Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogorvost keresek Csepelen! Tud valaki segíteni? fórum

Fogorvost keresek Csepelen! Tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


2016. okt. 12. 12:01

Olyan fogorvos keresek Csepelen, akinek nagyon jó a fogtechnikusa. Felső műfogsort kéne csináltatni.

Segítségeteket köszönöm!

5. TSydy (válaszként erre: 4. - CsillagTM)
2010. szept. 5. 22:32

Szia! Szerintem inkább a maszek! Nekem az sztk-ban tették tönkre....no komment.

Egyébként én akihez járok a sétáló és az sztk között a 10 emeletesek között rendel, Dr. Makrai Erika.

Viszonylag olcsó és nagyon jól dolgozik. Mondom én aki annyira parázik, hogy inkább egy síma szülés mint egy fogorvos. Két fogamat húzott egyszerre úgy, hogy észre sem vettem. Elöl végig koronát csinált és nagyon szép lett! Ráadásul többfelé kérdezősködtem és tényleg "olcsó" volt. Ha valami érdekel, priviben megírom nagyon szívesen.

2010. szept. 1. 15:10
más nem magán tipp?
2010. febr. 9. 14:46

Szia!

Én dr. Horváth Kornélt tudom neked ajánlani. Évek óta hozzá járunk, teljesen meg vagyunk vele elégedve, és akinek eddig ajánlottunk, mindenkinek pozitív tapasztalatai vannak róla. Igaz, hogy nem SZTK alapon dolgozik, hanem privát rendelője van a Csepel Plaza mellett. Ha érdekel az elérhetősége, priviben leírom neked.

2010. febr. 9. 14:23
Szia! Szerintem szinte azonos árban dolgoznak. Én, Elszászer Annát tudnám neked javasolni, fiatal, de nagyon tehetséges, az SzTK-ban dolgozik.
2009. febr. 13. 15:13
Csepelen keresek jó fogorvost és főleg olyat, aki nem méregdrágán dolgozik. A koronáimat kellene kicseréltetnem. Köszönöm előre is a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook