüggetlen ,új és ált az árak raktárról 25000 ft.

az oldalon tele van ilyen árakkal,csak más emberek árusitják.

érdemes akár belefektetni egybe?

köszönöm a választ!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook