Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdekes (világra) érkezések II. fórum

Érdekes (világra) érkezések II. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Érdekes (világra) érkezések II.

2011. febr. 3. 07:24

Kedves Mancika! Hát persze, hogy megegyeztünk!;) Már csak az időpontot kell kitűzni...:)) Nektek is minden jót!


Kedves Ada! Köszönöm, jól esett amit írtál!:) Remélem lesz 3. is...:) Üdv!

13. ada52
2011. febr. 2. 20:07

Gratulálok,ismét.Az előző cikkedet is olvastam,mindkettő tetszik. :)

Szívesen olvasnám a harmadikat is,majd. ;)

2011. febr. 2. 15:57

Ez a cikked is jól sikerült,tudod én Vagyok a 2 lányos anyuka,beszéltünk csereberéről a múltkori cikkednél.

Szóval maradjunk annyiban,hogy nekem a 3. babám kisfiú lessz,neked pedig kislány.Megegyeztünk?

Üdv és minden jót nektek

2011. febr. 2. 07:31
Kedves Szabici! Köszönöm szépen!:) Én is gratulálok a gyönyörű kis Emilihez és kitartást kívánok az utolsó kevesebb, mint négy héthez! Na meg persze könnyű szülést!:)
2011. febr. 1. 18:47
Gratulálok a cikkhez és a gyermekeidhez! Várom a harmadik részt ;)
2011. febr. 1. 16:47

Kedves Maya! Köszönöm a gratulációt és hogy a 2. cikkemet is elolvastad! Én is sok boldogságot kívánok Nektek!:)

Kneseva, köszönöm a segítséget, ez mindig jól jön! Megfogadom a tanácsod, remélem ez célravezető lesz!:)

2011. febr. 1. 06:54
Szeretnék segítségedre lenni, hisz hajdanán én is hasomló cipőben jártam. A ma már felnőtt gyerekeim között 1 év 2 két korkülönbség van.Nagyon nagy gond volt nekem a gyerekek etetése. A kicsi csak hat hétig szopott.A családban meglévő gyermek pyhohlógus tanácsát fogadtam meg: mindíg a nagyobb gyerekkel kell előbb foglalkozni,s aztán jön a kicsi.íszoptatás előtt egy kicsit az ölembe vettem. Az enyém nem hisztis lett, hanem elkezdte szopni az ujját, amit megőrzött 9 éves koráig. Amíg kicsit értelmesebbek nem lettek, mindig ezt a gyakorlatot folytattuk, hogy ne legyen féltékeny a nagyobb.
2011. jan. 31. 18:19
Gratulálok a gyerkőcökhöz és sok boldogságot Nektek!
2011. jan. 30. 21:47

Kedves Vavy, pritta és Kriszta! Köszönöm a gratulációkat és a jó kívánságokat, jól esett!:) Én is hasonló jókat kívánok Nektek!


Kedves Riszméte! A címválasztás oka a figyelemfelkeltés volt, mivel úgy gondoltam, egy frappáns címmel jobban "eladható" egy cikk. Nem akartam hatásvadász lenni, csak azt szerettem volna, hogy sokan elolvassák az "irományomat".:)

Egyébként meg a férjem találta ki, aki többször is mondta, hogy milyen érdekes, hogy én pikk-pakk teherbe esek, de a szüléssel mindig van valami gondom. Innen is ered az "érdekes" jelző...

Egyébként meg, ha egy több, mint 47 éve meggyilkolt amerikai elnökről szívesebben olvasol, akkor szerintem rossz helyen keresgélsz...;)

2011. jan. 30. 16:41
Gratulálok a gyerkőcökhöz és kívánom,hogy sikerüljön következőnek egy pici kislány!:-))
2011. jan. 30. 16:35
gratula és sok oldogságot nektek!
2011. jan. 30. 16:24

Mondjuk a címet egyáltalán nem értem, de sebaj, Te biztosan.


November 22-én halt meg Kennedy, ez legalább érdekesség lett volna.

2011. jan. 30. 16:16

Minden elismerésem,és ne add fel a reményt,nekem a 2 lány után sikerült a kicsi fiam és olyan boldogság minden napom,hogy soha nem gondoltam volna,hogy van ilyen...........

Az orvossal én is így jártam,hogy a kórházban fogadott és nem került borítékba és rendes volt velem és le a kalappal olyan szép emlék volt ez a szülés is

2011. jan. 30. 16:08
Alig múlt egy éves a kicsikénk, amikor a szokásos aggodalmainkkal újra belevágtunk a baba projektbe, mert "hát időben el kell kezdeni próbálkozni, mert úgysem jön össze egyszerre...". És valóban, most tovább tartott a két csíkos teszt "produkálása", hiszen februárban vágtunk bele az újabb baba projektbe és "csak" márciusban lettem terhes.:))

Ugrás a teljes írásra: Érdekes (világra) érkezések II.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook