Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ennyi véletlen? fórum

Ennyi véletlen? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. júl. 30. 08:34
Beteg a nő,törölni kell minden kapcsolatot vele.
5. 85fc95f0f6 (válaszként erre: 1. - Eac62ddd47)
2010. júl. 30. 08:33
Szerintem a csaj szeretné a párod újra elcsábítani. Vagyis a nő egy "ribanc", már bocs.
2010. júl. 30. 08:33
tehát a férjed határozottan nem akar tőle semmit,csak a nő nyomul?
2010. júl. 30. 08:31

Azért tiltotta le mert érdeklődött?

Ebben még semmi rossz nincs.Ha akar válaszol ha nem nem.

2010. júl. 30. 08:30
egy pióca a nő
2010. júl. 30. 08:25

Szisztok !

Csak véleményeket várnék. Előttem 20 évvel volt a férjemnek egy 8 hós kapcsolata.2 éve megkereste az egyik ismerős keresőn a férjem, de túl messzire ment , írta hogy akitől tud folyton érdeklődik a férjem után stb. Akkor a párom letiltotta. Most újra , írt , de legalább had jelölje ,mert ne veszítse a férjem el a barátait. Jó ,visszejelölte . Írta semmit sem akar ,csak néha megkérdezni mi van vele. Még ez sem bántott annyira. A férjemet idegesíti, mindíg elmondja nekem , mit írt ,sőt megmutatja. Ha a férjem klubba lép be utána ő is. Ha zenét vesz fel ő is. Ha alkalmazást ,utána ő is. Szuzukija volt ,lecserélte a kocsit ,olyanra mint a miénk. Most egy másik ismerőskeresőn is jelölte a férjem ,de ő azonnal tiltotta. Most az érdekel ,van e ennyi véletlen egybeesés ,mert megkérdezte a férjem még az első megkereséskor mit akar ,annyit írt csak tudni róla. A férjem visszaírt ,hogy inkább ne mert zavaró ,erre írt a csaj ,hogy beteges ,gyerekes ,óvodás viselkedésre vall ,mert mi nemakarunk tudni róla .Most azért kereste újra a párom ,mert decemberben meghalt egy régi közös ismerősük ,és lecseszte a férjem ,miért nem szólt. Miért mástól kellett megtudni ,és hogy tényleg igaz-e? Már bocsánat ,de ha engem 2 éve leépítettek ,akkor nem az exem keresem igaz-e ,hanem akitől hallottam.

Elnézést ,ha hosszú lett,és előre is köszönöm a véleményket.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook