Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Eltűnt cicik fóruma... fórum

Eltűnt cicik fóruma... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
28. ancsy
2004. máj. 18. 16:20

Sziasztok! Az NLC-n nyitottam egy topicot ezzel kapcsolatban, merthogy nekem sem olyan feszesek a cicijeim, mint a fogyókúra előtt. A hozzászólók adtak néhány egész jó ötletet. Valaki azt írta, hogy esténként jégkockával körkörös mozdulatokkal hűtsem, amíg érzéketlen nem lesz, mert ez összébhúzza a bőrt. Állítólag 10 nap után látható az eredmény.

Volt, aki a mellúszást javasolta. Egy erobik oktató pedig azt mondta, max. egy kilós súlyokat emelgessek, mert a nagyobb még inkább fogyaszt. Mondjuk ezt én pont fordítva tudtam.

Ha van még valakinek ötlete, írjon, mert úgy érzem, még túl fiatal vagyok, hogy kés alá feküdjek.

27. flo
2004. máj. 6. 17:37

A mellemről: )))


nem tűnt el csajok,mert a fehérneműs eladók megdöbbenő tekintete ellenére a tőgyem tartó mérete 90-es és ez kicsi is,mert csak pakolgatom vissza a cuccot,a metron a busszon az utcán és megőrülök,hogy ezzel kell foglalkoznom,ami feltünt az az hogy amikor volt sok feleslegem akkor keményebb volt és tartása is volt a mellemnek,most visszont ereszkedett egy kicsit és még nem szültem mi lesz velem???

2004. máj. 6. 11:51
Egyébként én is csak olyan 164-165 cm vagyok, és én is arra szavazok, hogy jóból kicsit adnak.Ha így nézzük akkor a cickó sem minden.Mióta is jött be ez az egész? A Filmmúzeumon adják ismét az 1.szépségkirálynő választásról a filmet, ott teljesen átlahos mellű lányok vannak.
2004. máj. 6. 11:48
Csá Csajok!Molntak én is imádlak! Mi a véleményetek arról, hogy vannak azok a cicifeszesítő kezelések?Reklámozzák a nőcis magazinokban, hogy szülés után ....stb.lehet ilyen mellemelő-feszesítő kúrát túlélni.Na, most ebben az a ciki, hogy én eléggé szégyenlős vagyok, és mindjuk ki fogja bekenni az aranyalmáimat? Meg, hogy van ez?
24. zazuka (válaszként erre: 17. - Molntak)
2004. máj. 6. 09:57
Hát igen, kicsit kuszán fogalmazok. Átnéztek rajtam a fiatalabb férfiak, mert túl átlagos vagyok és érdekesebb volt a képernyőkímélőt nézni mögöttem, mint engem. Ez a helyezet. De ez már a múlté:)
23. Pepe (válaszként erre: 21. - Molntak)
2004. máj. 6. 09:49
Nyugi, semmi bajom a magassággal, csak azt próbáltam érzékeltetni, hogy nagyon túlértékelt a csajszi!
2004. máj. 6. 09:40

No, az én cickóm jól leapadt, 102-es mellbőségről 92-re. (Igaz, amikor szoptattam a csemetét, volt 108 cm is...) Tök löttyedt, hiába tornáztatom, hiába kenegetem... A melltartó fogja fel, hogy álljon valahogy. Na, jó a hasamon azért még nem lóg, meg még mindig nagy, de lehetne szebb formája.

Egyedül azt élvezem, hogy lapos a pocim, nem olyan nagy a hátsóm, és a combimból is lement pár centi. Hááát, pozitívan kell(ene) gondolkodni!

21. molntak (válaszként erre: 20. - Pepe)
2004. máj. 6. 09:32

Héééé!

Mi a baj a 160 cm magas nőkkel?????

(Én is kicsi vagyok!!!És amúgy is! Jó anyagból keveset adnak)

20. Pepe (válaszként erre: 13. - Blongyinka)
2004. máj. 6. 09:30

Ne irigyeld a csajt!

Én találkoztam vele az egyik plazaban, simán elmennél mellette az utcán, ráadásul 1,60 magas és egy picit már neki is lógnak! :)

19. Lindi (válaszként erre: 14. - Molntak)
2004. máj. 6. 08:55
Úgylátszik ez is alkatfüggő... :( legalább lett volna miből fogynia szegénykéimnek... :(( na azért örülök, hogy vannak köztünk szerencsések. :)
2004. máj. 6. 08:50
Vagy inkább arra néznek, hogy ne bámuljanak olyan feltünően??
17. molntak (válaszként erre: 16. - Zazuka)
2004. máj. 6. 08:50
Mi van a mögötted lévő számítógépen??? Vagy inkább ki ül ott?
16. zazuka (válaszként erre: 14. - Molntak)
2004. máj. 6. 08:48
Nekem is ez a tapasztalatom (mármint a lapos has, kontra optikailag nagyobb cici). Ezt főleg a hülye (tisztelet a kivételnek) férfiakon látom. Gyakorlatilag a cicijeimmel beszélgetnek, 1 hete meg a mögöttem lévő számítógéppel.
15. molntak (válaszként erre: 13. - Blongyinka)
2004. máj. 6. 08:36

Te meg ne akarj q* lenni. Jó vagy így!!!

(legalábbis én így szeretlek):)))

A szép cici nem minden.

2004. máj. 6. 08:34
Hát én nem tudom de nekem a cicim az egyedüli ami nem fogy. Sőt ugye mivel már majdnem lapos pocak tulajdonos vagyok nagyobbnak tűnik mint eddig. :))))
2004. máj. 5. 19:22
Sziasztok ! Hát iegn ez nálunk kényes téma.Én még nem tudom, hogy mennyit fogyott a cickóm, mert az elején nem mértem le, de van olyan melltartóm ami leesik rólam.Na, most a helyzet az, hogy nekem inkább a hátamból ment ée centi.Ettől függetlenül, és attól, hogy már van 1 anyatejes kisfiam, rémálmom a deformálódás. Ha eljutok usziba, ezerrel megy a mellúszás. Tudom, hogy így sem leszek 1 Michelle Wilde (sajnos), de hát igyekszem.
2004. máj. 5. 19:00

Hát én is feliratkozhatok a listára :))))

23 nap alatt 5,5 kg fogyással 5 cm-et fogyott a cicim :(

99-ről visszament 94-re :((

Mindenestre fekve nyomok, meg csinálok mell formázó gyakorlatokat.

Engem már az sem érdekel, ha kisebb lesz, csak ne veszítsen az alakjából !!!!

11. Lindi
2004. máj. 5. 18:57
a hozzászólások számát tekintve ez a téma nem sokunkat érint... én kb két hónapja csinálom kisebb nagyobb bűnözésekkel, nagyon szépen fogytam is, és ugye a cickók sínylették ezt meg a legjobban. Nem nagyon figyeltem erre, örültem a ledobott kilóknak, viszont tegnapelőtt a kedvesem szóvá tette. :( pedig mindent megtettem, direkt nem erőltetem a futást, pedig néha jól esne. Nem várom senkitől, hogy világmegváltó ötleteket írjon, viszont ha valaki hasonló cipőben jár az írjon, "sajnáljuk egymást" :)))
2004. ápr. 14. 12:55
Ma uj gyakorlatot csinaltam. A padot a labam köze kaptam az edzöteremben, tehat a pad egyik oldalan volt a jobb labam, a masik oldalan a bal labam, es a padon ültem. 5 kg-os sulyzot 2 kezzel erösen megfogtam, es felemeltem a fejem föle, hugy hogy meg nyomtam is a plafön föle. Utana leengedtem a fejem hata mögött, addig hogy ne fajjon. Ebböl csinaltam 3 X 12 -öt. A hatad legyen egyenes, nehogy megserüljel, es a sorozatok között tartsal nehany perc pihenöt.
2004. ápr. 13. 11:31

Még annyit:

a legfontosabb, hogy mikor súlyzóval csinálod, akkor lassan csináld. És normálisan lélegezz, nem szabad kapkodni, és csak arra szabad koncentrálni!


azt hiszem talán ez a legfontosabb.

8. 7e433abb8e (válaszként erre: 7. - 7e433abb8e)
2004. ápr. 13. 11:28
3-4 x8 gyakorlat (régi) az 6 kg-os súlyzóval.
2004. ápr. 13. 11:26

Edit!

Kezdj el kis súllyal mellet tornáztatni, mondjuk 2-3 kg-os súllyal, és sokat csinálj,

tessék:

fekvenyomás: 4x20 (ha van pad, még jobb; 30fokos padon)

pullover: (amit eggyel lejjebb írt MrsMihály) 4x20


garantált , hogy megy le a ciciből


egyébként még hozzátenném, hogy én anno úgy csináltam, hogy megmaradjon, ha lehet, még nagyobb is lehet:

na akkor max. cak 3-4 x 8-at csináltam minden gyakorlatból, és nem viccelek 4 cm-t nőtt a mellem!! és akkor 57 kg voltam.


Szóval:

ha kisebbre akarod, sokat kell csinálnod kis súllyal.

6. edit (válaszként erre: 5. - Mrsmihaly)
2004. ápr. 13. 10:41
ez a gyakorlat használ vajon akkor is, ha én eltüntetni szeretnék belőle? uis nekm pedig az a gondom.(lassan "kinövöm" az E kosarat)
5. mrsmihaly (válaszként erre: 1. - D145dcbd82)
2004. ápr. 12. 09:23

Szia! Ne add fel a fogyokurat, van mas megoldas is. A szilikont en szemely szerint nem ajanlom, lehet hogy meg szeretnel gyereket, es szoptatni is. Van megfelelö torna gyakorlat a cicik rendbehozasara.

1 padra lefekszel hanyatt, az is jo ha a fejed csüng kicsit, vagy a pad ferden lejt. 2 db 3 kg-os sulyt kifeszitett karral es termeszetesen egyszerre a fejed möge emelsz. Ezt lassan kell csinalni es minimum 3X 8-as sorozattal. Közötte tartsal nehany perc pihenöt. Ha soknak talalod a sulyt, akkor kezd 2db 2 kg-mal. Ha meg kevesnek, akkor 2 db 5 kg-os sulyzoval csinaljad a gyakorlatokat. Meglatod, fel ev es a fiuk letamadnak. Gyönyörüen formalja a ciciket. Sok sikert :-))

4. gyöngyi (válaszként erre: 1. - D145dcbd82)
2004. ápr. 10. 09:48

Még, hogy áll??? Lassan az enyém lógni fog!!Masszázs?Jó ötletet én is várok!

Gyöngyi

2004. ápr. 8. 16:47

Ah!

Ha nem baj azt kihagynám.

A Szilikonnal csak a baj van.

Előbb vagy utóbb de ált. nincs jó vége.

Kihagyom.


2. vangogh (válaszként erre: 1. - D145dcbd82)
2004. ápr. 8. 16:42
szilikon? :)
2004. ápr. 8. 16:40

Hát sziasztok.

Lehet , hogy ez csak az én problémám de ha másé is beszélhetnénk róla.

Volt -Nincs szindróma az enyém.

Eddig sem volt túl nagy ,de most?

KATASZTRÓFA helyzet állt fel.

Ötlet?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook