Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Erdélyi kismamák! fórum

Erdélyi kismamák! (beszélgetős fórum)


6. Szcsgota (válaszként erre: 5. - Ccc07c0f31)
2011. nov. 20. 08:14

Jééé és tényleg kicsi a világ!!! :D

Én sem vagyok nagyon otthon benne de amiről írsz az az NST.Nekem is még csak egy volt,mi majd holnap megyünk ismét.De nagyon jó.Ha bekukkantasz a naplómba vagy bármelyik lány naplójába akkor ott láthatod az eredményeket.

De azért látom az eredeti terv nem jött össze!!És nem találtál Erdélyi kismamikat. :((

5. ccc07c0f31 (válaszként erre: 4. - Szcsgota)
2011. nov. 19. 23:00

Mi Sepsiszentgyörgyön:) kicsi a világ!

Gondolom lesz itt is NST vagy CTG( mi a különbség?)!! mindenesetre z utolsó hetekben van valami babaszívhang figyelő és ilyen méhtevékenység figyelő vizsgálat...

2011. nov. 19. 16:32

Hát akkor ti meg úsztatok a sok szurkálódást!! Nekem az első vérvételen 6 vagy 7 kémcső vért vettek le.Aztán már nem is emlékszem,hogy hányszor voltunk még utána a következő jövő hét kedden lesz. :).

Nálatok van CTG vagy NST vizsgálat???Mondjuk mi több ultrahangon is voltunk kb havi 2 de inkább 3 mert toxoplazma fertőzés veszély állt fel.De szerencsére nincs gond.De nyugi biztosan a dokid úgy látná akkor további vizsgálatokra küldene.


Erdélyben hol laktok???Én Kovásznáról vagyok!!Istenem de jó lenne most otthon lenni.

2011. nov. 19. 15:18

Szia!


Igen, tényleg megnyugtatóbb ha minél több vizsgálatot csinálnak, nehogy később derüljön ki valami és baj legyen... De sajnos még magánrendelésen sem csinálnak fele vizsgálatot sem itthon. Nekem egyszer néztek pl, baktérium tenyésztést a legelején és azóta se semmit, csak havi 1 ultrahang... meg persze az elején volt 1 vérvizsgálat és most még jövőhéten a 35. héten lesz egy...

2. Szcsgota (válaszként erre: 1. - Ccc07c0f31)
2011. nov. 18. 21:11

Szia!!!Én is erdélyi vagyok és én is kismami de sajna már nem Erdélyben élek,hanem Magyarországon.

Hát igen anyukámnak mikor mesélem,hogy milyen vizsgálatokra kell mennem vagy éppen honnan jövünk mindig meglepődik és ki is akad,hogy menni vér vétel és társai vannak itt.De úgy gondolom ez mind a baba egészségét szolgálja.

2011. nov. 3. 09:20

Sziasztok!


Vannak itt erdélyi kismamák?

Sok kismamás fórum van itt a hoxán, én is tagja vagyok egynek ahol nagyon kedvesek a lányok, de sajnos nagyon sok minden nem úgy van nálunk a terhesgondozáson, nem azonosak a vizsgálatok a Magyarországi protokollal... Jó lenne erdélyiekkel is megosztani a mindennapokat, tapasztalatot cserélni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook