Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Emberség...hova lett?! fórum

Emberség...hova lett?! (beszélgetős fórum)

1 2 3
2009. márc. 20. 20:48

Néztem a hiradót és olyat láttam benne,hogy az álam leeset és azóta is keresgélem...A sztory a következő:

Egy nő bemegy egy rövid árú üzletbe Pécset,egy gyerek kabátot szorongatva a kezében...Kéri az ott lévő 50 év körüli férfi eladót,aki nem mellesleg a tulaj,hogy javitsa meg a kislányának a kabátjában a cipzárt...Az eladó közli vele,hogy nem szoktak ilyet vállalni,mert túl macerás...(tudom miről beszél,ez az én szakmám is)....közli vele,hogy vigye a varrónőhöz,majd ő megcsinálja...erre a nő közli,hogy ő küldte ide,és már már könyörögve modja,hogy a gyerek fázik és csak egy kabátja van...A férfi megszánja,mégis csak egy gyereknek tesz jót...gondolja Ő...Megcsinálja a kabátot,a nő kérdi mivel tartozik???-Egy sör árával,ha magának ennyit megér,150ftal...mondja a férfi mosolyogva...

Két óra múlva a nő visszatér és közli vele,hogy APEH ellenőr és ez egy próba vásárlás volt,és mivel a 150ftos szivességről nem adott nyugtát,1 millió ft a birság,amit a felesége kapott,mivel az övé az üzlet,és a férjet pedig 50ezer ftra,mivel elvállalta...


nagyon ledöbbentett ez az eset,hova tünt az emberség????a mai világban ilyen megtörténhet...ez kb olyan,mintha én valakit kihúzok a vizből és ő cserébe lenyom a viz alá...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook