Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Emlékezetes filmjelenetek fórum

Emlékezetes filmjelenetek (beszélgetős fórum)


26. Auróra2010 (válaszként erre: 24. - Auróra2010)
2020. dec. 1. 13:19
Semmi, csak szép volt. Nem látom a cimben hogy kitétel lenne a jelenet szexuális jellege.
25. a97b9a4e4e (válaszként erre: 24. - Auróra2010)
2020. dec. 1. 13:06
Abban meg mi a szexualis? 😆
2020. dec. 1. 12:34
CSárdáskirálynőből Némeh Sándor és Dagmar Koller duettje a Te rongyos élet
2020. dec. 1. 08:39
Nekem nagyon tetszett Al Pacino tangója (és az a zene)Egy asszony illata c film.
22. a97b9a4e4e (válaszként erre: 21. - A97b9a4e4e)
2020. nov. 30. 23:01
Melle, bocsanat.
21. a97b9a4e4e (válaszként erre: 20. - A97b9a4e4e)
2020. nov. 30. 23:00
Kamaszkorom legszebb melke. Mondom ezt igy nő létemre. 😆😅🤣🤩
2020. nov. 30. 22:58

Pamela Andersonnak van egy filmje amiben a zsaru elkapja hatulrol. Kb. 15 eves lehettem amikor eloszor lattam ezt a jelenenetet, a film maga nem nagy durranás, de ez a kis szexualis aktus sokat dob rajta. Valahogy en is igy kepzeltem el akkor a szexet.

(Egyebkent is tokjo teste volt ennek a Pamela Andersonnak. Nagyon szexi no volt.)

Nem tudom mar mi volt a film címe, Jo zsaru rossz zsaru, talán. Vagy vmi hasonlo.

2020. nov. 30. 22:39

"Meg fogtok dögleni rohadékok! Meg fogtok dögleni!"

("De csak utánad!")


[link]


😗🥶

18. cimpi (válaszként erre: 17. - Bless the child)
2020. nov. 6. 19:55
érdekes film , nekem kissé nyomasztó volt. főleg hogy mindenkit kinyírt maga körül,perzse beteg volt...) de tény J.P. színészi alakítása csúcs volt.
2020. nov. 6. 11:39

[link]



Ez is nagy kedvenc

2020. nov. 6. 11:22

[link]


Ez nagyon király, nekem teljes libabőr

15. cimpi
2020. nov. 5. 19:59
Az Életrevalók c.francia filmet is nagyon kedvelem, ebben sok vidám jelenet van.. pld. Amikor a tolókocsiba kényszerült Philippe szülinapi partit ad a rokonoknak,barátoknak.. koncertet hallgatnak, a végén aztán a néger srác,ápolója /Driss?/ egy Eart,Wind and Fire számot hangosit fel, őrületes táncba kezd, a vendégek is táncra perdülnek, Philippe nagyon boldog,.nevet rajtuk...emlékezetes marad a party..
14. cimpi (válaszként erre: 7. - Lávli*)
2020. nov. 5. 19:33
Nagy kedvencem ez a film is, sokszor megnéztem a remek színészi alakítások miatt is..
13. cimpi (válaszként erre: 11. - 083bf9bf2f)
2020. nov. 5. 19:30
imádtam a filmet én is. Szép,emlékezetes jelenet az is,amikor Noah és Elli csónakáznak egy gyönyörű, fehér ludakkal teli tavon,közben hirtelen vihar támad,zuhog az eső--épp kiérnek a partra, csuromvizesen rohannak be a házba.közben vádaskodnak ,kiabálnak egymással-- a házban aztán elragadja őket a szenvedély,tépik le egymásról a ruhát--és egymáséi lesznek :)
12. Guruljka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 5. 16:19

Láttam Távol Afrikától-t,de erre a jelenetre nem is emlékszem.

Én tényleg fordítva vagyok bekötve.

Abból a filmből bennem az ragadt meg, hogy minek kellett neki otthagynia Afrikát. Nuygtalanít és nyomaszt.

De legalább nem keverem az erotikát a pirotechnikával! :D

2020. nov. 5. 14:45

A Szerelmünk Lapjaiban mikor az idős Noah és Elli újra egymás karjaiban vannak és együtt halnak meg!

Valahogy így szeretnêk én is beteljesülni a szerelmemben....

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2020. nov. 5. 09:41

Én szerettem az autóban szeretkezős jelenetet is a Titanicban,bár az már explicit erotika:-)

Amikor én magam is csináltam autóban,rácsodálkoztam,hogy tényleg úgy bepárásodnak az ablakok,mint a filmben.

2020. nov. 5. 07:16

Titanic, Leonardo DiCaprio

Amikor Jack elsüllyed.

2020. nov. 5. 07:11

Számkivetett, Tom Hanks.

A hajótörött, akinek sok sok nap szenvedés után egyetlen "társa" a labda lesz, a Wilson ... Akinek haja nő tengeri fűből, és akihez szólni lehet ... És egyszer csak Wilsont elsodorja a tenger, eltűnik, elsüllyed, és marad a teljes magány és reménytelenség ... És a fájdalmas kiáltás: "Wilsooooooon!!!"

2020. nov. 5. 07:01
És szintén A szív hídjai: Meryl Streep ahogy fürdik a dézsában, készül a vacsorára a férfival, akit nem is ismer, de felbolygatta az egész addigi életét, és csak a feje és karjai látszanak, de abban a készülődésben benne van a világ minden asszonyának a várakozó izgalma. Csodálatos jelenet és alakítás.
2020. nov. 5. 06:57
A szív hídjaiban amikor Clint Eastwood hosszan áll a szakadó esőben, nézi, hogy Meryl Streep a férjével a kocsiban elhajt, hátrahagyva a boldogságot és a szerelmet, és könnyei egybefolynak az esőcseppekkel. 💔
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. nov. 5. 06:01

Pasis dolog?Nem hiszem.

Nem azt mondtam, hogy felizgulok és dughatnékom lesz a jelenettől.Csak annyit, hogy megfog, hat rám.

Távol Afrikától , amikor Robert Redford megmossa Meryl Streep haját?

Pont az a megkapó ezekben a jelenetekben, hogy nincs benne explicit szexualitás, mégis van bennük erő.

De ha sem a filmek, sem az érzés nem ismerősek, akkor valószínűleg más az ízlésünk, más kulturális közegben nőttünk fel, és másképp működik az agyunk is.

2020. nov. 5. 05:30

Thurman és Travolta tánca a Ponyvaregényben. Madsen tanca a Kutyaszorítóban

😂😂😂😂😂

2020. nov. 5. 01:10

Sok van, de mondjuk egy:


Torrente 2-ben, amikor a végén vízibicikliznek ki a partra, a háttérben pedig felrobban a hajó az apjával!


Cuco: "Ah! Micsoda tűzijáték!"

Torrente: "Ez durva volt! Ilyen elveszíteni egy szülőt!"


🤣

2020. nov. 5. 00:03

Az erotikus filmjelenetek általában nincsenek rám nagy hatással. És egyik filmedet sem láttam.

Ez nem olyan pasis dolog inkább?

2020. nov. 4. 23:21

Van-e olyan filmjelenet, ami nagy hatással volt rád, és erotikusnak találod?(Nem kifejezetten szexualitást ábrázoló, hanem finoman erotikus jelenetekre gondolok.)

Számomra ilyen:A keserű mézben a két nő szilveszteri tánca;az Alkonyattól pirkadatigban Salma Hayek kígyós tánca, és Bertolucci Álmodozók című filmjében, amikor Eva Green milói Vénuszként lép elő.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook