Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Eltűnt cicik fóruma... fórum

Eltűnt cicik fóruma... (beszélgetős fórum)


118. 7e433abb8e (válaszként erre: 115. - Molntak)
2006. máj. 12. 12:44

Nem, a kapcsolatban 80% a szex.

És az akkor működik normálisan, ha kölcsönösen kívánja egymást két ember.

És bizony a férfiak, ugyanúgy mint a nők, a szemükkel kívánnak.

117. molntak (válaszként erre: 114. - 7e433abb8e)
2006. máj. 12. 12:43

Nem egymás mellett élni, együtt élni. Tudod közös tervek, célok, mindennapok....

Nem társbérletről beszéltem. Az semmi.

2006. máj. 12. 12:43
Azok a szép egyetemi évek :DDDD
115. molntak (válaszként erre: 113. - 7e433abb8e)
2006. máj. 12. 12:42

80% a külsőségeké? Moncha drágám... Biztos ez? Nekem igazán fehér a májam, de 80 %- ot nem adnék a szexnek.

Félre ne érts, nem bántalak én, az sem baj, hogy azt gondolod amit gondolsz.

Csak van köztünk némi különbség. Sokszor úgy tűnik nekem, mintha valami idealizált világban élnél. Néha olyan dolgokról írsz kategórikus véleményt, amiről nincs tapasztalatod csak (és nem lebecsülés ként írtam a csak ot) elveid.

Ha mindezt működtetni is tudod az életben, a valóságban és tíz év múlva is így gondolod, akkor azt mondom hajrá.

Jahj istenem. Már nagyon messzire keveredtem.

114. 7e433abb8e (válaszként erre: 111. - Molntak)
2006. máj. 12. 12:41

amint összebútorozok valakivel, majd hozzászólok ehhez is. ok?

:)


szerintem kell a jó házassághoz:

jó szex, nyitottnak lenni változásra, őszinteség, képes legyen az ember megfogalmazni a mondanivalóját szexben. igen, képes legyen erre, érezhetően.

hasonlóság, a szerelem elmúlása, esetleg csak szeretet.

HASONLÓSÁG.

Azért emelem ki, mert nélküle nem születnek pozitív kompromisszumok, amelyek szerelem idején nincsenek ugye...de később szóba jönnek.


Együtt élni?

Hmm. Szerintem a legkönnyebb az együtt élés.

Én szerelem nélkül éltem együtt olyannal, akihez semmi közöm sem volt. Eddig kétszer. És működött.

Szex nélkül.

113. 7e433abb8e (válaszként erre: 110. - Molntak)
2006. máj. 12. 12:36

lehet, ez én vagyok. és olyan ember választ engem, akinek pontosan ennyire fontos a szex...mint nekem :)


én nem állítottam hogy csak ez az alapköve egy kapcsolatnak, de ha számokban kell gondolkozni nálam 80%-ot elvisz.

ez vagyok én, ha nem tetszik valakinek megy máshova :)))

aki nekem jó...akivel elégedett vagyok ottan arra igényem van.


ez most olyan mint a régi bevált szokás:

"ne veszítsük el a szüzességünket, míg nem mentünk férjhez"

LOL

Ugye mindenki átesett már az elsőn...előtte :D

112. Manon (válaszként erre: 111. - Molntak)
2006. máj. 12. 12:35
Igaz, igaz!
111. molntak (válaszként erre: 108. - 7e433abb8e)
2006. máj. 12. 12:34
A jó házasság alapja az együtt élni tudás és nem a szex.
110. molntak (válaszként erre: 100. - 7e433abb8e)
2006. máj. 12. 12:33
Nagyon, túlságosan felértékeled a szexet egy kapcsolatban. (bár lehet, hogy ez a hiányodnak ;) köszönhető) Hidd el, nem ebből áll egy kapcsolat. Nem tagadom fontos, nagyon fontos része, alkotóeleme, sőt pillére a kapcsolatnak, de ha csak ezen áll akkor régen rossz.
109. 7e433abb8e (válaszként erre: 107. - Bige)
2006. máj. 12. 12:33

kíváncsi lennék rá.

szerinetm igen.

cáfolj rám

108. 7e433abb8e (válaszként erre: 102. - Droma)
2006. máj. 12. 12:32

nem feltétlenül hagyja el a másikat...lehetséges, hogy időnként másnál keresi azokat az órákat.


érdekeltté kell tenni a férfit.

miről írtok drágáim?

a jó házasság alapja nem a szerelem, hanem a jó szex. az egyik.

ahhoz pedig elengedhetetlen az, hogy kívánja egymást két ember.


nem voltam sosem házas, de nem is mostanában leszek az :)))

107. bige (válaszként erre: 106. - 7e433abb8e)
2006. máj. 12. 12:31
nem tudom., de én nagyon sajnáltam, hogy képes volt ennyire megalázkodni.
106. 7e433abb8e (válaszként erre: 103. - Bige)
2006. máj. 12. 12:30
együtt vannak?
105. molntak (válaszként erre: 99. - 7e433abb8e)
2006. máj. 12. 12:29

"ha valaki elégedett önmagával, akkor jót nevet azokon az embereken, akik az ellenkezőjét állítják. és nem is foglalkozik a témával."

Ezt hívják nárcizmusnak, minden más "tipusú" embernél ez másként működik.

Az hogy elfogadom a véleményét egy dolog, de ha nincs más választásom, mint megcsináltatni a cicimet, mert elhagy akkor ez zsarolás. És ez nem fér bele a szerelembe. Ennek semmi köze ahhoz.

104. bige (válaszként erre: 99. - 7e433abb8e)
2006. máj. 12. 12:29
szerintem kevés akkora egoval rendelkező nő van, akit nem lehetne megingatni
103. bige
2006. máj. 12. 12:28

én úgy gondolom, hogy megismertük, megszerettük egymást. telnek az évek, együtt változunk. szeretem és elfogadom a másikat a változásokkal együtt. nem azt mondom, hogy nem lehet a súlynövekedést megemlíteni, nade előirányozni a következő tennivalót? ez baromi nagy önzés!

a kozmetikusom meséle, hogy volt egy nő, aki elment hozzá, és tartós nunafestést kért. szegény nézett, hogy ez valami új technika, és milyen ciki, hogy ő nem ismeri! kiderült, hogy a szőrzetét szerette volna befestetni, mert vörös volt, és a férje a feketét szerette. / x évi házasság után! /szerintem annak a pasinak már volt egy fekete

102. Droma
2006. máj. 12. 12:27

Lehet hogy én gondolkodok nem normálisan!De nekem is mondták már hogy "meghiztál",na meg azt is hogy "neked nincs is melled"...méghozzá olyan ember akivel már nem voltunk együtt de szerelmes voltam belé!Nem esett valami jól de nem fogtam neki fogyókúrázni,meg plasztikázni hogy megfeleljek neki,egy ilyen embernek mért feleljek meg?!Mert szerintem a szeretet arról szól hogy azért szeretek valakit,mert vannak olyan belső értékei amibe beleszerettem!Nem pedig mert annyira jól néz ki!Legalábbis nálam ez igy működik,hogy valakibe a belső értékei miatt beleszeretek,és aztán őt tartom a legszebbnek a világon!

És a szerelem igaz hogy átalakul szeretetté!De az is nagyon erős tud lenni!

És ha valakinek nem tetszek úgy ahogy vagyok,akkor hiába "cserélek" ki magamon amit csak akar..az akkor is elfog hagyni egy olyanért aki jobban tetszik neki!De az engem már nem szeret!

Nagyon eltértünk a témától:)

2006. máj. 12. 12:27
mert szex már bőven máshol van...
100. 7e433abb8e (válaszként erre: 94. - Bige)
2006. máj. 12. 12:26

igen, mert így van értelme.

mindennek.


máshogyan nincs. ha pedig nem fogadja el a másik az ilyen jellegű őszinteséget akkor nagyot hibázik, és akkor jön rá erre, amikor feleszmélt, hogy bár mellette vannak...de nincsen szex.

99. 7e433abb8e (válaszként erre: 93. - Molntak)
2006. máj. 12. 12:24

elfogadom a másik véleményét vagy nem.

ez itt a kérdés.


ha valaki elégedett önmagával, akkor jót nevet azokon az embereken, akik az ellenkezőjét állítják. és nem is foglalkozik a témával.

én elégedett vagyok a külsőmmel, de szerény maradtam magammal szemben. úgy gondolom.

98. 7e433abb8e (válaszként erre: 87. - Bige)
2006. máj. 12. 12:22

miért, szerinted nem érezni egy nőn ha meg van elégedve a külsejével, esetleg nincs?


egy férfin is érezni ezt. baromi könnyen rá lehet jönni, akár szex közben hogy mi az amit magán nem tart jónak.

97. molntak (válaszként erre: 94. - Bige)
2006. máj. 12. 12:22
Egyetértek:)
96. bige (válaszként erre: 92. - 7e433abb8e)
2006. máj. 12. 12:21
aha, és be is mutatkozott:-)
95. molntak (válaszként erre: 91. - 7e433abb8e)
2006. máj. 12. 12:21
Őszinte? Bunkó volt.
94. bige (válaszként erre: 91. - 7e433abb8e)
2006. máj. 12. 12:21
..és ha kihullik a pasi haja ő meg küldje el varratni? tartson akkor guminőt. az nem változik. adott pillanatért a szeretett nő lelkivilágába belegázol?
93. molntak (válaszként erre: 89. - 7e433abb8e)
2006. máj. 12. 12:20

Ha te elégedett vagy magaddal, de naponta hatvanszor elmondják neked, hogy nem vagy jó, egy idő után benne lesz a bogár a füledben. Legyen bármekkora önbizalmad és bármekkora egod, ha sokáig hallod, egy időután kétségeid lesznek.

(példaként említeném a nácizmust, amiben tényleg hittek emberek, mert olyan de olyan sokszor hallották, no meg a kommunizmus is)

És az a baj ezzel, hogy már nem biztos hogy tudja az ember, hogy mit is gondolt magáról előtte.

92. 7e433abb8e (válaszként erre: 84. - Bige)
2006. máj. 12. 12:20
tuti jól tartja magát...ha még adatlapot is kitöltött :DDD
91. 7e433abb8e (válaszként erre: 82. - Molntak)
2006. máj. 12. 12:18

És?

Őszinte volt. Kevésbé vonzó számára adott pillanatban.

90. Droma (válaszként erre: 79. - 7e433abb8e)
2006. máj. 12. 12:18
Igen..pontosan ezt mondta neki a férje!És ez azért szerintem nem valami szép dolog!Mert igaz hogy a mai világban sajnos nagyon sokat számit a külsőség,de azért az nem épp igy kellene hogy működjön,hogy ha az 1ik dolgot megcsinálta értem akkor jöhet a következő..ha azt is akkor majd kitalálok még egyet amitől majd még jobban tetszik!szerintem nem ez a szeretet!
89. 7e433abb8e (válaszként erre: 81. - Bige)
2006. máj. 12. 12:16

megfelelési kényszer...

azért várjuk meg mondjuk Ő hogyan érzi magát.

alapban, hogyan érezte magát túlsúllyal

-küzdött-e olyan gondolatokkal: nem jó így , le kell fogynom

-nem tetszik a mellem


Ha ezek alapban jelen voltak, és erre mondjuk jön egy kritika (amit nehezen fogad el adott az ember - attól akit szeret), akkor gondolkozzon a kérdésen. Kritika előtt mit gondolt a témáról...


Egyszerű, csak túl van komplikálva!

A pasi felett? Felettük el tud járni az idő?:):P

Szerintem az igazi őszinteség nem lehet bántó.

Én ezt gondolom. Ami mögött valós tartalom van.

Mondom, tudni kell fogadni a kritikát.

Akárkitől.


Lehet olyantól akit alig ismerünk...olyantól akit évek óta...bárkitől kaphatunk kritikát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook