Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én nem akarok semmit, csak meghalni!!! fórum

Én nem akarok semmit, csak meghalni!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. aug. 9. 21:50
Fel a fejjel és ne add fel!Hidd el mindíg van remény,és semmi nem történik ok nélkül!
2010. aug. 9. 21:50
A gyerekem...Őérte élek,de ez másfajta szeretet...
7. Jut.k.a (válaszként erre: 1. - Cb4d6e9d49)
2010. aug. 9. 21:49

"Én nem akarok semmit, csak meghalni!!!" és akkor mi lesz a gyerekeiddel?????

Egy faszi sem ér ennyit. Főleg párnapos ismeretség után.

Netes kapcsolat, ha jól veszem ki a betűidből...

6. e584b61b26 (válaszként erre: 1. - Cb4d6e9d49)
2010. aug. 9. 21:49

Szia!Sajnálatos dolog ez!

De nézd egy idő után tovább kell lépni és örülni az életnek!

Elmesélek röviden egy történetet!A barátnőm és a barátja 6 éve jártak,tavaly a srácnál leukémiát állapítottak meg 26 éves volt.Azóta elvesztettük őt!Minden álmuk összetört,és mindaddig semmi baja nem volt a fiúnak.Most indult volna számukra az élet.

Képzeld el azt a lányt!

Tudod vannak,lehetnének sokkal rosszabb helyzetek is!Elhiszem,hogy fáj szíved lelked!

De élj a mának élvezd az életet vedd észre szépet és érezd jól magad!

Minden jót kívánok.

5. agnes1219 (válaszként erre: 2. - Viva70)
2010. aug. 9. 21:47
szertném,ha,tudnád,hógy,mindenre,van,mególdás,és,nelégy,elkeseredve.kitartás.ha,góndólód.irj.agnes1219
2010. aug. 9. 21:47
Tudom,hogy azért csinálja,mert meg akar óvni magától.De én semmitől nem félek úgy,mint attól,hogy nem látom,nem hallom többé őt!
2010. aug. 9. 21:46
Ez így van,így igaz-sajnos!-ahogy leírtad.Főleg az utolsó mondataid nagyon igazak!
2. viva70 (válaszként erre: 1. - Cb4d6e9d49)
2010. aug. 9. 21:45
Ne keseredj el. Talán nincs még minden veszve.
2010. aug. 9. 21:42

Ma véget ért egy álom,az életem legszebb álma...Néhány napig,talán kicsit tovább azt képzeltem,én balga ,naív álmodozó ökör,hogy én is lehetek boldog,hogy megtaláltam az álmot,amit mindenki keres egész életében,de csak kevesen találnak rá.

Hiába szenvedem át a nyomorult kis életemet,nem hagyom el azt a pokoli tulajdonságomat,hogy higgyek az álmokban,a mesékben.A fájdalmas az,hogy ez az álom szebb volt valamennyinél.

Első találkozásunkkor az oldalon már azonos volt a véleményünk egymásról..."-Te vagy számomra a tökéletes!"-így szóltak az üzenetek.Néhány levél,aztán találkozás a gyermekeinkkel együtt.Olyan volt ,mintha mindíg is ismertük volna egymást,úgy rémlik,már akkor sem könnyen váltunk el egymástól,de lehet,hogy csak én.

Jött a második találkozás ,mindent vitt....

Négy órát úgy nevettünk át,mintha csak 4 perc lett volna.Kifogyhatatlanul a közös témából,felszabadultan,boldogan.Aztán történt valami,amit magam sem értek.Vagyis igen,de mégsem.

Tegnap eljött az ítélet napja,amit néhány másik szenvedéssel fűszerezett nap előzött meg.Éreztem,hogy utoljára látom,és nem tévedtem,sajnos.

Múltbéli sérelmeknek iszom a levét.Önzetlenebbül,jobban nem tudtam volna szeretni,soha ember iránt így nem éreztem.Szerettem volna meggyógyítani a lelkét,amikorrájöttem,hogy mennyire sebzett,de nem kér belőle.Féltem,mert tudom,hogy súlyos a helyzet,de hiába.Az emberek azt,aki valóban szereti őket eltaszítják maguktól,inkább szenvednek azért aki lábtörlőnek használja őket.Kezdem azt hinni,hogy ez az emberi párkapcsolatok alap pillére.Aki gonosz,önző,hazug és nem szeret,azt imádják,aki az életétadná,az nem ér semmit.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook