Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Epekővel műtötteket kérdeznék fórum

Epekővel műtötteket kérdeznék (beszélgetős fórum)

2011. dec. 22. 17:53
Nagyon szepen koszonom a segitsegedet!! Kovetem a leirasodat..
2011. dec. 22. 17:42
A keresőbe ha beírod "vesekő" elég sok fórumtalálatot ad ki. Próbáld meg, olvasgass hátha megtalálod a választ a kérdéseidre.
8. Imisz (válaszként erre: 7. - Sneeblejack)
2011. dec. 22. 17:40

Szerencsére vesekőben nem vagyok tapasztalt így én nem tudok segíteni sajnos. De talán akad valaki...

ja, azt hallottam sok-sok és még annál is több folyadékot kell inni!

2011. dec. 22. 17:24
Elnezest kerek,de en nem tudok ehhez a temahoz hozzaszolni. Ma regisztraltam,es meg nem tudok uj temat nyitni !! Nekem a vesekovel van prolemam.. Ha tudnal tamogatni,nagyon megkoszonnem ! Sandor
6. Imisz (válaszként erre: 5. - Kisnyuszi24)
2011. dec. 22. 16:59

Na, akkor ha csak mozgásra vannak fájdalmai az normális, ha minden jól megy észre sem veszi és napok alatt elmúlik, egyre csökken. Az ERŐS fájdalom betudható férfiúi létének? Ne érts félre de a férfiak legtöbbje kevésbé bírja a fájdalmat.

(enyém már egy kis megfázásnál rendelné a koporsót:) ez komoly, de a hipochonderségéről már egész jól leszoktattam:) )

A tűtől mindenki idegenkedik aki sosem próbált meg beadni magának/hozzátartozójának valamit. remélem a végére belejöttök.


Diétát tényleg tartsatok ünnep ide vagy oda, ha most betartja később annál kevesebb gondja lesz!

2011. dec. 22. 16:30
Igazság szerint a páromat műtötték hétfőn, szerdán délután hazaengedték. Fájdalmai csak akkor vannak, amikor vizszintes testhelyzetből fel kell állnia, ill. lefeküdnie. Nem fájt az injekció beadása neki, csak mind a ketten idegenkedünk az injekcióktól és nincs tapasztalatunk ezzel kapcsolatban. Az injekció vérhigító/vérsűrűség gátló.
2011. dec. 22. 16:30

Édesanyámat csütörtök óta szúrom hasfalba trombózis ellen (30 adag van előírva). Annak ellenére, hogy irtózik a tűtől, jól bírja és nem fáj neki... Annyit tanácsolnék csupán, hogy amikor már bent van az összes anyag, engedje el a hasfalat és akkor semmi gond a tű kihúzásával.

Az injekciós tű veszélyes anyag, ekként kell tárolni, vagy megsemmisíteni.

3. Imisz (válaszként erre: 1. - Kisnyuszi24)
2011. dec. 22. 16:18

Szia!

Nekem nem voltak fájdalmaim a laparoszkópos műtét után csak addig míg be voltam csövezve. Vigyáztam azért a mozgással, óvatos voltam mert éreztem a műtét helyét de ez nem kimondott fájdalom volt főleg nem erős.


A hasba adott szuri az a vérhigító? Nekem olyan nem kellett, ehhez nem tudok mit mondani. De ha te úgy érzed rosszul adtad be nem lehet, hogy csak egy ideget találtál el? Más műtét miatt kaptam még a kórházban, azt vállba adták, hát mit mondjak, nem volt kellemes ott sem!


Vigyázz magadra ha most műtöttek, mielőbbi gyógyulást és a diétát tartsd be!


Üdv: Szimi

2. Pettka (válaszként erre: 1. - Kisnyuszi24)
2011. dec. 22. 16:12
Engem már 10 éve műtöttek így.Nekem szerencsére,könnyű volt a lábadozás.Hétfőn délután csinálták,és csütörtökön már tudtam félig hason aludni.Nekem nem fájt utána,csak pár napig érzékeny volt.Én azon a héten kórházban voltam,de injekciót nem kaptam.
2011. dec. 22. 16:05

Laparoszkópos epekőműtét után kb. hány napig vannak erős fájdalmak pl. lefekvésnél - felülésnél?


Illetve a hasba adott injekciót lehet-e rosszul beadni, ami utólag valami problémát okozhatna (pl. rossz helyre, v. túl mélyre)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook