Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elvetéltem? fórum

Elvetéltem? (beszélgetős fórum)


12. katic
2008. máj. 5. 20:20

Nekem szülés után több, mint egy évig nem jött meg rendszeresen. Azelőtt sem volt pontos (28 napos ciklus).

A lányom 15hónapos koráig összesen négyszer jött meg, pedig csupán 3 hós koráig szoptattam. Januárban (15hónapos volt a láynom), kiderült, terhes vagyok, 6 hetes. :)))

Menj el minél hamarabb orvoshoz!

11. ec63a7fc29 (válaszként erre: 4. - Asyl)
2008. febr. 19. 12:17

Nincs kaparás...


csak megnyugtatnak, hogy ez bizony egy tökéletes vetélés volt.

10. LoLiNa
2008. febr. 19. 07:26
szülés után másfél havonta jött meg, már én is tiszta ideg voltam.. :) be kell állnia. lassan 9 hónapoos a bébi, és most jön 22 naponta, ahogy régen is.
2008. febr. 19. 06:40
Simán előfordulhat ilyen, ne aggódj. Amíg szoptatsz, minden belefér. Lehet abbamarad a mentsruáció, aztán újra jelentkezik. Nem tudom miért mondta a dokid a 40 napot, még ilyet nem is hallottam.
2008. febr. 19. 00:53

Hát szerintem is simán belefér, pláne, ha folyton ezen agyalsz. :) De egyébként is, a szopi miatt nem állt még helyre a hormonháztartásod, semmi gond nincs akkor sem, ha egy hónap (vagy akár több is) most kimarad. Igény szerint szoptatsz? Mert akkor pláne.

Persze az is lehet, hogy tényleg jön a kistesó, bár ha semmi tünetet nem érzékelsz, akkor nem valószínű.

Korai terhességnél lehet olyan vetélés, hogy szinte észre sem veszi az ember, de akkor is egy erősebb menstruáció-szerűség minimum kíséri.

Ha aggódsz, menj el dokihoz, de ez belefér a normálisba szerintem. :)

7. asyl
2008. febr. 19. 00:41

Nem értek ehhez, de már a barátnőim is mind azt mondják, hogy azért nem jön meg, mert ezen stresszelek folyamatosan. Mindig ezen jár az agyam, hogy akkor most terhes vagyok. Létezik, hogy ennyit késsen emiatt?

Én már teljesen beleéltem magam, hogy jön a kistesó, de persze nem lenne gond, ha kicsit később jönne. Tehát arra gondolok, hogy nem lenne problémám egyik verzióval sem.


Amúgy nem fáj semmim, nincs görcsöm, nem vagyok feszült, és nincs is rossz közérzetem. Nem vagyok ingerlékenyebb sem, és nem is vérzek. Nem érzek testi változást sem, tehát pl a cicim sem érzékenyebb, de talán ez azért van mert még szopiztatok. Így most nehéz eldönteni.

6. virgilius (válaszként erre: 5. - Asyl)
2008. febr. 19. 00:09
Szokásosnál erősebb vérzés, egy darabban alvadt vércsomónak tűnő valami jön ki belőled, görcsölsz hozzá... Ilyesmire gondolok.
5. asyl
2008. febr. 18. 23:59

Honnan látom, ha vetélek?

Amúgy mielőtt meg kellett volna jönnie, előtte rendre voltak olyan érzéseim mint a mensi előtt, aztán ez úgy elmaradt...

4. asyl (válaszként erre: 2. - Ec63a7fc29)
2008. febr. 18. 23:58
Hogy érted azt, hogy semmit nem tesznek?
2008. febr. 18. 22:42
Szerintem 6 hós gyerek mellett még nem áll vissza szabályosan a menses. Nekem akkor még egyáltalán meg sem jött egyik szülésem után sem. Simán lehet, hogy akár ki is marad 1-2 hónap. Ha elvetéltél volna, azt azért éreznéd, vagy látnád.
2. ec63a7fc29 (válaszként erre: 1. - Asyl)
2008. febr. 18. 22:40

Menj el dokihoz.

Ha tökéletes vetélés, akkor nem fognak semmit tenni.

1. asyl
2008. febr. 18. 22:38
Most 6 hónapos a kislányom, akit szoptatok. Decemberben, majd januárban is megjött, viszont februárban (eddig) még nem jött meg. Azt tudom, hogy nem 28 naposak a ciklusaim, viszont ma már 41 napja, hogy nem jött meg. Az orvosom azt mondta, max 40 nap telik el. Ma vettem tesztet, negatív lett:( Most vagy valami bajom van, vagy ennyit késik? Ha elvetélek (ne adj isten!!!) akkor a teszt sem mutat babát? Úgy gondoltam várok pár napot és újra tesztelek, ha az is negatív megyek dokihoz. Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook