Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elnyomott Nő. Kinek milyen stratégiája van ellene? fórum

Elnyomott Nő. Kinek milyen stratégiája van ellene? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. máj. 18. 11:13
engem nem nyomnak el.
2014. máj. 18. 11:11
ne hagyd magad!allj ki az igazadert!/nyisd ki a szadat!/.
103. bdf78cc352 (válaszként erre: 1. - TropMignon)
2014. márc. 31. 08:06

nem szeret menj onnan a gyrekeddel együtt.Gyere haza dolgozz és találj egy rendes embert aki tényleg megbecsül, amúgy legyen ez lecke a jövőre nézve SOHA SENKINEK NE LÉGY A FÜGGELÉKE.

SZÉP ÉLETET.

2014. márc. 31. 08:02
ne hagyd magad!
2014. márc. 11. 13:20
Hagyom hagy pampogjon a másik,elengedem a fülem mellett a szövegét, és azt csinálok amit akarok. Egy darabig próbál az illető keménykedni, aztán feladja, mikor látja, hogy eredménytelen.
100. forrest2010 (válaszként erre: 37. - TropMignon)
2014. márc. 11. 13:09
....érzem h még szeret .... mi az amiből érzed azt h szeret ? nem rugdos meg csak 2 naponta ? hetente ? mert minden más , amit tesz , nem azt sugallja , h szeret !!!!
99. Réka vagyok (válaszként erre: 1. - TropMignon)
2014. márc. 11. 10:14
Nyulcipő, mielőtt végleg kiborulsz!Nyilván így van szocializálva, vagy tényleg beteg, de nem neked kell őt meggyógyítani. Viszont a te életedért te vagy a felelős, nem engedheted, hogy egy ilyen ember miatt tönkre menj! Ne engedd, hogy a te szavaiddal élve teljesen töketlenné tegyen, és a végén már azt se tudd, hogy ki vagy! Tudom, miről beszélek, szállj ki, de marha gyorsan!
2014. márc. 9. 17:21
Sajnos az elnyomott nők,csak magukon tudnának segíteni,de ilyen helyzetekben(95%.ban) már nincs rá akaratuk.
2014. márc. 9. 07:26

Egy általam ismert személy,pl bevet női fortélyokat,továbbá,alattomos és nagyon rafinált.

Tőle tanulni,lehetne,bár igaz: csalja a férjét(aki sajnos egy kicsit alkesz) fűvel -fával.

Bár ez az asszony is szokott alkoholizálni.(talán másképp nem bírná elviselni önmagát,ő sem)

De az biztos:nem ő az elnyomott,hanem a férje.

96. Chelsey (válaszként erre: 95. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 8. 21:52

Még az is lehet, hogy igaza van.

Lehet egy rossz minta rögzült vagy éppen tényleg valami pszichés állapot okozza a viselkedését.


Más kérdés, hogy ezen ki és hogyan tud segíteni.

95. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 93. - Chelsey)
2014. márc. 8. 10:36

Valahol itt van a kutya elásva, ezért mondhatunk neki akármit!

Szerinte nem nem szereti őt, hanem beteg És ő meg akarja gyógyítani. Hát...........

2014. márc. 8. 05:09
Ajánlom figyelmedbe a Lányom nélkü soha cimü könyvet és ha elolvastad lehet, hogy komolyabban elgondolkozol a hozzászólásokon!
93. Chelsey (válaszként erre: 92. - MissFree80)
2014. márc. 7. 10:37
Biztosan nem a logika mentén működik ez a dolog, valami összetett érzelmi csapda lehet inkább.
92. MissFree80 (válaszként erre: 1. - TropMignon)
2014. márc. 7. 10:23

Hát, ez már jóval több, mint elnyomás! Gyakorlatilag a porig alázás fogalmát is kimeríti!

Én egyszerűen nem értem, hogy intelligens, értelmes, diplomás nők (de férfiról is tudok egyébként) miért maradnak egy ilyen szituációban!

Ez ellen csak egyetlenegy stratégia van: ha nem hagyod magad!!!

91. Chelsey (válaszként erre: 90. - Chelsey)
2014. márc. 7. 10:13
Egyébként meg keres munkát, legalábbis azt írta az elején, hogy nem válogatós, bármit elvállalna, csak legyen valami kezdetnek.
2014. márc. 7. 09:07
Akarás kérdése az egész. Aki eleve beszél angolul, az már el tud indulni még az alap szókincs megszerzése előtt is.
89. gribedli*** (válaszként erre: 87. - Chelsey)
2014. márc. 7. 08:32

Igen, pont errol beszelek, ahhoz, hogy ugyet intezzen, eleg, ha toszavakban beszel mert megertik. Hozza vannak szokva mindenhol. Amig meg nem tanulja rendesen a nyelvtant. Egyebkent a suli ehhez is kell, es ezert ajanlom elsore csak a tanfolyamokat. Mire leerettsegiztem, mar ment a nyelvtan is, es kellett is, mert 10 enyhe helyesirasi hiba (vagy 7 sulyos) eleg ahhoz, hogy megbukj a vizsgan, nincs protekcio, hogy kulfoldi vagyok, en az olaszokkal egyutt jartam a suliba es veluk egyforma banasmodot kaptam mindenben. De a tanfolyamokon nem erdekes a helyesiras, es megis papirt ad, barmilyet, de lehet vele munkat is talalni.


Mondom, ha valaki akar, ervenyesul barhol.

88. c114183a1c (válaszként erre: 1. - TropMignon)
2014. márc. 6. 20:00
Kedves Topic-indító! Javaslom figyelmedbe a következő kis olvasmányt: [link]
87. Chelsey (válaszként erre: 85. - Gribedli***)
2014. márc. 6. 19:43

Hablatyolni nem nehéz, igazán tudni a nyelvtan, már nem is olyan egyszerű az olasz sem. A francia se vészes, ha nem úgy áll hozzá az ember lánya, hogy ezt sose fogja megtanulni...


Persze, sokat segítene, ha nem lenne minden második igének rendhagyó a ragozása. Eljött a nyelvújítók ideje :D

2014. márc. 6. 10:08

Azt gondolom, hogy az "elnyomás" témához hozzátartozik, hogy a nők (és férfiak) egy része szeret rátelepedni a partnerére, majd "belekényelmesedni" a kapcsolatba. Így a kapcsolat kezdetére jellemző kompromisszumkeresés hatalmi harcba fullad, ahol már egyik fél sem látja meg a sajátjában a gerendát... mindenkét felet elnyomják, ami alól mindkét fél szabadulna; mintha nem is ugyanarról a kapcsolatról beszélnénk. A párkapcsolataimnak - javarészt - ilyen okok vetettek véget... de nem is baj.


Ráadásul vannak olyan nő (vagy férfiak), akikkel nem is lehet kompromisszumokat kötni; ha engeded, hogy önállóan is szórakozzon / lógjon a saját barátaival akkor nem szereted eléggé => hiszti, aztán megbeszélitek. Így többet vagy vele a saját programjaid kárára, de akkor már rátelepedsz és megfojtod (még úgy is, hogy ő szervezi a közös programokat - ami már röhelyes) => hiszti. :D Ugyanez pl. a nő oldaláról előadva teljesen máshogyan hat, érzelmi biorezonanciás adalékokkal feldobva... de attól egy férfiban nem ez marad meg.

85. gribedli*** (válaszként erre: 84. - Chelsey)
2014. márc. 6. 08:45

Igen (15 eve) de a forumindito nem biztos, mert ha a nevet nezem: trop mignon, esetleg a tropez-bol rakta ossze...


Meg az olasz nem nehez nyelv:)

84. Chelsey (válaszként erre: 83. - Gribedli***)
2014. márc. 6. 07:08
És te tényleg Olaszországban élsz?! ;-)
83. gribedli*** (válaszként erre: 81. - Chelsey)
2014. márc. 5. 20:18

De eloszor Mignont sem.


A ferfiak orulnek annak, ha egy noben minden egyutt van, a potlek csak akkor kell, ha abban az egyben, akiben megvan a legtobb dolog amit szeretnenek, megsincs meg minden. De nem ugy valasztanak part, hogy keresnek egy takaritonot vagy egy szakacsot es eleve mellette mar arra gondolnak, hogy lesz egy dugotars is. Erted, mi ertelme osszekotni az eletuket valakivel, ha minden mast egy masikban megtalalnak? Akkor inkabb osszekotik az eletuket azzal a masikkal. Mert az a masik egyben dugotars is meg minden mas is.


Ezert gondolom, hogy kezdetben Mignonban is megvolt mindez, csak most eltunt, mert mar nem harcol erte.

2014. márc. 5. 19:14
nem nősülős típusnak képzelem.
81. Chelsey (válaszként erre: 79. - Gribedli***)
2014. márc. 5. 18:31
Talán a kolléganőt nem feleségnek szánja?
80. gribedli*** (válaszként erre: 77. - 569a7df0cf)
2014. márc. 5. 18:21
:D
79. gribedli*** (válaszként erre: 72. - Chelsey)
2014. márc. 5. 18:19

De gondot okoz, úgy értem, pont itt van a vita. Sok ilyen szemléletű férfi nem akarja, hogy dolgozzon a feleség, de ezt lépten nyomon szereti felhánytorgatni is, mert az elnyomás egyik eszköze.


De ha nem a nő(Mignon) miatt változtatott a viselkedésén, akkor miért tetszik neki jobban a kolléganő? A kolléganő megtestesíti azt, ami Mignon akkor volt, amikor megismerkedtek. És a kolléganőnek nem is hánytorgatja fel, gondolom, hogy ejnye, miért dolgozol, neked otthon lenne a helyed...

78. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 77. - 569a7df0cf)
2014. márc. 5. 18:14
Ilyet már nem is mertem írni. :))
77. 569a7df0cf (válaszként erre: 76. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 5. 18:13
Lehet villamosvezeto volt :D
76. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 74. - Gribedli***)
2014. márc. 5. 18:12

Nem is értem, miért írta. Talán bőgés helyett.

különben nagyon díjazom , aki itthon "vezető beosztásban van" és kimegy kisgyerekkel egy pasas miatt az ismeretlenbe.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook