Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdemes kipróbálni ultrahangos vagy más egyéb helyi fogyasztó kezeléseket? Mik a tapasztalatok? fórum

Érdemes kipróbálni ultrahangos vagy más egyéb helyi fogyasztó kezeléseket? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 28. 16:59
Na most már biztos hogy nem próbálom ki.Van annak a pénznek jobb helye is.Egyébbként 7éve 23 kilót fogytam diétával+ mozgás.Azóta tartom a súlyom de vannak problémás helyek, aztán azért gondoltam erre.Köszi a válaszokat
2011. ápr. 28. 15:55

Ha tényleg működnének ezek a dolgok, akkor rakétasebességgel elterjednének a világban, és néhány éven belül olyan alapvető háztartási ezközzé válnának, mint mondjuk a hajszárító.


Hogy ez eddig nem következett be, az csak egyvalamit jelenthet: semmit nem érnek

8. 679f54a054 (válaszként erre: 7. - LadyHeather)
2011. ápr. 28. 15:50

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ


Köszi..

2011. ápr. 28. 15:48
Nekem sem jött be. 45 ezret költöttem rá, de még csak 1 centi se ment le :( nem ajánlanám
2011. ápr. 28. 15:42

De a "helyi" azt jelenti, hogy valaki lead jópár kilót megfelelő táplálkozással, meg mozgással, mégis a hasán vagy máshol marad ...

Én is kipróbálnám ...

5. missblack (válaszként erre: 4. - 53dfddad18)
2011. ápr. 28. 15:40
Az lenne a leg egyszerűbb de nem föltétlen kell sokat mozogni nekem nem lehet a szívem miatt és sikerült úgy is ez étrend javításával
4. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Manó 74)
2011. ápr. 28. 15:39

Felesleges pénzkidobás, és hatástalan minden csodaszer és csodakészülék amit a "fogyásbiznisz" kínál a számunkra. Az emberek vágyát lovagolják


Lefogyni roppant egyszerű. Keveset kell enni, és sokat mozogni. Az tuti módszer.

2011. ápr. 28. 15:33
Hát véleményem szerint ha vki foogyózni szeretne az természetes módon tegye mert hiába fogy le ultrahangos v akármien külső behatásra nem fog tartós maradni aki hajlamos az vissza is fogja hízni
2011. ápr. 28. 15:25
Inkább a mozgás...Nézd meg (C)Gombos Edinát, szerintem semmit nem használt neki...sőt.Lehet hogy az elején lement de hogy vissza is szedte kamatostul az tuti:(
2011. ápr. 28. 14:56
Érdemes kipróbálni ultrahangos v. más egyébb helyi fogyasztó kezeléseket?Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook