Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Én is tudok beszélni 1. kötetet hol tudom megvenni? fórum

Én is tudok beszélni 1. kötetet hol tudom megvenni? (tudásbázis kérdés)


2021. dec. 22. 09:36

A Látogatás a beszéd birodalmába könyvet használjuk helyette már. Sokkal jobb szakemberként is, szülőként is, de szerintem a gyereknek is. Mondjuk szomorú, hog y alogopédusotok nem ismerte a Beszéd birodalma könyvet. Sokkal jobban tudjátok használni otthon. Itt kapható, de a krasznárnál is van:

[link]

6. Melinda85FLP (válaszként erre: 5. - Idhikai)
2021. okt. 6. 16:27
Az oké,csak eddig mindig úgy fénymásoltak az ilyen könyvekből,és beragasztották egy füzetbe.De nem lenne gond,megvenném,csak hát nincs belőle.Ez a bosszantó,hogy olyat kér,ami nincs.Vagyis egyelőre nincs,de ugyebár neki meg most kell.
5. Idhikai (válaszként erre: 4. - Melinda85FLP)
2021. okt. 6. 16:06
Van feladatlap része, lehet, hogy azért kell mindenkinek, akivel dolgozik.
2021. okt. 6. 16:02
Hát igen,de sajnos az még messze van.Nem is értem,mért kér olyat,ami nincs.Vagy mért nincs neki olyan könyve,amiből dolgozik a gyerekekkel.A tavalyinál nem volt ilyen gond,és a nagyfiamnál se kellett soha nekünk beszerezni semmilyen könyvet logopédiára.
3. Idhikai (válaszként erre: 1. - Melinda85FLP)
2021. okt. 6. 16:00
Látom, hogy ez csupa színes kép. :/ Elektronikusan megtaláltad? Nyomtatni esetleg...
2021. okt. 6. 15:56
Én is rákerestem. Valamelyik forgalmazó annyit írt, hogy talán novemberben vagy december indul a nyomdai után nyomás.
2021. okt. 6. 11:41
Sziasztok!Nincs meg valakinek az Én is tudok beszélni című könyv első kötete?Akinek már nincs rá szüksége,és eladná,azt szívesen megvenném.Ugyanis hiánycikk,nem lehet egyelőre megrendelni sem,legalábbis én sehol nem találtam belőle.Viszont a logopédusnak meg ez a könyv kellene.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook