Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Emag termékvisszaküldés, mi a teendő? fórum

Emag termékvisszaküldés, mi a teendő? (tudásbázis kérdés)


10. globus
2021. nov. 21. 19:33
Emagon minden termékről ennyire hiányosak az információk? Sokadikat nézem, szinte semmi... más oldalakról gyűjtitek össze?
9. liliomszál33 (válaszként erre: 8. - Liliomszál33)
2020. júl. 9. 19:00
Igazából az ok amiért vissza küldöm, hogy a 12km helyett amit írt csak kB 3km bír.
8. liliomszál33 (válaszként erre: 7. - Bichi)
2020. júl. 9. 18:59
Hát igen ezaz. Alig lehet észrevenni, ezért nekem sem tűnt fel eddig. Csak akkor látszik, ha alaposan megnéttük, és az alján van, őszintén szólva nem nagyon nézegettük.
7. Bichi (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2020. júl. 9. 18:52
szerintem a nagy kérdés az, hogy X nap után hogy bizonyítod be, hogy nem te ragasztottad a műanyagot...
6. Amaunet (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2020. júl. 9. 12:30

Ez saját tapasztalat?


Nekem egy telefont cseréltek. Kitöltöttem az űrlapot, futár jött érte és futár hozta az újat.

Ez egy éve volt és ezt az utat írja le aktuálisan is az ügyfélszolgálati oldalán.


Az emag egy piactér, ahol magyarországi cégek is kínálnak termékeket. Nehéz elhinni, hogy egy pl. győri kereskedőtől vásárolt terméket Romániába kéne kipostázni.

2020. júl. 9. 11:48
Tavaly rendeltem telefont, alapból car volt, jeleztem, visszaküldtem, a vételárat utalvány formájában kaptam meg, amit levásárolhattam.
2020. júl. 8. 15:45
Jó pár éve telefont rendeltem tőlük, 2 hónap után baja lett. Felvettem velük a kapcsolatot. Futár jött érte, szervizelte és visszahozta. Semmibe nem került. Akkor így volt
3. Pasionella (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2020. júl. 8. 15:17
Visszakuldheted csak tobb mint valoszinu hogy sokba fog fajni mivel Romaniaba kell elkuldeni.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2020. júl. 8. 09:21

Ilyen esetben kapásból az értékesítő ügyfélszolgálatát keresném meg.

[link]

2020. júl. 8. 08:41
Rendeltem a fiamnak egy hoverboardot, az emagról. Pár nap múlva vettem észre hogy egyhelyen az alján ragasztva van a műanyag, kipróbálta, de nem hogy 10 km nem tud vele menni de 5km is alig-alig. Mi ilyenkor a teendő, benne vagyunk a 30 napos visszaküési időben, de mi van ha a ragasztás miatt nem veszik vissza. Egyáltalán hogy lehet hogy javítva volt, amikor elvileg mi bontottuk ki a gyárból pedig nem hiszem hogy így került ki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook