Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első baba születése után változott valami köztetek? fórum

Első baba születése után változott valami köztetek? (beszélgetős fórum)


1 2
30. Tina87 (válaszként erre: 29. - Kylling)
2010. ápr. 14. 23:17
Húú ezt mire alapozod?Apa komplexusra gondolsz?
29. kylling (válaszként erre: 24. - Tina87)
2010. ápr. 14. 23:13
Majd ha kicsit nagyobb lesz, olyan iskolás korú, akkor majd biztos meg fogja érteni, mit jelent az Apa. De ha tőled megkap minden szeretetet, nem hiszem, hogy bármi "baja" lenne. (csak azon majd ne lepődj meg, ha mindig az idősebb férfiakat fogja előnyben részesíteni! :) )
28. Tina87 (válaszként erre: 27. - Kylling)
2010. ápr. 14. 23:13
Én anyumákkal élek.Máshgy nekem sem menne.De anyu meg apu is annyit dolgoznak hogy mindig csak hétvégén vagyunk itthon együtt.Több műszakos munkájuk van sajna.
27. kylling (válaszként erre: 24. - Tina87)
2010. ápr. 14. 23:10
Én nem is tudom, mihez tudnék kezdeni, ha egyedül maradnánk. Valahogy biztos megoldanám, de Édesanyámék segítsége nélkül nemjutnék messzire. Őket meg nem szívesen terhelném.
26. kylling (válaszként erre: 25. - Tina87)
2010. ápr. 14. 23:07
Én még hiszek a csodákban...... :S
25. Tina87 (válaszként erre: 23. - Kylling)
2010. ápr. 14. 23:05
Húúú...nálunk is kb ilyen volt.Manócska akkor már mászkált, meg minden és nógatta apját hgy játszon vele, vagy csak foglalkozzon vele, az meg döglött a tévé elött.Február 14-én amikor hazajött az volt az utsó és betelt a pohár, elötte félévvel kezdett kb komolyabban inni.De akkor este 11-kor én szétaggódtam a fejem hogy merre van, ez meg úgy jött haza hogy majd beesett az ajtón.Én akkor mondtam másnap, elé dobtam a táskát és ott az ajtó...ennyi volt.Nem nagyon akart maradni.Szerintem konkrétan erre várt, mert ő sose mondta volna hogy elég.
24. Tina87 (válaszként erre: 22. - Kylling)
2010. ápr. 14. 23:02

Kicsi csajom minden férfire azt mondja apa, az utcán, héven bárhol :)

Amúgy nem hiszem hogy érzi a hiányát, nem tudom később milyen lesz ez a dolog.

1,5 éves volt.Amikor szétmentünk egy ideig nem is jelentkezett utánna hirtelen, megbeszéltük mennyit kéne fizetnie egy ideig fizetett mostanság meg megint nem.

Nekem nem hiányzik, kicsinek nem tudom, mennyire érti hogy ki ő mert kapni semmit nem szokott tőle, ha ide is jön egy óra után elmegy.Ennyit érzékel belőle.

23. kylling (válaszként erre: 20. - Tina87)
2010. ápr. 14. 23:01
Van, hogy napokig nem látja a gyermekét, mert minden fontosabb. Nem foglalkozik vele, 5 perc után inkább leül tv-t nézni. (Arról nem is szólva, hogy soha semmiben nem segít) És mostanában gyakran jön úgy be, hogy bűzlik a piától. pedig NEM VAGYOK HÁRPIA!!! Soha nem teszek megjegyzéseket, nem veszekszem vele! Lehet azt kellene? :S
22. kylling (válaszként erre: 17. - Tina87)
2010. ápr. 14. 22:58

Mondjuk az ilyen "apuka" jobb is hogy nem szaporázza a látogatásokat! Kislányod hogy viseli?

Mennyi idős volt, mikor szétmentetek?

2010. ápr. 14. 22:57

Nálunk nem volt "mellőzöttség". A szoptatáson kívűl mindenben szívesen részt vett a párom. Nekem is könnyebb volt, hogy időnként rá lehetett bízni a büfiztetést vagy a pelenkázást és ő sem érezte mellőzve magát.


A kapcsolatunk természetesen változott. Sokkal meghittebb lett azáltal, hogy együtt gyönyörködtünk Manókánkban, együtt aggódtunk stb.

Persze volt, amikor fáradtak voltunk a baba körüli teendők miatt, vagy a megmagyarázhatatlan sírások miatt. És akkor volt, hogy összekaptunk, türelmetlenek voltunk egymással.


De ezek az idők elmúltak. Most már minden a régi. Vagyis minden más, mert alkalmazkodnunk kell a "kisfőnökhöz", de az érzelmek a régiek. Vagy még erősebbek!

20. Tina87 (válaszként erre: 18. - Kylling)
2010. ápr. 14. 22:57
Milyen konkrét változást vettél észre?
19. 9242a6388c (válaszként erre: 18. - Kylling)
2010. ápr. 14. 22:57
Milyen irányban vátozott?
2010. ápr. 14. 22:55
Én eddig úgy gondoltam, nagyon stabil a kapcsolatunk. A várandósság alatt is hihetetlen figyelmes volt, de most valahogy nagyon megváltozott, amit nem tudok tolerálni. :( egy kicsit kétségbe vagyok esve.
17. Tina87 (válaszként erre: 13. - Kylling)
2010. ápr. 14. 22:54

Köszi :)

Apuka 36 éves most, épp elég érett kellett volna legyen.Szerintem ő ezt gondolta magáról, utólag meg ugye ez történt.

Hát fogjuk rá...2 hónapja nem fizetett, most beteg volt ezért meglátogatta elötte már egy hónapja nem láttuk.

2010. ápr. 14. 22:54
Igen,harmonikusabb és boldogabb lett:-)Köszönet érte a sorsnak.
15. sas02 (válaszként erre: 9. - Era741211)
2010. ápr. 14. 22:52
Ezzel egyetértek veled.Sajna van a barátaim között olyan aki így jár.Rossz kapcsolat és a baba után még rosszabb lett.
14. sas02 (válaszként erre: 10. - Kylling)
2010. ápr. 14. 22:51
Szerencsére nagyon türelmes párom minden téren.Most hogy már nagyobb a pici olyan jól elbabázik vele.Nevetgélnek meg minden.:-)
13. kylling (válaszként erre: 11. - Tina87)
2010. ápr. 14. 22:50

Nagyon szépek vagytok!! :)

Elég fiatalon szültél! Az Apuka is fiatal volt? és azóta, tartja a csodaszép lányával a kapcsolatot?

12. kylling (válaszként erre: 9. - Era741211)
2010. ápr. 14. 22:47
Csak az a rossz, ha ez utóbb derül ki!
11. Tina87 (válaszként erre: 7. - Kylling)
2010. ápr. 14. 22:46

Jó így kettesben.Inkább így, mintegy bolonddal aki azt se tudja mi fán terem a család, pedig elötte ennek semmi jele nem volt.Ott volt a szülésnél, stb.szóval megdöbbentő volt, de ez van.

Ismerkedni...áhhh, próbáltam, nem megy.Sok a link pasi, még nem akadtam össze normálissal, akit ne érdekelne hogy gyerekem van.

10. kylling (válaszként erre: 6. - Sas02)
2010. ápr. 14. 22:46
Nagyon szerencsések vagytok!! :)
2010. ápr. 14. 22:45

Szia!


Mi nagyon fiatalon lettünk szülők(21 évesen),nem voltunk igazán szülőnek "valók",de megoldottuk,és fel tudtunk nőni a "feladathoz".

Ez 1995 ben volt,azóta született még 2 gyermekünk,és köszönjük szépen tök jól vagyunk!:)

A férjem nagyon jó fej Apuka,nem volt semmi gond akkor sem,mikor picik voltak a fiúk!Most 2 éves a kislányunk,de most meg különösen babusgatós Apa lett!


Én azt vallom,hogy egy jó kapcsolatot a baba érkezése csak megerősít,egy nem túl jót pedig csak rosszabbá tesz!

De ez csak az én véleményem....mindent meg lehet oldani!!!!

8. kylling (válaszként erre: 6. - Sas02)
2010. ápr. 14. 22:45
"agyára mehet" egy férfinak a szexhiány?? (mondjuk heti 1-2 alkalom neki kevés, nekem egyenlőre sok :( )
7. kylling (válaszként erre: 4. - Tina87)
2010. ápr. 14. 22:43

:( jaj! (ettől tartok én is)


és jól megvagytok a babával? azóta esetleg valaki más, aki bírja a felelősséget?

2010. ápr. 14. 22:42
Szia!Köztünk nem változott semmi szerencsére.Voltak és lesznek is kisebb összezördüléseink a picurt illetőleg de szerintem ez normális.A szex is ugyanolyan jó mint volt csak egy kicsit ritkább.:-(
5. kylling (válaszként erre: 2. - Ronikutyi)
2010. ápr. 14. 22:42
mi volt a fő ok????
4. Tina87 (válaszként erre: 1. - Kylling)
2010. ápr. 14. 22:41

Mi szétmentünk...

Apuci nem bírta a felelősséget, elkezdett eljárogatni otthonról, majd inni, aztán ajtót mutattam neki.

Röviden ennyi :)

2010. ápr. 14. 22:41
Az apaságot nagyon jól viselte,felelősségteljes volt az első perctől kezdve.De valami még is megváltozott,nem volt annyi időnk egymásra,mint előtte,szerintem ez is közrejátszott.
2010. ápr. 14. 22:40
igen,sajnos rosszabb lett.Változott,de sokat kínlódtunk érte,hogy ne "válás" legyen a vége.
2010. ápr. 14. 22:39

Arra lennék kíváncsi, hogy mi változott a párkapcsolatotokban az első baba megszületése után. Jobb vagy rosszabb lett? Ha rosszabb lett, akkor mikor változott pozitív irányba? Esetleg vált el valaki?

Egyáltalán: Hogyan viszonyultak az Apukák a kisbabához? Hogyan viselték a "mellőzöttséget" ?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook