Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eltérő szexuális étvágy... fórum

Eltérő szexuális étvágy... (beszélgetős fórum)


1 2
2021. jan. 19. 11:30
Igen, ő is mondja hogy jó feszültségoldó a szex. Csak olyankor nem tudok ráhangolódni, be sem nedvesedek meg semmi, ha tényleg nagy a stressz.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Be95e6ff22)
2021. jan. 19. 11:29
:) Hát nem tudom, hogy 40es férfiaknál ez a magányos akciózás cikinek számit-e. Én 38 vagyok, ő 44. Ne úgy képzeld, hogy naponta, de ha úgy érzi, levezeti a feszültséget ilyen módon. És igazság szerint van, hogy én is csak erre vágyom, mármint hogy egyedül. De van, hogy kettesben csináljuk "egyedül" :D
2021. jan. 19. 11:20

Az is tök oké, hogy az elején nagyon intenzíven együtt vagytok, és aztán azért csökken ez a vágy. Valószínű, hogy az övé is így lesz majd idővel, de persze ezt sose tudni. :)

Szerintem ez még nem olyan vészes különbség, de ez attól is függ, hogy ki hogyan áll hozzá, milyen típusú ember, mennyire mély a kapcsolat... És persze attól is, hogy később hová alakulnak a dolgok kettőtök között. Mert ha ő marad ezen az energia szinten, de neked ez tovább csökken majd, hát az valóban igen kellemetlen lehet.


Szerintem egyébként kár ezen agyalnod most. Nem tudhatod, hogy 1-2 év múlva mi lesz. Vagy 5-10.

11. Mézes-Krémes (válaszként erre: 10. - Be95e6ff22)
2021. jan. 19. 11:17

Szerintem ezek a hormonok, és természetes dolog, hogy ez is hatással van ránk. Nekem is így van ez, vannak amolyan tipikus napok, amikor kívánós az ember, aztán máskor meg nem annyira.

Aztán jön még rá a napi stressz, meg minden más. Bár szerintem a szex a legjobb stresszlevezetők között van. :)

10. be95e6ff22 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 11:06
Nem tudom, hogy normális-e, de hasonlóval én is küzdök: mell- és hasfájás a ciklus közepét követően a menstruációig.Nekem sem esik jól akkor, ha hozzám érnek, sem a behatolás. Lehet, hogy valami gyógynövényes teával vagy szerrel lehetne javítani ezen.
9. be95e6ff22 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 11:04

Mennyire vagytok fiatalok?:-)Már abból gondolom, hogy huszonévesek lehettek, hogy "hét közben megoldja egyedül".

Nem, ne vedd rá magad az ő kedvéért, ha egyébként ott és akkor egy porcikád sem kívánja az együttlétet. Olyasmire gondoltam, hogy van olyan (legalábbis nálam, de nem tudhatom, más nők hogy működnek), hogy behatolásra nem vágyom, de én attól még kényeztethetem őt más módon.

2021. jan. 19. 11:02

Az is érdekelne, vajon normális-e szerintetek, hogy a ciklus folyamán ennyire változik a szexuális étvágy a nőknél?

A mensi utolsó napjaiban és utána kb 1 hétig én is tudnám minden nap csinálni. Aztán 1 hét olyan normális, majd amíg meg nem jön újra, alig tudom rávenni magam. A peteéréstől kezdve fáj a mellem, az ölem, sírós hangulatom van és mindez mellé nem tudom úgy élvezni sem a szexet mert nemigen érzek belül semmit.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Be95e6ff22)
2021. jan. 19. 11:00

Igen, gondoltam arra, az is oka lehet, hogy tényleg még az elején vagyunk és relative ritkán is lehetünk együtt. Csak attól ijedtem meg kicsit, hogy a legelején én is ilyen lelkes voltam, és nálam ez kb 8-9 hónap után csökkent és beállt erre a mostani igényre.

Szoktunk "játszani", kényeztetem őt, amikor épp nem vagyok nagyon ráhangolva a hosszas élményszexre.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 184481d874)
2021. jan. 19. 10:57

Tehát ő visszafogja kicsit az igényeit, én meg néha csak az ő kedvéért ráveszem magam? Mert ez utóbbitól félek nagyon igazság szerint. Volt már hogy megtettem ilyet előző kapcsolatban, és oda jutottam, hogy a végén már a hátam közepére se kivántam az egészet. Vagy arra gondoltam közben, hogy haladjunk már, legyen vége és aludjunk :(

Ő azt mondja, ne aggódjak, mert hétközben megoldja egyedül, nem gond ha nincs kedvem van nincs rá alkalmunk. Mert egyébként szinte minden szorosabb öleléstől beindul, ha csak meglát meztelenül, azonnal reagál neki, tehát nagyon könnyen kapható rá bármikor. Nekem meg külön lelkiállapot kell rá, mert ha van valami veszekedés otthon pl, vagy pénzgondok kikészítenek, már nem tudok koncentrálni, eszembe se jut a szex. Úgy meg főleg nem megy, hogy na tedd be, vedd ki oszt jónapot.

5. be95e6ff22 (válaszként erre: 4. - Be95e6ff22)
2021. jan. 19. 10:56
Kimaradt a mondat vége egy helyen: Szóval emiatt nem kell előre aggódni.
4. be95e6ff22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 10:55

Nem feltétlenül marad ez így együttélésben. Egy egyéves kapcsolat még relatíve friss, pláne, ha nem éltek együtt, behatároltak az alkalmak az együttlétre. Ha hosszabb ideje együtt él egy pár, könnyen előfordul, hogy a férfi sem szorgalmazza már a napi szexet.

Szóval emiatt. Ahogy most ő "tekintettel van rád, hogy fáradt vagy", úgy te pedig alkalomadtán próbálhatod magad hangulatba hozni. Félre ne érts, véletlenül sem arra biztatlak hogy akaratod vagy kedved ellenére menj bele a szexbe, de próbálhatod azokat az alkalmakat, amikor nem vagy fáradt, tényleg nagyon intenzívvé és emlékezetessé tenni, ha pedig fáradt vagy, néha-néha akkor is kényeztetni őt olyan módon, ami még számodra is rendben van az adott helyzetben.

2021. jan. 19. 10:50
Ez a különbség férfi és nő között.Hozzátok az átlagot.Mondom az átlagot,mert ettől eltérő is lehet.A nők többnyire érzelmi alapon működnek a férfiaknál másképpen van és ez utóbbit tény és részemről nem kritizálás.Majd összecsiszolódtok,de ha még sem akkor bizony igen,okoz majd problémát ami kihat a kapcsolatotokra is.
2021. jan. 19. 10:30
*okoz
2021. jan. 19. 10:30

Hosszútávon mennyire okoz feszültséget, ha a pasinak sokkal nagyobbak az igényei, mint a nőnek?

1 éve a párom, még nem élünk együtt, többnyire hétvégén tudunk szexelni. Én beérem a heti 1-3 alkalommal, ő akár minden nap bírná, de nagyon rendes így tekintettel van arra, ha fáradt vagy nyűgös vagyok és nincs kedvem, energiám a szexhez. De hosszútávon nem okos ez majd gondot?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook