Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Előfordult már többször, hogy fiatalabb pasi tetszett.... fórum

Előfordult már többször, hogy fiatalabb pasi tetszett.... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. febr. 21. 07:55
tetszett?eltem is velunk!
2023. jan. 24. 10:37

Ismétlek.

Ha lehet, válassz egy fiatal férfit. Egyre megy, az idősebb sem érettebb.

9. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Auróra2010)
2023. jan. 24. 10:17
Én csak vicceltem! :DDD
2023. jan. 24. 10:12
Nem szeretnék kötözködni, de már kezdettől fogva arra spekulálni, ha meghal az 50 éves férjem, de szuper, 70 évesen egyedül maradok, túlélem, kicsit morbid, nem?
2023. jan. 24. 07:03
Hajnali hét óra, ne torzsalkodhatok..-))
6. OldPinokkio (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2023. jan. 24. 05:30

A "Mennyi hablaty" fogalmát, vagy kifejezést különbözőképpen lehet értelmezni. Ha az írásod azt jelzi, hogy mennyi felesleges beszédre van szükség ahhoz, hogy róla írjak, akkor az változó lehet, mert attól függ, hogy milyen témáról van szó, és hogy milyen szinten akarod megérteni a témát. Általánosságban elmondható, hogy minél több információt kapsz a témáról, annál pontosabb és részletesebb lehet az írásod.

Az írásod célja, és a kívánt olvasói kör is befolyásolhatja, hogy mennyi felesleges beszédre van szükség. Ha például egy szakmai cikket írsz, akkor lehet, hogy több részletre és specifikusabb információra van szükség, míg ha egy népszerűsítő cikket írsz, akkor lehet, hogy csak a lényeges információkat kell megadni.


Egy másik tényező, hogy mennyi felesleges hablatyra van szükség az íráshoz, az a formátum, amelyben írod. Ha például egy tweetet írsz, akkor lehet, hogy csak nagyon kevés szóval tudsz üzenni, míg ha egy regényt írsz, akkor sokkal több szóra van szükséged.


Mindezek miatt, amikor arról írsz, hogy mennyi felesleges beszédre van szükség egy íráshoz, akkor azt mondhatom, hogy ez változó lehet, és függ a témától, a céltól, a kívánt olvasói körtől és a formátumtól.

2023. jan. 24. 01:19
Nem jobb vagy rosszabb, mint az idősebb. Szerintem legideálisabb az egyidős.
4. Epresturmix (válaszként erre: 2. - OldPinokkio)
2023. jan. 24. 01:17
Mennyi hablaty…🙄🙄
3. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 23. 21:04

Csak tudod, hogy a férfiak hamarabb halnak és tudatosan, választasz! :P Bár lehet tudat alatti képességed van! :P

Támogatom a gondolkodást! Nekem is fiatalabb a választottam! :P

2023. jan. 23. 20:55

Lehetséges, hogy van benned egy természetes vonzódás a fiatalabb férfiak iránt. Az emberek szexuális preferenciái és érdeklődési köreik változatosak lehetnek, és ez teljesen normális. Azonban fontos megjegyezni, hogy a kor különbségek kihívásokat is jelenthetnek egy kapcsolatban, és ha egy kapcsolatot építesz egy fiatalabb férfival, fontos, hogy tisztában legyél ezekkel a kihívásokkal és hogy mindketten ugyanazokat a dolgokat akarjátok e a jövőben? Azt is fontos figyelembe venni, hogy a kor különbségek mellett más kulturális és életszakaszi különbségek is lehetnek, amelyek hatással lehetnek a kapcsolatra. Ha egy fiatalabb férfival vagy kapcsolatban, érdemes őszintén beszélgetni vele a korkülönbségekről és más különbségekről, hogy meggyőződhess róla, hogy a jövőbeli terveitek és elvárásaid összhangban vannak e?


A kor különbség egyedül nem jelenti azt, hogy egy kapcsolatnak biztosan ne sikerülne. A kapcsolatokat a kölcsönös tisztelet, a kommunikáció és az összhang határozza meg, és ha ezek jelen vannak, a kor különbség lehet, hogy nem jelent nagyobb problémát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook