Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdemes-e keresnem az Anyámat? fórum

Érdemes-e keresnem az Anyámat? (beszélgetős fórum)


1 2
26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 19:07
Én meg egy kuvaiti herceg.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - 9b10f3d7ff)
2023. márc. 4. 19:02
Fia vagyok édesanyámnak,nincs testvérem.nem értem ki az a Betti?
24. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 23. - Birebora)
2023. márc. 4. 18:57
Biztos, 1000% a vállalkozás fórummal együtt, szombat esti matiné.
23. birebora (válaszként erre: 22. - 9b10f3d7ff)
2023. márc. 4. 18:45
Lehet.
22. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 18:36
Betti, még mindig?
2023. márc. 4. 17:43
Édesanyád is felnőtt ember, és az a baj, hogy a saját hülyeségétől senkit nem lehet megvédeni. Szerintem bocsánatkérést azt semmiképpen se várj. Ha meg tudsz bocsátani anyukádnak akkor keresd, ha csak csesztetnéd a rossz döntései miatt, akkor inkább ne.
20. Bichi (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 16:59

lehet, hogy igazad volt, de a szerelem ugyanolyan vak idős korban, mint tiniként. Az én elvem az, hogy elmondom egyszer a véleményem minden bántás és erőltetés nélkül, utána meg úgy gondolom, hogy mindenkinek jogában áll hülyének lenni.

Szerintem csak simán hívd fel, nagy az esély, hogy mindketten a büszkeségetek trónján ültek és neki pont annyira vacak ez a helyzet, mint neked.

Viszont csak abban az esetben közeledj, ha meg tudod állni, hogy nem beszélsz arról, amivel sikerült idáig jutnotok...

2023. márc. 4. 16:58
Nekem sem tetszett volna h rögtön ott dorombol az uj kandur. Diszkretebben is megoldhattäk volna az elsö idökben. Szerintem is elöször telefonälj, aztän szep lassan lehet közeledni.
18. vigyefene (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 16:43
Megbántást ha tudod kerüld el, talán hangsúlyozd azt hogy az előrehaladott kora miatt segíteni szeretnél.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Vigyefene)
2023. márc. 4. 16:31
Az a baj hogy még mindig szereti,nem szabad rosszat mondani a volt párjáról azonnal támadásnak veszi! Hozzá teszem nagyon messze külföldön él a volt párja,de Anyám még mindig reménykedik. Hogy miben azt nem tudom,de érzem hogy nem szabad megbántani.....
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Napsugár8)
2023. márc. 4. 16:28
Igen,ráadásul vad idegen volt :(
15. vigyefene (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 16:28
Ezt is említsd mag a Mamádnak.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - K-né Zsóka)
2023. márc. 4. 16:27
Nagyon szépen köszönöm,megpróbálom! Remélem sikerülni fog azért 73 éves már biztosan kellene neki segítség amit szeretnék megadni neki!
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Soufflet)
2023. márc. 4. 16:25
Nem kell tőlem bocsánatot kérnie,sőt én kérek azt,pedig ha tudnád miket tett vele az új lovag....... Én csak féltettem,sajnos anyagilag kifosztotta Édesanyámat és nekem lett igazam!
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2023. márc. 4. 16:23
Társkereső oldalon jött össze vele,nem kis vagyon maradt Édesapám után féltettem,hogy csak kihasználja majd,és sajnos igazam lett! Minden tartozását Édesanyám fizette ki az özvegyi nyugdíjból majd 2 éve el is tűnt a pasi már nem tartják a kapcsolatot :(
11. Soufflet (válaszként erre: 10. - K-né Zsóka)
2023. márc. 4. 16:21
A masik oldalat nem hallottuk, de a fi bevallasa szerint az o ellenszenve miatt romlott meg a kapcsolat.
2023. márc. 4. 16:13

Érdekes, hogy néhányan zsigerből a fi-t tartjátok a hunyónak. Azért az anyuka sem egy szent, mert illett volna legalább a hat hetet megvárni.

Szerintem kedves fi. hívd fel anyukádat, próbálj beszélni vele. Nem kell bocsánatot kérned, az érzéseid jogosak voltak. De tudasd vele, hogy túlléptél a történteken. Remélem sikerül megoldani!

9. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 16:00
Ha valóban olyan gyorsan "beköltözött" az új apuka, egyet-kettőt én is csuklottam volna.
8. Bluemoon55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 15:55
Mindenkepp bekulj ki! Sajnos van amiket már nem tudunk megtenni mert nem élnek azok a személyek, addig kell elrendezni a dolgokat amíg lehet!
7. Soufflet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 15:52

Szoval, ugy gondoltad, hogy felkeresed, es o kerjen bocsanatot?

Valahol megertem, hogy neked ez rosszul esett, de szerintem nem volt jogod ebbe belekonyogni.

6. vigyefene (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 15:50
Lehet h ismerik egymást régebb óta, úgy látták h eljött az alkalom közelebbi kapcsolatra.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Soufflet)
2023. márc. 4. 15:32
Azért Ő is nagyon csúnyán viselkedett és beszélt velem,tehát nem érzem "csak" magamat hibásnak. Rosszul esett hogy 2 hete temettük el Édesapámat és rá egy idegen férfi ült a foteljában. Tiszteletlenségnek tartom!
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2023. márc. 4. 15:29
Köszönöm szépen! Persze én is így gondoltam hogy előtte felhívom!
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 15:22

Hívd fel, és először kérj tőle bocsánatot, még a névnap, szülinap előtt. Majd látod mit, és hogyan válaszol. Ha kissé távolság tartó, annak ellenére is hívd másodszor, amikor a névnap, szülinap van, és rákérdezel, meglátogathatnád-e.

Talán akkorra már megenyhül, és nem zárkózik el a találkozástól.

2. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 15:19
Talan szerencsesebb lenne, ha eloszor felhivnad, ugy koszontened, es beszelgetnel vele, nem csaladostol bejelentes nelkul odaallitanatok. De amugy miért ne, ha belattad a hulyeseged.
2023. márc. 4. 15:05
Sajnos volt egy csúnya vitánk 5 éve Anyámmal, azóta nem beszél velünk. Sérelmeztem hogy Apukánk halála után azonnal kapcsolatot létesített,emiatt romlott meg a viszony. A gyerekeimmel sem tartja a kapcsolatot,szeretném ha megbékülne,hiányzik. Most lesz a névnapja meg a születésnapja,esetleg ha vinnénk neki virágot meg bon-bont és becsengetnénk? Szerintetek érdemes vagy engedjem el.... az unokákat sem keresi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook