Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Emberi, profi és lelkiismeretes fogorvost keresek, tud valaki segíteni? fórum

Emberi, profi és lelkiismeretes fogorvost keresek, tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


26. Gordonka (válaszként erre: 25. - 31bc25d879)
2016. dec. 3. 19:01
Köszi, SZTK-ban dolgozik, vagy magán?
2016. dec. 2. 07:34

Dr Pásztor Emőke.


6-7 éve járok hozzá évente és rendszerességgel. Igazi vérprofi. Hallatlan nagy rutinnal tudással rendelkezik, kisujjában az egész szakma. E mellett emberi, türelmes, ha kérdezel magyaráz. Nagyon szépen, gyorsan, határozottan és minőségben dolgozik. Mire feleszmélsz és elhelyezkedsz a székben már kész is vagy. A rendelő korszerűen felszerelt, tiszta. Az asszisztensnője is aranyos.


X. ker SZTK. A fogászat egy teljes emeleten. Ellátva RTG-el és szájsebészettel. Minden egy helyen. Több fogorvos is rendel egyszerre, de külön rendelője van mindegyiknek.

Minden nap van egy aznapi ügyeletes aki a frissen, acutan érkezőket fogadja. Így kerültem hozzá. Ismeretlenül is mosolyogva, készséggel fogadott, csak letört a fogam. Gyönyörűen megcsinálta, fogköveket leszedte, átnézte a fogaim. Remélem még sokáig dolgozni fog.


Jó szívvel ajánlom mindenkinek. Én mióta hozzá járok már nem félek (annyira) a fogászattól:)

24. 388b941089 (válaszként erre: 22. - A9e26193e7)
2016. dec. 1. 18:06
Én is őt ajánlom. ;) Idén még mindenképpen mennem kell hozzá.
2016. dec. 1. 15:11
XIV. Szuglo utcában a Dentabo. Majzik Gabriella.
2013. jan. 6. 08:06
Szabó Zsolti 06 30 9673409
2013. jan. 5. 18:43
Köszönöm mindenkinek, ez most a bőség zavara :)
20. emagdi
2013. jan. 5. 18:29

zuglói fogászati központ az örsön.

minden doki kedves, türelmes, segítőkész, meg minden amit szeretnél.

nem annyira olcsók, de ugyanolyan áron dolgoznak, mint itt a városban a többi magánfogászat.

(gugli kiadja a honlapjukat ha rákeresel, ott minden infó fent van dokikról, kezelésekről, árakról)

19. Babeck (válaszként erre: 2. - Gordonka)
2013. jan. 5. 18:23
dr. Gaál Zoltán a Haifa Dentnél. Blaha mellett vannak, nem messze. Én teljesen elégedett vagyok vele!
18. elbb (válaszként erre: 17. - Kacsa118)
2013. jan. 5. 18:01
Jaaa, értem :)
17. kacsa118 (válaszként erre: 15. - Elbb)
2013. jan. 5. 17:55
Ezért írtam, hogy meg kell próbálni. Én sem oda tartozom, mégis hozzá járok! És mivel sztk-s így tényleg ingyenes. A fogpótlás költségeiről nem tudok nyilatkozni, az még nem volt.
2013. jan. 5. 17:53

XIII.ker. hegedus Gyula u.- ban Kizman Robert.


Nagyon jo doki:)

15. elbb (válaszként erre: 13. - Kacsa118)
2013. jan. 5. 17:49
A teljesen ingyen kicsit hihetetlen. Esetleg ha SZTK-s, akkor igen(bár a fogpótlásnak akkor is van technikai költsége)de oda meg más kerületből nem nagyon mehet beteg.
2013. jan. 5. 17:48

Az én dokim Pesttől olyan fél órára van. Nagyon rendesen dolgozik, egyszer sem fájt, pedig négy fogamat húzta és tömött is - injekció nélkül is.

Végig odafigyel rám, egy apró mozdulatból is tudja, ha kellemetlen.

Mindent szépen elmagyaráz és tényleg odafigyel arra, hogy amit csinál, az tökéletes legyen.

Igaz, meg kell fizetni, de legalább akármiért megyek hozzá, nem úgy megyek, hogy majd meghalok annyira félek, hogy fájni fog.

2013. jan. 5. 17:24

Én tudok egy nagyon jót. Sztk-s, amitől elsőre én is sikítófrászt kaptam.

Az 14. kerületi sztk-ban, az örsnél van, dr. Jekelfalusy Kinga. Én sem oda tartozom, úgyhogy próbálj meg bejelentkezni hozzá, ha gondolod. Teljesen ingyen van, és ő az első olyan fogorvos, akihez egyáltalán hajlandó vagyok beülni! :) Aki nálam jobban fél tőlük, az hazudik, de ő más! :)

12. b3f0e8a37e (válaszként erre: 9. - Elbb)
2013. jan. 5. 17:08
sajna nincs honlapja... rossz az, mikor meg kell válni egy fogdokitól, egy fogorvos azért bizalmi dolog. Az én fogdokim a 10 év alatt már harmadjára költözött, tőlem egyre messzebb, de megyek utána akárhova:) Fontos neki, hogy ne okozzon fájdalmat, és ez nálam a legelső szempont:) És koronákat is nagyon szépeket csináltat, szóval esztétikailag is megéri utána mennem...
11. b3f0e8a37e (válaszként erre: 8. - Gordonka)
2013. jan. 5. 17:05
Persze, küldöm. Középár: tömés 6000, gyökérkezelés 7000/gyökér, korona 25.000 - ha jól emlékszem.
10. kisj
2013. jan. 5. 16:45

Dr Stelly Katalin

Nem a legolcsóbb, de maximálisan lelkiismeretes és profi.

9. elbb (válaszként erre: 5. - B3f0e8a37e)
2013. jan. 5. 16:33

Van honlapja esetleg?


Én tudok nagyon jót, évekig hozzá jártam, de sajnos meg kellett válnom tőle, mert számomra átlépte a megfizethető határt. Meg is mondtam neki őszintén, hogy csak ezért válok meg tőle.

8. Gordonka (válaszként erre: 5. - B3f0e8a37e)
2013. jan. 5. 16:32
Szia, jól hangzik nagyon. Megadnád priviben a nevét, elérhetőségét? Középár az mit jelent? Köszönöm :)
2013. jan. 5. 16:30
ja, és addig küzd egy fogért, amíg csak lehet, ez néha idegesítő, de végül kiderül, hogy igaza volt:)
2013. jan. 5. 16:29
sajnos Pestibe nem tudok segíteni... :(
5. b3f0e8a37e (válaszként erre: 2. - Gordonka)
2013. jan. 5. 16:29
szia, az én fogdokim a ferenc körúti metrónál van, középárak, jó fej, bár az "elmondja, mit miért tesz" nem mindig áll, csak ha kérdezed, mindig tele van a váró. De nem kapkod el egy munkát se, lelkiismeretes, és nekem 10 év óta még egyetlenegyszer se okozott fájdalmat, pedig szörnyű tapasztalataim voltak, és szinte az egész fogsorom kicserélte már azóta. Gyökérkezelésben felülmúlhatatlan:)
2013. jan. 5. 16:28
Köszi, továbbra is pesti érdekelne, mert nem tudom megoldani a nagyobb utakat.
2013. jan. 5. 16:15

Nekem nem kell, hogy bármit is elmondjon...

Csak csinálja meg jól...

Eddig nincs is panaszom rá.

Pesttôl kissé messze van.

2013. jan. 5. 16:13

Tudom, rengeteg topic van a témában, de nem találtam meg az "igazi"-t.

Az a bajom, hogy türelmetlen és lelkiismeretlen orvosokkal találkoztam mostanában, régen volt egy jó fogdokim, de azóta sem... Pesten ajánljatok kérlek egy könnyen megközelíthető helyen lévő dokit, akinek nem szálltak el az árai, nem félmegoldásokban gondolkozik és elmondja mit miért tesz, segít és nem játsza a "doktorurat" Friss tapasztalatok érdekelnének. Köszönöm.

2013. jan. 5. 16:11
Emberi, profi és lelkiismeretes fogorvost keresek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook